г. Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта, 57    тел.: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32    e-mail: olana1@ukr.net
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций в Днепропетровске
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ворота и калитки
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Заборы
Решётки на окна
Двери металлические
Цветочницы
Кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
СКОРАЯ ПОМОЩЬ
Всем посетителям скидка
Как заказать ворота?
Консультация мастера
Цены на ворота
Фильм про ворота
Ковані брами у Дніпропетровську

предыдущее фото  |  следующее фото

Ковані брами у Дніпропетровську

предыдущее фото  |  следующее фото

    Фото Ковані брами у Дніпропетровську

    

    

Пособие как научиться делать ворота своими руками. Книга - самоучитель по сварке ворот.

Пособие как научиться делать ворота своими руками. Книга - самоучитель по сварке ворот.


Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с depositfiles.com
Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с shareflare.net

    

Ковані брами у Дніпропетровську

    Ковані брами у Дніпропетровську. Ми вже давно працює на ринку кованих брам та вже звикли до сленгу наших замовників кованих виробів. Так, наприклад, люди дуже полюбляють скорочувати технічні терміни, часто замість довго виразу ковані ворота брами пишуть швиденько – кован брами ,маючи на увазі ті ж самі ковані брами. Як я вже казав, ми накопичили великий досвід не лише в розшифруванні скорочень, що їх використовують наші замовники, але й безпосередньо у виготовленні кованих воріт. Ми працюємо з власним устаткуванням і можемо запропонувати потенційному замовнику весь комплекс робіт, які пов’язані з виготовленням кован брам, монтуванням брам та монтажем на них автоматики. Ковані хвіртки та брами в цьому сенсі нічим не відрізняються від звичайних брам. З технічної точки зору ковані брами – це такі ж самі брами , звичних конструкцій: Відкотні ковані брами, розпашні ковані брами, и так далі. Сама характеристика ковані брами відноситься лише до зовнішнього вигляду і жодним чином не стосується конструкції брами. Треба зауважити лише одну особливість кован брами ,вони помітно важчі за звичайні брами .Все це тому, що кован брами прикрашені додатковою кількістю заліза.

Кован брами завжди викликають велике враження на людей .І ніби ненав’язливо створюють позитивну відгук про власника кованих брам .Одразу стає зрозуміло,що це людина , які відбувалася, і в сенсі фінансовою спроможності і в сенсі солідності та наявності доброго смаку. Як мінімум, можна побачити що володар кован брам не вбачає себе «твариною стада » в загальному потоці прихильників дешевих типових брам з профнастилу. А здатен думати власною головою та приймати власні рішення на власний розсуд, бачить себе особистістю , індивідуальністю. По-друге, якщо ви будуєте оригінальну красиву оселю, то лише ковані брами , виготовленні на замовлення , можна вписати до ансамбля оселі та садиби .Адже кован брами дозволяють виконати візуальну трансформацію воріт та стилізацію до будь-якого напрямку або стиля . Якщо ви вже маєте ковані грати або кований паркан (огорожу ), то можна легко використати той самий стиль на кованих брамах. До того ж можливо його доповнити новими мотивами, розширивши. Іноді виявляється , що дашок та грати виконані в одному стилі, а кована огорожа – геть в іншому. Тоді аби не припускатися стилістичного перекосу , у кованих брамах об’єднують риси обох стилів. Отримані ковані брами набувають оригінальну еклектику.

    Ковані брами у Дніпропетровську. Ми займаємось кованими брамами та хвіртками у Дніпропетровську. Якщо у вас виникло бажання придбати ковані брами або дізнатися такий параметр , як ціна кованих брам , ви завжди зможете зв’язатися з нами за телефонами, які вказані на сайті. Замовити ковані брами та хвіртку найкраще саме у нас, Ми вважаємо, що зможемо забезпечити приємне та корисне співвідношення ціни та якості виготовлених кованих брам. До ваших послуг каталог фото Розділ Ковані брами фото. А так збірка : ковані брами ескізи. Ковані металеві брами – це чудове рішення для вашої оселі.

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru