г. Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта, 57    тел.: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32    e-mail: olana1@ukr.net
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций в Днепропетровске
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ворота и калитки
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Заборы
Решётки на окна
Двери металлические
Цветочницы
Кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
СКОРАЯ ПОМОЩЬ
Всем посетителям скидка
Как заказать ворота?
Консультация мастера
Цены на ворота
Фильм про ворота
ФОТО КОВАНИХ ВОРІТ

предыдущее фото  |  следующее фото
Фото ворот с ценами
Кованые ворота фото

предыдущее фото  |  следующее фото

    Фото кованых ворот

    

    

Пособие как научиться делать ворота своими руками. Книга - самоучитель по сварке ворот.

Пособие как научиться делать ворота своими руками. Книга - самоучитель по сварке ворот.


Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с depositfiles.com
Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с shareflare.net

    

    Бувають самі-самі різні фото кованих воріт. Всі ці фото кованих воріт об'єднує одне : мета виконання фотографії. всі ми розуміємо , що фото кованих воріт робиться не захопленими перехожими , які побачили диво і не змогли втриматися. Типу відобразили ковані ворота на фото для сімейного альбому. Можливо, такі випадки і є , але ми не будемо на них зупинятися.

    У переважній більшості фото кованих воріт робляться з однією метою . Показати товар особою. Показати потенційному замовнику як добре ви вмієте працювати. Які гарні речі ви вмієте робити. Ну і попутно , натякнути замовнику , що всі пристойні люди давно вже визнали своїм боргом замовити у вас ковані ворота , а цей замовник поки забарився . Не встиг . Хай подивиться , як можуть гарно виглядати ковані ворота на фото і швидше переймається пристрасним бажанням розмістити у вас замовлення на ковані ворота . Нормальне людське бажання . Зробити роботу і отримати гроші.

    З іншого боку замовник , дивлячись фото кованих воріт , теж бажає ознайомитися з товаром. Потрібно розуміти , що замовник замовляє ковані ворота не часто. Що він не розбирається в кованих воротах . Звідси виникає загальне завдання вашого каталогу . Познайомити замовника як з якомога більшою кількістю фотографій кованих воріт. Ковані ворота на фото повинні надати цілий спектр різних ескізів кування втілених у металі. Тому що ескізи кування - це справа темна . В ескізах кування грає роль майстерність художника. Уміння володіти олівцем. Ескіз кування завжди нескінченно далекий від готового виробу. рука художника натисне трохи сильніше на олівець , в потрібному місці , та ескіз кування сяятиме легкістю ліній. Художник тонко передасть перспективу , внісши в неї потрібні спотворення. А потім замовник подивиться на живі ковані ворота і у нього виникають питання. Чому ковані ворота виглядають не так як на ескізі кування.

    Тому розумно не вводити замовника в оману живопис на тему кованих воріт , а надати йому фото кованих воріт. на фото замовник може побачити все, що йому потрібно і в реальному масштабі реального життя. Зі свого боку , нормальний замовник так само зацікавлений саме у фотографіях кованих воріт. Він же хоче ознайомитися з тим , як воно буває насправді. Ескізи кованих воріт швидше відводять його в область фантазій , ніж знайомлять з ковкою. А навіщо нам будити фантазію замовника?

    Фото кованих воріт у вашому альбомі , повинні показати весь спектр ваших можливостей. І дати можливість замовнику побачити за короткий час якомога більш широкий спектр напрямків і стилів кованих воріт. Цілком можливо , що він побачить у вас на фото кованих воріт щось таке , що торкнеться його . І він захоче замовити у вас ковані ворота , тільки тому , що випадково наткнеться на те , що йому сподобалося. Хоча раніше він про такий варіант навіть не думав.

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru