г. Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта, 57    тел.: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32    e-mail: olana1@ukr.net
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций в Днепропетровске
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ворота и калитки
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Заборы
Решётки на окна
Двери металлические
Цветочницы
Кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
СКОРАЯ ПОМОЩЬ
Всем посетителям скидка
Как заказать ворота?
Консультация мастера
Цены на ворота
Фильм про ворота
ВОРОТА І ОГОРОЖІ .

предыдущее фото  |  следующее фото
Фото ворот с ценами
Автоматические ворота

предыдущее фото  |  следующее фото

    Фото кованых ворот

    

    

Пособие как научиться делать ворота и заборы своими руками. Книга - самоучитель по сварке ворот.

Пособие как научиться делать ворота и заборы своими руками. Книга - самоучитель по сварке ворот.


Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с depositfiles.com
Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с shareflare.net

    

Ворота і паркани.

    Ворота і паркани, дві корисні, потрібні і дуже пов'язані між собою штуки. Взаємовідносини між воротами і парканами - це цілий роман у трьох особах . При цьому зазвичай ворота ображаються на паркани , дорікаючи їх в непередбачливість і крихкості статури , а паркани сердяться на ворота , звинувачуючи їх в тяжкості характеру і поганою звичкою відкриватися і закриватися. Насправді ворота і забори існувати одне без одного не можуть. І паркан без воріт нікому не потрібен і самотні ворота без паркану - це нонсенс. Так чого ж вони не можуть поділити і чого їм свариться ? як  влаштувати огорожу і ворота , таким чином , щоб вони були задоволені взаємодією один з одним , а найголовніше, щоб власник паркану та воріт не знав ніяких проблем.

    Виготовлення забору і воріт. Щоб паркан і ворота добре взаємодіяли між собою , виготовлення забору і воріт ,  починати треба з правильного підходу до будівництва паркану. Якщо на цьому етапі замовником раптом опанує напад економії , то все - пиши : пропало. які  б чудові , дорогі , красиві і взагалі чарівні ворота не встановили , ворота все одно не будуть працювати або швидко вийдуть з ладу. ось така петрушка. А багато людей думають про виготовлення забору і воріт з точністю рівно до навпаки ( каламбур) . Забір попроще , особливо фундамент подешевше ,  стовпи забору тонший, чого витрачатися на паркан? Він же стоїть собі і стоїть - нічого не робить. Ось ворота поставлю хороші , скупитися не буду, погані ворота  швидко вийдуть з ладу. Здається , що такий хід думки логічно правильний? Нічого подібного. На дешевий або неправильний забір , часто взагалі неможливо  встановити ніякі ворота . Або будь-які ворота швидко почнуть ламатися. Тому виготовлення забору і воріт має підкорятися певним умовам . між  іншим, не дуже складних умов . Але чомусь при виготовленні паркану та воріт всім так хочеться їх проігнорувати. А ігнорувати неможливо. ворота і паркан обов'язково повернуть в реальність будь-якого ігнорщіка .

     Навіть якщо ви будуєте малобюджетний паркан то , принаймні , не намагайтеся економити на такій важливій та відповідальній  частини паркану , як стовпи для воріт. Тут не повинно бути ніяких компромісів. Ніяких спроб підчепити ворота до недорогих бетонних стовпчиків або цегляним  стовпів зі слабкою арматурою. Цегляні стовпи запросто ламаються від ваги воріт. Від цього стулки воріт провисають і перестають відкриватися і закриватися. А якщо  і погоджуються це робити , то вкрай неохоче і лише під загрозою застосування фізичної сили власника. Ремонт паркану , перебудова забору , установка нових  стовпів для воріт і перевстановлення воріт це так неприємно і так дорого , що немає сенсу грати в рулетку. Потрібно відразу все робити добре і з надлишком добре.  Певний запас міцності ніколи не зашкодить , а в тому , що він коли-небудь стане в нагоді , навіть не сумнівайтеся. Тільки достатньо великий швелер 14 , 16 або  два більш дрібних швелера 10 , 12 , зварених у замкнутий профіль , по типу квадратної труби. Закопуються на глибину не менше 1200 мм і бетонуються . Саме бетоніруются , а не трамбуються шлаком в невеликий бетонною пробкою на поверхні грунту . Адже це не складна схема для забору і воріт ? тут немає  ніякої вищої математики , так чому ж майже ні хто так не робить , а намагаються винайти більш « економічний шлях ». Зрештою, не про такий вже великий сумі йдуть мова . Тим більше , що робляться паркани один раз і назавжди , а користуватися воротами ви будете щодня.

    Дачні паркани і ворота. Всі вимоги , зазвичай вживані до парканів і воріт, у разі дачних огорож і воріт частіше  всього різко знижуються. У більшості випадків дачні паркани будуються без фундаменту або з мінімальним фундаментом. В якості дачного забору може взагалі  використовуватися сітка рабиця або секції з канілірованої сітки. Відповідно до дачних заборам видозмінюються і дачні ворота . Ні в кого не викликають подиву дачні ворота у вигляді двох рамок з куточка обтягнутих сіткою рабицей і приварених до таких же стовпчиках , на які натягнуто огорожу всього  ділянки. Тут , для дачного забору і воріт , що не передбачається ні використання міцного металопрокату для стовпів воріт , розрахованого на важкі і  потужні ворота . Чи не передбачається і виготовлення капітальних воріт , вони просто не мають сенсу , при досить умовному дачному паркані. одночасно  з цими міркуваннями і ціна помилки порівняно невисока. Ну став хитатися один з стовпів. Ну провисли ворота . Так можна за годину відкопати цей стовп і  забетонувати його заново. Дачні паркани і ворота дуже схожі на легкі тимчасові конструкції , які роками перебувають в спокійній експлуатації та  легко , без жалю викидаються , якщо на дачі починається капітальне будівництво та дача змінює статус , перетворюючись на заміський будинок.

    Ковані ворота та огорожі. До цього ми говорили з вами про технічну сторону відносин між парканами і воротами. А ковані ворота та огорожі це красиво , це естетика і дизайн. Тут окрім технічних взаємин вступають вже й інші . Ковані ворота та огорожі повинні виглядати єдиним ансамблем , ковані ворота та огорожі припускають загальну , досить продуману стилістику. Це вже не просто ворота і не просто паркан , це вже ковані ворота та паркан. Інший рівень. Часто замовники , з природничих технічних причин початківці будувати паркан раніше, ніж робити ворота ,  швиденько визначаються і з ковкою на паркані. Передбачається , що потім , коли руки дійдуть до воріт , щось придумається само собою . Це найбільш невдалий  підхід з усіх існуючих на цій планеті. Вибирати потрібно ковані ворота , а потім адаптувати ескіз кованих воріт до збірними секціях. Зворотній завдання вирішується з великими труднощами і зводиться до блідому копіюванню забірної секції або елементів паркану. На кованих воротах вирвані з паркану шматки  абсолютно не виглядають .

    Дизайн воріт та парканів. Самостійна розробка дизайну воріт і зборів , в 99% випадків з 100 , приречена на невдачу. Один відсоток залишається на професійних будівельних дизайнерів , архітекторів і взагалі людей щільно пов'язаних з воротами і парканами по  родом своєї діяльності . Всім іншим доводиться винаходити велосипед. Людина , що не займається професійно воротами і парканами , створюючи дизайн  воріт і зборів , не має можливості використовувати накопичений у цій області досвід , не може врахувати чужі помилки , відомі всім невдачі , і змушений ці  помилки здійснювати самостійно , в гордій самоті. Існує єдиний спосіб взяти участь у створенні дизайну і вибрати вдалий дизайн воріт  і зборів - це перегляд великої кількості вже реалізованих проектів. Технічно це можна здійснити переглядаючи фото заборів та воріт . на багатьох сайтах є спеціальні фотогалереї : фото заборів та воріт . На нашому сайті розділ фото заборів та воріт теж є і ми пропонуємо нашим замовникам скористатися ним . Це зручно і замовникам і нам , як виробникам робіт . Природно , що ми тільки вітаємо вивчення розділу : фото заборів і воріт усіма відвідувачами нашого сайту. Приємного вам перегляду фото заборів та воріт .

    Ковані ворота і забори ціна . Як завжди йдуть справи з будь індивідуально виготовленої під замовлення продукцією  строгих цін на ковані ворота та огорожі не існує. Ціна на ковані ворота та огорожі розраховується виходячи від конкретного ескізу кованих воріт і огорожі.  Ціна на ковані ворота та огорожі складається так само і з розмірів воріт і огорожі. Або як кажуть - із загальної квадратури . І звичайно ціна на ковані ворота  і паркани враховує матеріал з якого виготовлений паркан і ворота . Для орієнтування , я можу навести деякі ціни на ковані ворота та огорожі. Ціна  кованого паркану починається від 500 грн за метр квадратний . Ціна кованих воріт розраховується інакше , кількість квадратних метрів не єдиний параметр  ціни . При розмірах воріт 3000 х 2000 мм , ціна кованих воріт починається від 6000 грн.

    Де купити ворота і забори ? Звичайно , завжди зручніше для будь-якого замовника мати справу з одним виконавцем робіт  приймати роботу «під ключ». Уникаючи стикування двох і більше виконавців робіт . На жаль , саме тоді , коли ви хочете купити ворота і паркан , це малоймовірно . Зведення паркану , виготовлення та встановлення воріт передбачають поєднання загальнобудівельних робіт , а так само виготовлення і установку металоконструкцій. Тобто , як мінімум , виходить стик двох видів робіт , а значить зазвичай і двох виконавців. Це завжди хворе місце і велика  частина проблем виникає саме через це. Тому необхідний особистий контроль на всіх етапах робіт або принаймні спостереження відповідального і  грамотного фахівця за ходом робіт . Ще краще , до початку етапу загальнобудівельних робіт отримати детальну консультацію у «металістів » і буквально  слідувати їх зауважень . За практиці , будівельники дуже смутно уявляють собі кінцеву фазу робіт і легко переконують замовника у правильності  саме їх дій. А проблеми , які будуть потім , їх не стосуються. Вони найчастіше про них і не знають або не надають із значення . Тому вирішивши купити  ворота і паркан , а по суті не купити , а побудувати , необхідно починати зі складання розумного та обгрунтованого проекту воріт і огорожі. Склавши цей проект , потрібно твердо його дотримуватися протягом усіх етапів виготовлення воріт і огорожі.

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru