г. Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта, 57    тел.: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32    e-mail: olana1@ukr.net
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций в Днепропетровске
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ворота и калитки
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Заборы
Решётки на окна
Двери металлические
Цветочницы
Кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
СКОРАЯ ПОМОЩЬ
Всем посетителям скидка
Как заказать ворота?
Консультация мастера
Цены на ворота
Фильм про ворота
Ковані ворота у Дніпропетровську

предыдущее фото  |  следующее фото

Ковані ворота у Дніпропетровську фото

предыдущее фото  |  следующее фото

    Фото Ковані ворота у Дніпропетровськуа

    

    

Пособие как научиться делать ворота своими руками. Книга - самоучитель по сварке ворот.

Пособие как научиться делать ворота своими руками. Книга - самоучитель по сварке ворот.


Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с depositfiles.com
Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с shareflare.net

    

Ковані ворота у Дніпропетровську

    Ковані ворота у Дніпропетровську. Ми вже давно працює на ринку кованих воріт ( брам ) та вже звикли до сленгу наших замовників кованих виробів. Так, наприклад,люди дуже полюбляють скорочувати технічні терміни .часто замість довго виразу ковані ворота ( брами ) пишуть швиденько – кован. ворота ,маючи на увазі ті ж самі ковані ворота. Як я вже казав, ми накопичили великий досвід не лише в розшифруванні скорочень, що їх використовують наші замовники, але й безпосередньо у виготовленні кованих воріт. Ми працюємо з власним устаткуванням і можемо запропонувати потенційному замовнику весь комплекс робіт, які пов’язані з виготовленням кован.воріт, монтуванням воріт та монтажем на них автоматики. Ковані хвіртки та ворота в цьому сенсі нічим не відрізняються від звичайних воріт. З технічної точки зору ковані ворота – це такі ж самі ворота , звичних конструкцій: Відкотні ковані ворота, розпашні ковані ворота, и так далі. Сама характеристика ковані ворота відноситься лише до зовнішнього вигляду і жодним чином не стосується конструкції воріт. Треба зауважити лише одну особливість кован воріт,вони помітно важчі за звичайні ворота .Все це тому, що кован ворота прикрашені додатковою кількістю заліза.

Кован ворота завжди викликають велике враження на людей .І ніби ненав’язливо створюють позитивну відгук про власника кованих воріт .Одразу стає зрозуміло,що це людина , які відбувалася, і в сенсі фінансовою спроможності і в сенсі солідності та наявності доброго смаку. Як мінімум, можна побачити що володар кован воріт не вбачає себе «твариною стада » в загальному потоці прихильників дешевих типових воріт з профнастилу. А здатен думати власною головою та приймати власні рішення на власний розсуд, бачить себе особистістю , індивідуальністю. По-друге, якщо ви будуєте оригінальну красиву оселю, то лише ковані ворота , виготовленні на замовлення , можна вписати до ансамбля оселі та садиби .Адже кован ворота дозволяють виконати візуальну трансформацію воріт та стилізацію до будь-якого напрямку або стиля . Якщо ви вже маєте ковані грати або кований паркан (огорожу ), то можна легко використати той самий стиль на кованих воротах. До того ж можливо його доповнити новими мотивами, розширивши. Іноді виявляється , що дашок та грати виконані в одному стилі, а кована огорожа – геть в іншому. Тоді аби не припускатися стилістичного перекосу , у кованих воротах об’єднують риси обох стилів. Отримані ковані ворота набувають оригінальну еклектику.

    Ковані ворота у Дніпропетровську. Ми займаємось кованими воротами та хвіртками у Дніпропетровську. Якщо у вас виникло бажання придбати ковані ворота або дізнатися такий параметр , як ціна кованих воріт , ви завжди зможете зв’язатися з нами за телефонами, які вказані на сайті. Замовити ковані ворота та хвіртку найкраще саме у нас, Ми вважаємо, що зможемо забезпечити приємне та корисне співвідношення ціни та якості виготовлених кованих воріт. До ваших послуг каталог фото Розділ Ковані ворота фото. А так збірка : ковані ворота ескізи. Ковані металеві ворота – це чудове рішення для вашої оселі.

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru