г. Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта, 57    тел.: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32    e-mail: olana1@ukr.net
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций в Днепропетровске
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ворота и калитки
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Заборы
Решётки на окна
Двери металлические
Цветочницы
Кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
СКОРАЯ ПОМОЩЬ
Всем посетителям скидка
Как заказать ворота?
Консультация мастера
Цены на ворота
Фильм про ворота
ВИГОТОВЛЕННЯ МЕТАЛЕВИХ ВОРІТ

предыдущее фото  |  следующее фото
Фото ворот с ценами
Изготовление металлических ворот фото

предыдущее фото  |  следующее фото

    Фото кованых ворот

    

    

Пособие как научиться делать ворота своими руками. Книга - самоучитель по сварке ворот.

Пособие как научиться делать ворота своими руками. Книга - самоучитель по сварке ворот.


Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с depositfiles.com
Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с shareflare.net

    

     Виготовлення металевих воріт починається з вибору металопрокату. Ще до того як ви поїдете на металобазу купувати потрібні девайси і всякі прибамбаси для виготовлення металевих воріт рекомендую вам сісти і подумати . Якщо зараз ви купите не те, що ідеально підходить для ваших цілей , а те, що просто здалося вам дешевше , то можете не розраховувати потім на якість виготовлення металевих воріт і якість остаточного продукту . що б виготовити металеві ворота вам знадобляться:

  1. Сталевий лист. Його товщина для воріт економ класу повинна становити 2мм і не менше. А для воріт трохи краще , якщо ви вирішили не економити , а раз і назавжди виготовити металеві ворота які служитимуть вам все життя , то ставте сталевий лист 3 мм. Повірте , між листом в 2мм і листом в 3мм є велика різниця . Якби у вас була можливість порівняти металеві ворота виготовлені з двійки і металеві ворота виготовлені з трійки , то ви б не роздумували . ми займаємося виготовленням металевих воріт у Дніпропетровську. Так що якщо вам буде потрібно виготовити металеві ворота в Дніпропетровську , звертайтеся до нас. Телефони вказані на сайті.
  2. Квадратна труба на зворотну сторону воріт. Бажано не ставити експериментів з іншими видами металопрокату. Зрештою , економія буде не настільки значна, а якість сталевих воріт знизиться помітно . Квадратна труба повинна підбиратися перетином 40х40 мм. Якщо у вас є досвід зварювання різних полотен , то можна використовувати , для виготовлення металевих воріт , квадратну трубу 25х40 мм або 30х40 мм. При цьому рекомендуємо звернути увагу на товщину стінки квадратної труби. Вона може бути від 1 мм до 4 мм. Квадратна труба з товщиною стінки менше 2 мм , виключається з набору матеріалів для виготовлення металевих воріт. Тільки грамотні зварники з великим досвідом роботи на спеціалізованих підприємствах з виготовлення металевих воріт можуть використовувати квадратну трубу з товщиною стінки 1.5мм - 1.8 мм. У всіх інших нічого не вийде. Буде шлюб . На якому етапі виготовлення металевих воріт він з'явиться , можна навіть передбачити.
  3. Петлі металевих воріт . Петлі для металевих воріт купуються або у токаря , який точить петлі для металевих воріт . Або на базарі. У магазинах я вам не рекомендую купувати петлі для металевих воріт . Тим більше не рекомендую купувати китайські петлі для воріт або складні петлі для воріт з підшипниками. Ви все одно не зможете їх правильно встановити . У Дніпропетровську можна купити петлі для воріт на Курчатовському або на Троїцькому ринку . Ціна на петлі воріт у Дніпропетровську коливається , але становить приблизно 200 грн за пару хороших петель. Між іншим , не факт , що купити петлі у токаря який точить петлі для металевих воріт буде дешевше ніж на ринку. Парадокси нашої країни на цьому не закінчуються . Ми можемо виготовити для будь-якого замовника ковані петлі для воріт в Дніпропетровську. Так що якщо ви вирішили купити ковані петлі для воріт в Дніпропетровську або будь-якому іншому регіоні , обговоріть це питання з нами. Справа в тому , що вибору кованих петель для воріт у вашому регіоні може не виявитися. А у нас є великий вибір кованих петель і досвід їх виготовлення. Самі по собі ковані петлі для воріт є невеликим і не дуже важким девайсом , тому ми можемо виготовити ковані петлі і переслати вам поштою . Телефон для зв'язку розміщений внизу сторінки. Ми даємо , так само і безкоштовні консультації всім хто хоче виготовити металеві ворота .

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru