г. Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта, 57    тел.: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32    e-mail: olana1@ukr.net
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций в Днепропетровске
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ворота и калитки
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Заборы
Решётки на окна
Двери металлические
Цветочницы
Кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
СКОРАЯ ПОМОЩЬ
Всем посетителям скидка
Как заказать ворота?
Консультация мастера
Цены на ворота
Фильм про ворота
ТЕПЛІ ГАРАЖНІ ВОРОТА

предыдущее фото  |  следующее фото
Фото ворот с ценами
Тёплые ворота фото

предыдущее фото  |  следующее фото

    Фото кованых ворот

    

    

Пособие как научиться делать ворота своими руками. Книга - самоучитель по сварке ворот.

Пособие как научиться делать ворота своими руками. Книга - самоучитель по сварке ворот.


Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с depositfiles.com
Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с shareflare.net

    

    Теплі ворота . Або ворота гаражні теплі . Давайте спробуємо разом розібратися спочатку , чи можуть бути теплі ворота в принципі. Не дивлячись на безліч самих привабливих рекламних обіцянок теплі ворота - це дуже спірна річ . З цим доведеться змиритися. Справа навіть не в тому , які матеріали можна застосувати для створення теплих воріт або утеплення вже існуючих . Зрештою , нормальна людина явно не розраховує на використання космічних технологій при виготовленні теплих воріт. Проста логіка підказує , що тоді і вартість теплих воріт буде астрономічною. А кому це потрібно? Правильно - нікому не потрібні занадто дорогі ворота . Зрештою , деякі недоліки в теплоізоляції воріт можна компенсувати простим рішенням: встановити додатковий опалювальний прилад біля воріт. Принципова проблема тут в товщині воріт. Навіть самі теплі ворота , зазвичай все одно тонше , ніж стіна будинку , а це означає , що ворота будуть в будь-якому випадку слабким місцем в утепленні будинку . Якоїсь діркою , в яку буде витікати тепло. Що ж можна зробити для того що б заткнути цю дірку ? як зробити ворота гаражні теплі ?

     Всі рекомендації , щодо створення теплих воріт , які мені доводилося читати , зводяться в основному до закладці утеплювача всередину воріт. але це абсолютно не робить ворота теплими. Це напівзахід . Що б ви не поклали у ворота як утеплювач. Коли обговорюються секційні ворота гаражні теплі , їх виробники вказують ще на одну корисну фішку - розірвати містки холоду. Так, дійсно хороша ідея і правильний напрямок у виготовленні теплих воріт. Шкода, що секційні ворота гаражні теплі - ніколи не бувають теплими. І нічого з ними не зробиш. Хоча мені доводилося зустрічати цікаве рішення . абсолютно просте , але дуже ефективне - це пристрій додаткової шторки з щільної тканини на деякій відстані за секційними воротами теплими. Зрозуміло , що таке рішення виглядає примітивним і доморощеним , але якщо ви спробуєте влаштувати таку шторку ( правильніше її буде назвати великою шторою на весь проріз воріт) , то здивуєтеся її високої ефективності. Зрештою , штора така штука , що їй можна користуватися тільки при настанні сильних холодів . Між іншим , цей спосіб давно відомий і завжди широко застосовувався і застосовується для виробничих воріт різного призначення. На виробництвах взагалі не прийнято морочитися зі складними і дорогими рішеннями , якщо є прості і дешеві рішення . Зрештою , згадайте , як у супермаркетах обладнані дверні отвори на вході в ті приміщення , де працюють холодильники і зберігаються швидкопсувні продукти. Там завжди є напівпрозорі штори з вертикальних смуг щільного поліетилену. Навантаження вони витримують таку , що для вашого гаража і не снилося. Кожен день крізь них проходять тисячі людей.

    Не подобається шторка ? Давайте подивимося , які резерви у нас є ще . Виявляється , не для всіх людей очевидно , що теплі ворота повинні мати хороше щільне прилягання полотна воріт до лутка і не мати наскрізних зазорів. Зверніть увагу на свої ворота. На всякий випадок. Раптом і ви ніколи не надавали цьому значення. Тепер про внутрішнє облицювання воріт. Ваші ворота ніколи не будуть теплими воротами , якщо ви поскупилися і закрили утеплювач у воротах звичайним ДВП або пластиком. Ви просто обірвали в такому випадку технологію утеплення воріт. Хочете теплі ворота? Значить потрібно витрачатися на на дерево , а розумніше і дешевше на товсту вологостійку фанеру. І товщиною фанери в 10 мм ви тут не звільнитеся . Мінімум 16 мм , а краще всі 20 . Хоча навіть 16 мм вже добре. Принаймні ворота будуть промерзати тільки в найбільші холоди. Те ж саме можна сказати і про облицювання воріт МДФ. Ставте товсте МДФ 16 -20 . Зрозуміло, що ситуацію не потрібно доводити до абсурду. Між іншим , звичайна товщина воріт передбачає можливість використання пінопласту не більше ніж 40 мм завтовшки. Якщо дуже вже хочеться зробити теплі ворота , можна без технічних проблем замовити ворота , в які можливо укласти утеплювач товщиною 50 і 60 мм. Це вже значний фактор для теплоізоляції. Чи не будемо заглиблюватися в багатошарові утеплювачі і всякі відображають плівки і фольгу. Я дуже сумніваюся , що в даному випадку , при створенні теплих воріт це може бути виправдано. Але якщо хочете - можете спробувати. На мій погляд , важливіше було б обладнати ворота із зворотного боку вертикальної перетворений планкою , на місці стику стулок воріт.

    А тепер знову повернемося до горезвісних містках холоду , про які ми вже згадували , коли згадували ворота гаражні секційні теплі , хоч вони і не теплі . Зробивши все , про що ми писали вище , ви в принципі , вже прибрали більшість містків холоду. Залишилися самі противні містки холоду на воротах. ті , що пов'язані з Луткою воріт. Якщо їх не прибрати , то з ідеєю отримати ворота гаражні теплі доведеться попрощатися . Є два схожі рішення. Одне більш складне і ефективне . Згадуємо , як виглядає лутка сучасної металевих дверей. Вона має складну форму типу сходинки , яка дозволяє використовувати другий контур ущільнення. Грубо кажучи , є велика різниця , зроблена лутка ваших воріт з куточка або з куточка з додатковим бортиком для другого гумки. В якості такого бортика зазвичай використовують мелкопрофільную трубку типу 25х25 або схожого розміру. Це не прибирає місток холоду , але здорово знижує протяги і взагалі рух повітря в районі лутки воріт. Звичайно , сам торець лутки воріт , який визирає всередину приміщення необхідно обов'язково закрити при обробці укосів навколо воріт. матеріалом для обробки внутрішніх укосів навколо теплих воріт повинна служити та ж фанера , МДФ або дерев'яна дошка . І чим щільніше буде стик облицювання укосів і внутрішньої облицювання теплих воріт - тим краще. Проклейте в місці стику додатковий ущільнювач. Отримайте третій контур ущільнення для теплих воріт. І не забувайте укласти під облицювання укосів хоч якийсь шар утеплювача. Нехай це буде навіть горезвісний изовер . Ну от і все. Ворота гаражні теплі готові. Більше ви нічого з ними зробити не зможете. Зовнішні облицювання воріт теж можуть внести свій внесок у створення теплих воріт , але вони малоефективні і нераціональні. Приємно вам перегляду нашої фотогалереї - ворота фото .

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru