г. Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта, 57    тел.: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32    e-mail: olana1@ukr.net
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций в Днепропетровске
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ворота и калитки
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Заборы
Решётки на окна
Двери металлические
Цветочницы
Кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
СКОРАЯ ПОМОЩЬ
Всем посетителям скидка
Как заказать ворота?
Консультация мастера
Цены на ворота
Фильм про ворота
ГОТОВІ ВОРОТА

предыдущее фото  |  следующее фото
Фото ворот с ценами
Готовые ворота фото

предыдущее фото  |  следующее фото

    Фото кованых ворот

    

    

Пособие как научиться делать ворота своими руками. Книга - самоучитель по сварке ворот.

Пособие как научиться делать ворота своими руками. Книга - самоучитель по сварке ворот.


Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с depositfiles.com
Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с shareflare.net

    

    Ворота фото . Ворота під замовлення . Готові ворота . Є речі , які краще купувати готовими , ніж робити під замовлення . Наприклад: джинси. В ательє індивідуального пошиття можуть зшити вам джинси , але вони будуть дивними і непоказними . З воротами зазвичай ситуація зворотна. Можна купити готові ворота , але саме вони і будуть дивними і непоказними . Хоча при цьому можуть бути сертифікованими воротами і цілком задовольняти вимогам ГОСТу . Тільки нормальній людині від ГОСТу ні холодно , ні жарко. Йому треба щоб його ворота нормально відкривалися і закривалися. І бажано без звички жарко притискатися всім тілом до воріт - інакше вони не закриються . У природі існує абсолютно дика версія , що покупка готових воріт дозволить вам заощадити дорогоцінний час. Мовляв , не потрібно чекати одну - два тижні , поки ворота будуть виготовлені під замовлення . Я навіть не уявляю собі ситуацію , що ж таке має статися в житті , щоб нормальній людині раптом так терміново і раптово знадобилися серед ночі ворота , що він не може замовити їх заздалегідь , хоча б за тиждень . Тільки напад душевної туги і чорна меланхолія , можуть змусити піти і терміново купити готові ворота в той же день як ви подумали про них

    Єдине розумне пояснення для тієї ситуації , коли ви можете віддати перевагу воротам під замовлення , куплені в магазині готові ворота - це деяка економія . Вірніше спроба заощадити. Справа в тому , що така приваблива різниця в ціні : готові ворота вартість 2000 - 2200грн , ворота під замовлення 3000 грн , це не зовсім коректне порівняння цін . Копаємо глибше. Вартість готових воріт в магазині , має на увазі вам продаж готових воріт на умовах самовивозу . що це означає ? А це означає , що ви наймаєте за свої гроші транспорт , за свої гроші вантажників , вивозите готові ворота до себе , а потім запрошуєте тих людей , які будуть встановлювати готові ворота і оплачуєте їх благородну працю . Ви впевнені в тому , що ви економите ? Добре якщо ви впевнені у своїх математичних здібностях , а я особисто не впевнений в тому , що це не обійдеться , в кінцевому рахунку дорожче , ніж ворота під замовлення . Адже історія з готовими воротами ще не закінчилася. Якщо ви хочете отримати ворота під замовлення у нас , в ПП Колесник , то в 3000 грн , ви отримуєте ворота на умовах установки воріт під ключ у вас на об'єкті. Відчуйте різницю. Так , передбачається , що ці ворота будуть встановлені в самому місті , а не за 300 км в степу або в Москві. При цьому ви уникаєте безглуздій ситуації , коли роботи з одним виробом , розриваються між двома виробниками. Між виробником воріт і виробником послуги з установки воріт. Якщо ворота будуть погано працювати , вгадайте що будуть вам говорити обидві сторони , що брали участь в технологічному процесі? Якщо ви не можете здогадатися , то я вам підкажу - обидві сторони вельми аргументовано звинуватять один одного , обидві сторони залишаться чистенькими , а ви крайненькім . Тому, що в результаті розглядів випливе або те , що ви купували якісний продукт , але не той який вам потрібен чи замовили й отримали якісну послугу , але поставили неправильну задачу , якої все й зіпсували . Це у випадку , коли ви купуєте ворота гаражні готові . А в тому випадку , коли ви отримуєте ворота під замовлення , ви приймаєте остаточну роботу в однієї людини , проводите разом випробування воріт і саме цей виробник зацікавлений у тому , щоб ви залишилися задоволені його роботою. Ну і візуально ворота під замовлення виглядають звичайно краще , ніж готові ворота . Дивіться - ворота фото . думаю , що вам приємно здивує різноманіття індивідуально виготовлених воріт під замовлення .

    Крім того , ворота гаражні готові мають погану звичку не підходити за розміром до вашого прорізу воріт. Зрозуміло, що ви впевнені у своїх силах і вважаєте , що легко можете вимірювати рулеткою розміри вашого прорізу , потім прочитати розміри воріт зазначені на етикетці готових воріт , провести в розумі порівняльний аналіз і швидко зміркувати підходять ці готові ворота вам чи ні. Я розумію , що теоретично все просто , але ви ніколи не замислювалися , чому трапляється помилитися і досвідченому майстру по воротах ? Може не все так просто ? Тільки якщо помилився наш майстер по воротах , то ПП Колесник виправить цю помилку за свій рахунок , а якщо ви будете помилятися самі , то будете складувати у себе на ділянці готові ворота . Крім розмірів , які обов'язково не підійдуть , готові ворота мають ще один неприємний сюрприз - установку гаражних замків. Або ви не замислювалися про те , що готові гаражні ворота продаються або без замків , або в комплекті з найдешевшим з найдешевших замків ? Можливо ви припускаєте , що в 2000 грн , виробник готових воріт встановить вам класні , надійні , дорогі гаражні замки (вартістю в 1000 грн ) і сам ще трохи заплатить вам за велике щастя продати вам готові ворота? Якщо ви так думаєте , то вам обов'язково потрібно прикупити для свого гаража парочку воріт готових гаражних . Всім іншим людям я рекомендую ворота під замовлення . Де купити ворота під замовлення ? Купити ворота під замовлення в Дніпропетровську можна у нас , в ПП Колесник. ПП колесник займається виробництвом воріт під замовлення вже багато років і має великий досвід у виготовленні воріт у Дніпропетровську. Якщо ви хочете замовити ворота або купити готові ворота в Дніпропетровську , зв'яжіться з нами за тими телефонами , які ви бачите на сайті. Спасибі за те , що знайшли час завітати до нас на сайт . Приємного вам перегляду нашого фотоальбому , зверніть увагу на розділ : ворота фото .

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru