г. Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта, 57    тел.: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32    e-mail: olana1@ukr.net
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций в Днепропетровске
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ворота и калитки
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Заборы
Решётки на окна
Двери металлические
Цветочницы
Кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
СКОРАЯ ПОМОЩЬ
Всем посетителям скидка
Как заказать ворота?
Консультация мастера
Цены на ворота
Фильм про ворота
ЗРАЗКИ ВОРІТ

предыдущее фото  |  следующее фото
Фото ворот с ценами
Автоматические ворота

предыдущее фото  |  следующее фото

    Фото кованых ворот

    

    

Пособие как научиться делать ворота своими руками. Книга - самоучитель по сварке ворот.

Пособие как научиться делать ворота своими руками. Книга - самоучитель по сварке ворот.


Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с depositfiles.com
Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с shareflare.net

    

Зразки воріт і фото воріт в роботі менеджера фірми воріт.

    Зразки воріт. Будь-який замовник , що бажає замовити ворота , намагається розповісти нам словами про те , як він представляє собі потрібні йому ворота . Іноді ця розмова може тягнутися годинами , супроводжуватися малюнками , ескізами та емоційними сплесками , але при цьому час йде , але не стає більш ясно , які ж все таки ворота потрібні цій людині . А все тому , що при обговоренні воріт , особливо їх суб'єктивних характеристик типу : акуратні ворота , скромні ворота , ефектні ворота , яскраві ворота і так далі , немає твердих однозначних термінів. І чим далі в ліс , тим товщі партизани.  Ситуація змінюється кардинально , якщо піти від обговорення воріт і звернутися до розгляду зразка воріт. Тут вже можна , грубо кажучи , вказувати пальцем на  різні технічні деталі воріт , конструкцію воріт і дизайн воріт , роблячи при цьому конкретні і зрозумілі зауваження. Не всі виставкові зали та офіси фірм по воротах можуть вмістити в себе зразки воріт. Наприклад , у нас у виставковому залі немає місця , для зразка воріт у натуральну величину. У складних випадках , ми  виходимо разом із замовником на вулицю , там у нас є працюючий зразок воріт і знаходиться він в умовах максимально наближених до бойових. для зразка металевих воріт самі бойові умови - це реальна експлуатація на вулиці. Зразки металевих воріт на вулиці піддаються впливу вологи і замовник може судити своїми очима про якість фарбування воріт. Про те як ефективно заварені замки воріт в спеціальні короби , як зручно змащувати петлі  воріт і так далі. Зразок металевих воріт розташований в приміщенні , тим більше якщо він зроблений не в натуральну величину - таких можливостей не дає.

    Сварные ворота образцы. Что касается чисто сварных ворот, если понимать под сварными воротами наиболее экономичные ворота без декоративных элементов и дизайнерских изысков, то как бы и не имеет большого смысла представлять более одного образца ворот сварных. По своей сути все сварные ворота очень похожи в своей конструктивной части, а количество возможных вариантов не так велико. Можно пояснить при необходимости на одном и том же образце сварных ворот. Образцы железных ворот важны в том случае, когда железные ворота приобретают оформление и отделку. Образцы железных ворот с отделкой, можно предоставлять для согласования на макетах железных ворот. Это означает, что образцы железных ворот изготавливаются не в натуральную величину, а в уменьшенном и фрагментальном виде. Рекомендуем просмотреть наш каталог фотографий ворот: сварные ворота образцы фото.

    Зварні ворота зразки . Що стосується чисто зварних воріт , якщо розуміти під зварними воротами найбільш економічні ворота без декоративних елементів і дизайнерських вишукувань , то як би і не має великого сенсу представляти більше одного зразка воріт зварних . за своєю суті всі зварні ворота дуже схожі у своїй конструктивної частини , а кількість можливих варіантів не так велике. Можна пояснити при необхідності на одному і тому ж зразку зварних воріт. Зразки залізних воріт важливі в тому випадку , коли залізні ворота набувають оформлення та оздоблення. Зразки залізних воріт з обробкою , можна надавати для погодження на макетах залізних воріт. Це означає , що зразки залізних воріт виготовляються не в натуральну величину , а в зменшеному і Фрагментально вигляді. Рекомендуємо переглянути наш каталог фотографій воріт : зварні ворота зразки фото .

    Ворота паркани зразки . Все що написано вище , про незручність і неможливості мати в офісі зразки воріт у великій кількості , в рівній мірі можна застосувати і до зразків зборів . Варіантів зразків забору може бути безліч і існує гостра необхідність в узгодженні зразка забору з замовником. Більш того зразки заборів та воріт необхідно розглядати спільно , для того щоб забезпечити єдність стилю забору і воріт. Мені здається , єдиний вихід - це демонструвати замовнику зразки забору і воріт у вигляді фотоальбому . У нашій роботі , спілкуючись з нашими замовниками ми так і робимо . Для цього на нашому сайті розташована велика кількість фотографій на яких зображені зразки заборів та воріт .

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru