г. Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта, 57    тел.: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32    e-mail: olana1@ukr.net
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций в Днепропетровске
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ворота и калитки
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Заборы
Решётки на окна
Двери металлические
Цветочницы
Кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
СКОРАЯ ПОМОЩЬ
Всем посетителям скидка
Как заказать ворота?
Консультация мастера
Цены на ворота
Фильм про ворота
САДОВі ВОРОТА І ХВІРТКИ

предыдущее фото  |  следующее фото
Фото ворот с ценами
Автоматические ворота

предыдущее фото  |  следующее фото

    Фото кованых ворот

    

    

Пособие как научиться делать ворота своими руками. Книга - самоучитель по сварке ворот.

Пособие как научиться делать ворота своими руками. Книга - самоучитель по сварке ворот.


Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с depositfiles.com
Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с shareflare.net

    

Садові ворота і хвіртки садові

     Багато людей дещо невпевнено розрізняють садові ворота і дачні ворота . Насправді це досить різні  ворота мають різний зовнішній вигляд , а найголовніше мають різне призначення . Якщо дачні ворота - це скоріше спрощена різновид воріт для приватного будинку , то садові ворота це в першу чергу декоративні ворота . Найчастіше садові ворота і хвіртки садові мають не надто великі  розміри і виконані у вигляді красивих гратчастих конструкцій. Встановлюються садові ворота і хвіртки садові на невеликі декоративні парканчики , розділяють сад і житлову зону ділянки з приватним будинком. Це передбачає дещо менший обсяг бетонування стовпів для садових воріт і стовпів для  садових хвірток . А так само і більш дрібні стовпи , ніж ті які потрібні для установки воріт для дому та воріт для дачі.

    Як виготовляються садові ворота і хвіртки садові ? Зазвичай садові ворота і хвіртки садові виготовляються на тих же фірмах , виробниках воріт , де виготовляються і всі інші зварні ворота . У тому випадку , коли потрібно виготовити гарні садові ворота і  хвіртки садові , застосовується ковка. У хороших ковальських майстерень , перш ніж приступити до виготовлення садових воріт і садових хвірток , попередньо  намагаються ознайомити замовника садових воріт з великою кількістю фотографій садових воріт. А іноді й розробляють новий ескіз садових воріт. Матеріалами для виготовлення садових воріт , найчастіше використовуються круглий або квадратний прут . При значних розмірах садових воріт рамка для полотна садових воріт виготовляється з профільної труби. Садові ворота і хвіртки садові можуть комплектуватися засувами , засувками або замками для  садових воріт. Автоматику на садові ворота встановлюють рідко , найчастіше в цьому немає необхідності.

     Ціна садових воріт і хвіртки садової. Ціна садових воріт залежить в першу чергу від складності та декоративного виду  садових воріт. Найпростіші садові ворота ціна - 1000 грн. А красиві садові ворота з ковкою можуть мати ціну 3000 - 5000 грн. Як ви самі бачите різниця  істотна . Ажурні садові ворота і хвіртки садові можуть чудово вписується в ваш ландшафтний дизайн і будуть служити прикрасою вашого саду. Наше  підприємство займається виготовленням різних воріт , в тому числі ми робимо і садові ворота . Якщо вам потрібно буде виготовити садові ворота , телефонуйте нам за тими телефонами , які вказані в нижній частині цієї сторінки. Майстер з садових воріт дасть вам всі необхідні консультації і зможе прийняти ваш замовлення на садові ворота . Приємного вам перегляду фотоальбому : садові ворота фото .

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru