г. Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта, 57    тел.: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32    e-mail: olana1@ukr.net
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций в Днепропетровске
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ворота и калитки
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Заборы
Решётки на окна
Двери металлические
Цветочницы
Кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
СКОРАЯ ПОМОЩЬ
Всем посетителям скидка
Как заказать ворота?
Консультация мастера
Цены на ворота
Фильм про ворота
ЗВАРНІ КОВАНІ ВОРОТА

предыдущее фото  |  следующее фото
Фото ворот с ценами
Автоматические ворота

предыдущее фото  |  следующее фото

    Фото кованых ворот

    

    

Пособие как научиться делать ворота своими руками. Книга - самоучитель по сварке ворот.

Пособие как научиться делать ворота своими руками. Книга - самоучитель по сварке ворот.


Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с depositfiles.com
Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с shareflare.net

    

Зварні ковані ворота .

     Практично всі сучасні ворота - це зварні ворота . Технологія зварювання металу на сьогоднішній день найпопулярніший  спосіб виготовлення металоконструкцій. Не можна сказати , що зварні ворота - це найкращі ворота . У зварних воріт є ряд недоліків і іноді виявляється краще виготовити ворота не за допомогою зварювання , а на заклепках або гвинтових з'єднаннях . Більше того , біля воріт на гвинтових з'єднаннях є  явні переваги . Наприклад , такі ворота набагато краще можна захистити від корозії і в ході тривалої експлуатації ворота на гвинтах піддаються догляду  і кращому повторному покриттю фарбою. Але , тим не менш , переважна більшість воріт - це все таки зварні ворота . Мабуть , що вони технологічніше і  простіше у виготовленні. Але сама ідея кріплення деякої частини деталей воріт не на зварювання , а як-небудь інакше не забута і застосовується зокрема при виготовленні воріт з профнастилу і кованих воріт.

    Зварні ворота з профнастилу . Головними перевагами профнастилу виявилися малу вагу і можливість нанесення в заводських  умовах ефективного антикорозійного покриття (цинкування , стійка фарбування , що запікається при високій температурі і т.д.). Але ці достоїнства профнастилу  практично виключають застосування зварювання при збірці будь-яких металоконструкцій з профнастилу . У тому числі і зварних воріт з профнастилу . Тому зварні  ворота з профнастилу збираються як комбіновані ворота . Зварювання використовується при виготовленні каркаса воріт. Зазвичай для каркаса воріт з профнастилу  застосовується профільна труба різного перерізу і з різною товщиною стінки . Приварюються зварюванням так само всі металеві деталі воріт необхідні для  кріплення листів профнастилу . А сам профнастил , на зварні ворота кріпиться вже без зварювання. На заклепки або на гвинти. Якщо використовувати для цього зварювання , то  листи профнастилу на воротах будуть зіпсовані високою температурою при зварюванні . Крім того зварювання дуже тонких листів , вимагає специфічного обладнання  і великого досвіду зварника при роботі саме з тонким листовим прокатом.

    Зварні ковані ворота . Традиційно ковані ворота потребують виготовлення потужної і міцної конструкції , на яку вже монтується декоративна частина зварних кованих воріт. У тому випадку , коли ковані ворота робляться прозорими , в вигляді відкривається решітки великих  розмірів , то зручніше виготовляти ковані ворота тільки за допомогою зварювання . Тобто прозорі ковані ворота - це зварні ворота без будь-яких застережень. А от у тому випадку , коли стоїть завдання виготовлення глухих кованих воріт з металевого листа , можна знову згадати про технології кріплення деяких деталей  зварних воріт на гвинти. Раніше, коли вимоги до кованих воріт були нижче і замовники багато недоліків вважали само собою зрозумілими особливостями  зварних воріт з ковкою, була популярна технологія , при якій ковані елементи приварювалися електрозварюванням прямо до аркуша металу. По ряду причин це  завжди виявляється невдалим технологічним прийомом. І лист металу на воротах , після зварювання деталей веде і деформується, і в місці стику ковки з листом металу постійно виходить джерело іржі , який в принципі неможливо якісно зафарбувати . Набагато більш вдалим технологічним прийомом  виявляється спосіб кріплення кування , при якому ковані деталі прикручуються до листу металу за допомогою гвинтів. При цьому до збірки зварних воріт виконується грунтовка і фарбування полотна воріт окремо і кованих деталей теж окремо . Таким чином , зварні ковані ворота - це приклад зварних воріт , виготовлених  комбінованим способом.

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru