г. Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта, 57    тел.: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32    e-mail: olana1@ukr.net
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций в Днепропетровске
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ворота и калитки
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Заборы
Решётки на окна
Двери металлические
Цветочницы
Кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
СКОРАЯ ПОМОЩЬ
Всем посетителям скидка
Как заказать ворота?
Консультация мастера
Цены на ворота
Фильм про ворота
ДЕШЕВІ ВОРОТА

предыдущее фото  |  следующее фото
Фото ворот с ценами
Автоматические ворота

предыдущее фото  |  следующее фото

    Фото кованых ворот

    

    

Пособие как научиться делать ворота своими руками. Книга - самоучитель по сварке ворот.

Пособие как научиться делать ворота своими руками. Книга - самоучитель по сварке ворот.


Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с depositfiles.com
Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с shareflare.net

    

Дешеві ворота дешево.

    Купити ворота дешево. Зрозуміло , що дешеві ворота це досить відносне поняття . У будь-якому випадку самі  дешеві ворота - це готові ворота . Саме тоді , коли підприємство випускає ворота великою серією , з однаковою конструкцією воріт і витримуючи однакові розміри воріт - це дозволяє істотно знизити витрати на виробництво воріт і віддати кожні ворота за порівняно низькою ціною. дешеві  ворота , виготовлені за індивідуальними розмірами завжди дорожче , ніж серійне виробництво. Мені б хотілося підкреслити , що робити ворота дешевше , можна  так само і за рахунок спрощення використаних матеріалів . Але тут є свої підводні камені. При певному зниженні якості матеріалів , дешеві ворота матимуть істотно більш низькі експлуатаційні якості. Природно , що буде страждати і якість фарбування воріт , і зовнішній вигляд воріт. іноді це  не бентежить покупців воріт , і вони йдуть на такі « жертви» , аби купити ворота дешево. У яких випадках замовникам потрібні дешеві ворота?

     Дешеві ворота для дачі. Люди бажають купити ворота дешево , якщо купують ворота для дачі. Апріорно вважається , що дачні ворота це малобюджетний варіант воріт. Дешеві ворота для дачі , можуть бути воротами з рамкою з куточка або профільної труби обтягнуті сіткою  рабицей . Інший варіант коли ворота для дачі дешево обходяться замовникові - це ворота з профнастилу , зроблені за найпростішої конструкції . У тому випадку коли для дачі потрібні більш прийнятні та якісні ворота , дешеві ворота для дачі це звичайні зварні ворота з металевого листа , але без всяких  декоративних надмірностей. Прості , строгі , акуратні ворота для дачі дешево - це приблизно 2000 грн.

    Гаражні ворота дешево. Що б отримати гаражні ворота дешево , можна згадати знову про покупку готових гаражних  воріт. Але не забувайте , що купуючи готові гаражні ворота дешево , ви купуєте як би кота в мішку. Вам буде важко оцінити якість воріт до того  як ви зможете виконати монтаж гаражних воріт. Абсолютно нормально , якщо вас чекає після монтажу дешевих гаражних воріт , цілий ряд не занадто приємних сюрпризів. Врахуйте так само , що дешеві гаражні ворота на практиці обійдуться вам дорожче , рівно на вартість установки воріт. Я б рекомендував бажаючим отримати гаражні ворота дешево , все ж вибрати більш дорогий шлях: замовити гаражні ворота для свого прорізу індивідуально , але розрахуватися  повністю тоді коли ви зможете прийняти виконану роботу під ключ. Вартість індивідуально виготовлених дешевих гаражних воріт - приблизно 2000 -  2500 грн.

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru