г. Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта, 57    тел.: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32    e-mail: olana1@ukr.net
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций в Днепропетровске
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ворота и калитки
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Заборы
Решётки на окна
Двери металлические
Цветочницы
Кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
СКОРАЯ ПОМОЩЬ
Всем посетителям скидка
Как заказать ворота?
Консультация мастера
Цены на ворота
Фильм про ворота
ЦІНА НА ВОРОТА МЕТАЛЕВІ І ДЕ КУПИТИ МЕТАЛЕВІ ВОРОТА .

предыдущее фото  |  следующее фото
Фото ворот с ценами
Автоматические ворота

предыдущее фото  |  следующее фото

    Фото кованых ворот

    

    

Пособие как научиться делать ворота своими руками. Книга - самоучитель по сварке ворот.

Пособие как научиться делать ворота своими руками. Книга - самоучитель по сварке ворот.


Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с depositfiles.com
Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с shareflare.net

    

Ціна на ворота металеві і де купити металеві ворота.

    Для того щоб купити металеві ворота , потрібно врахувати кілька важливих факторів. Клієнти найчастіше орієнтуються  тільки по одному параметру - ціна металевих воріт . Цей підхід не зовсім правильний і часто призводить до того , що ви можете купити ворота влаштовують вас за ціною воріт , але не влаштовують за експлуатаційними характеристиками . Не потрібно думати , що всі ворота однаково корисні і гарні.  Необхідно так само враховувати і якість виготовлення воріт , і терміни виконання замовлення . Якість металевих воріт найкраще уточнювати шляхом візуального огляду воріт. Якщо у вас є можливість під'їхати на вже виконаний об'єкт і своїми руками помацати металеві ворота , подивитися , як вони зварені ,  як відкриваються і закриваються - це ідеальний варіант. Якщо часу кататися по будівництвах немає , то можна орієнтуватися на непрямі ознаки . зазвичай якщо фірма металевих воріт існує досить давно , має офіс і не змінює його кожні пів року , то , швидше за все , і купити металеві ворота у  них можна без особливих побоювань отримати замість металевих воріт , щось страшне і придатне тільки до здачі в металобрухт. Чи має сенс звертати  увагу , перш ніж купити металеві ворота , на розвішані дипломи будівельних виставок і тому подібні прикрашають офіс папірці ? немає ніякого сенсу , краще навіть якщо їх немає. Я розумію , що подібний спосіб оцінки якості воріт грішить суб'єктивністю і може здатися дивним , але , тим не менш , він працює.

    Ціна металевих воріт різної конструкції. Порівнювати ворота за ціною , необхідно не тільки з урахуванням якості воріт , а й з урахуванням конструкції воріт. Повторюся ще раз: не всі металеві ворота однакові. Металеві ворота можуть бути якісними , але  якісно виготовлені з різних матеріалів і відповідно бути більш-менш вдалими для експлуатації. Тому , коли ви хочете купити металеві  ворота і проводите моніторинг: ціна металевих воріт , вам добре було б і уточнювати: з чого зроблені ці ворота . Якщо порівнювати просто ціни металевих  воріт не вникаючи в конструкцію і матеріали , то виходить не зовсім коректне порівняння . І висока вірогідність : купити металеві ворота дешевше , але не  найвдаліші . Що потрібно дізнатися про воротах , уточнюючи ціну металевих воріт ? Дізнайтеся хоча б мінімум базової інформації : з чого зроблена лутка воріт ( для гаражних воріт) або які передбачаються стовпи воріт ( для в'їзних воріт) . Який застосовується лист для виготовлення воріт , і які матеріали використовуються в якості жорсткості для полотна воріт. Чим і як виконується фарбування воріт. Нормальні металеві ворота виготовлені з листа 2 мм і профільної труби 40х40 і 25х40 . Ціна металевих воріт 3000х2000 становить 3500 грн. При зменшенні розмірів воріт ціна металевих воріт знижується не суттєво . А  от при збільшенні розмірів воріт , особливо висоти воріт - ціна металевих воріт росте досить помітно .

    Де купити металеві ворота? Зазвичай металеві ворота можна купити або у приватних осіб (диких зварників ) ,  або у організацій займаються виготовленням металоконструкцій. Про приватних осіб. Як правило , ціна металевих воріт у всяких самоделкиних дійсно трохи нижче. Але дуже рідко , коли ви зможете купити металеві ворота, зроблені в гаражі і мають пристойну якість . Плюс до цього додайте ситуацію з гарантіями на ворота і післягарантійним обслуговуванням. Отримати їх у приватної особи буде вельми скрутно . Краще все ж піти  іншим шляхом і звернутися у фірму що займається металоконструкціями . За інших рівних умов перевага потрібно віддавати тим фірмам , які  спеціалізуються саме на виробництві воріт , і купити металеві ворота у них . Як я вже говорив про металеві ворота , що не всі вони однакові , так і фахівці - зварювальники не всі однакові , і хтось вміє робити ворота краще , а у когось це виходить гірше. Це стосується не тільки металевих воріт , але і будь-яких інших металоконструкцій .

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru