г. Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта, 57    тел.: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32    e-mail: olana1@ukr.net
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций в Днепропетровске
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ворота и калитки
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Заборы
Решётки на окна
Двери металлические
Цветочницы
Кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
СКОРАЯ ПОМОЩЬ
Всем посетителям скидка
Как заказать ворота?
Консультация мастера
Цены на ворота
Фильм про ворота
МЕТАЛЕВІ ВОРОТА І ХВІРТКИ .

предыдущее фото  |  следующее фото
Фото ворот с ценами
Автоматические ворота

предыдущее фото  |  следующее фото

    Фото кованых ворот

    

    

Пособие как научиться делать ворота своими руками. Книга - самоучитель по сварке ворот.

Пособие как научиться делать ворота своими руками. Книга - самоучитель по сварке ворот.


Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с depositfiles.com
Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с shareflare.net

    

Металеві ворота і хвіртки фото .

    Металеві ворота і хвіртки - це власне те, чим ми і займаємося. Металеві ворота і хвіртки наша професія і наша спеціалізація , як виробників металоконструкцій. Мало хто знає , але спеціалізація у зварювальних роботах відіграє велику роль. Часто можна почути від самих зварників , що їм нічого не варто відкласти арматуру , яку вони зараз варять електрозварюванням і піти виготовити  металеві ворота з хвірткою . Насправді це не правда. Можливо просто бравада або може бути найщиріше оману , але в 100 % випадків зі ста можливих спроб , той фахівець з виготовлення металоконструкцій , який не спеціалізується на металевих воротах і хвіртках , зробить не дуже вдалі металеві ворота з хвірткою , буде робити це довго , а потім не зможе якісно виконати монтаж  металевих воріт з хвірткою . Тільки великий досвід і накопичені знання з цієї специфіці , дозволяють нам робити для наших замовників відмінні металеві ворота і хвіртки. Крім того , ми з задоволенням виконуємо монтаж металевих воріт з хвірткою і здаємо нашим замовникам роботу під  ключ. Їм залишається тільки прийняти готові металеві ворота з хвірткою , що вже стоять у них на об'єкті і переконатися в якості роботи і прекрасному  функціонуванні як самих металевих воріт і хвіртки, так і встановлених на них замків для воріт і замків для хвіртки . При цьому ми беремо на себе транспортні послуги та організовуємо самостійно навантаження і розвантаження металевих воріт і хвірток . Природно , що в комплекс ми виконуємо і фарбування металевих воріт з хвірткою . Я думаю , що подібний комплекс робіт виявляється дуже зручний для наших замовників і дозволяє їм не брати  на себе зайвий головний біль , плюс економить час . А час - це непоправний ресурс .

     Металеві ворота розпашні з хвірткою . Найпопулярніші на сьогоднішній день , найбільш економічно вигідні  ворота , кращі з точки зору експлуатаційних якостей і можливостей трансформації металоконструкції - це звичайно розсувні ворота . Саме тому ми таку увагу уделала металевим воротам орним з хвірткою . Складні особисті стосунки металевих воріт з хвірткою зводяться до кінцевому підсумку  до двома основними варіантами . Металеві ворота і хвіртка проживають окремо , кожен виріб на своєму отворі і своїх стовпах. Або металеві ворота  з хвірткою інтегровані в єдиний виріб . Відразу скажу , що другий варіант - металеві ворота з хвірткою , яка врізана в одну із стулок воріт , звичайно має право на існування , але тільки як вимушений варіант. Інших виправдань йому немає. При найменшій можливості потрібно влаштовувати роздільне існування металевих воріт і хвіртки. Замовники металевих воріт розпашних з каликой часто сприймають різницю в ціні металевих орних  воріт з хвірткою врізаної в конструкцію воріт і металевих воріт з хвірткою встановленої роздільно як своєрідний фінансовий резерв для простору в економії коштів . Дійсно , різниця по колу , з урахуванням додаткового стовпа становить близько 1000 грн. Але виходить в результаті і хвіртка  не найзручніша і ворота не такі хороші . Тут точно немає приводу економити.

     Ворота металеві з хвірткою фото . Так називається розділ нашого фотоальбому воріт. У цьому фотоальбомі зібрані самі різні металеві ворота і хвіртки. Як суміщені в одній конструкції , так і встановлені окремо . Ворота металеві з хвірткою фото , цей розділ призначений для швидкого , зручного і повного знайомства відвідувачів сайту з зовнішнім виглядом воріт і частково з конструкцією металевих воріт  з хвірткою . Природно , що більшість фотографій металевих воріт з хвірткою - це ковані ворота з хвірткою . Тут просто необхідно проводити широку  візуалізацію і показувати різноманіття художніх рішень . Тому без окремого розділу : ворота металеві з хвірткою фото , просто неможливо обійтися. До речі , наша фірма воріт і хвірток бажає вам приємного та корисного перегляду фотоальбому : ворота металеві з хвірткою фото .

    Де купити металеві ворота і хвіртки ? Відповідь на це питання очевидна . Адже ви знаходитесь на нашому сайті ,  а ми виробники металевих воріт і хвірток . Значить купити металеві ворота і хвіртки можна у нас. Ми виробляємо металеві ворота і хвіртки  будь-яких розмірів і самого різного стилю . Власне виробництво металевих воріт і хвірток дозволяє нам задовольнити запити навіть самих  вимогливих замовників. Якщо ви ще не вирішили де купити ворота або не знаєте де купити металеві ворота і хвіртки, дзвоніть нам за тими телефонами , які вказані на сайті. Ми виготовимо металеві ворота з хвірткою швидко , якісно і не дорого.

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru