г. Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта, 57    тел.: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32    e-mail: olana1@ukr.net
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций в Днепропетровске
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ворота и калитки
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Заборы
Решётки на окна
Двери металлические
Цветочницы
Кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
СКОРАЯ ПОМОЩЬ
Всем посетителям скидка
Как заказать ворота?
Консультация мастера
Цены на ворота
Фильм про ворота
АВТОМАТИЧНІ ВОРОТА ВІДКАТНІ .

предыдущее фото  |  следующее фото
Фото ворот с ценами
Автоматические ворота

предыдущее фото  |  следующее фото

    Фото кованых ворот

    

    

Пособие как научиться делать ворота своими руками. Книга - самоучитель по сварке ворот.

Пособие как научиться делать ворота своими руками. Книга - самоучитель по сварке ворот.


Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с depositfiles.com
Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с shareflare.net

    

Відкатні ворота .

     Ворота відкатні . Якщо порівнювати відкатні ворота з самими розповсюдженими воротами сучасності , з орними  воротами , то слід вказати на деякі особливості орних воріт , які іноді можна сприймати як недоліки розпашних воріт. орні ворота для своєї експлуатації вимагають виділення досить великий умовної зони перед воротами або за воротами , в якій здійснюється рух  стулок орних воріт. Іноді до недоліків розпашних воріт зараховують і необхідність надійно кріпити розсувні ворота знаходяться в розхристаному  стані. Інакше , володіючи високою парусністю , вони можуть самостійно закриватися під впливом вітру . При цьому може відбутися удар стулкою воріт по виїжджає автомобілю . Для тих випадків , коли виділення зони для відкривання орних воріт представляє певну трудність ( мало місця) , реалізують іншу конструкцію воріт - відкатні ворота . Ця конструкція воріт давно застосовується в тих випадках , коли ставиться завдання економії простору  для відкривання воріт і в той же час існує можливість змістити ворота при відкриванні в сторону , наприклад : уздовж забору або уздовж стіни. так найчастіше і буває на ділянках біля приватного будинку , якщо будинок розташований близько до паркану . Звідси і виникає ідея не розорювати ворота , а взяти і відсунути  ворота в сторону , а потім після проїзду повернути їх на своє місце в отвір воріт . Технічно переміщення воріт в такому випадку здійснюється способом кочення воріт на роликах по напрямних. Саме цей процес і визначив назву воріт: відкатні ворота .

    З конструкційної точки зору відкатні ворота це єдина і досить жорстка рама , яка покликана вільно переміщатися по напрямних - відкочуватися убік. Існують різні технічні рішення , для того щоб відкочувати ворота . наприклад ,  така конструкція відкатних воріт коли відкатні ворота забезпечуються роликами і направляючими для них в нижній частині воріт. Тоді відкатні ворота як  б котяться на нижніх роликах , вставлених в паз направляючої . Напрямна для відкатних воріт називається рейкою . Інша конструкція відкатних воріт  передбачає два комплекти роликів - верхні ролики для відкатних воріт і нижні ролики. Природно , що для кожного комплекту роликів , встановлюються свої напрямні : верхній і нижній рейок відкатних воріт. Це відмінна конструкція відкатних воріт , але вона має на жаль один принциповий  недолік. Нижня рейка відкатних воріт постійно забивається брудом і дрібним сміттям в літній час і заповнюється снігом взимку. Тому в експлуатації такі відкатні ворота не зручні. У зв'язку з цим фактором , велике распостранение отримали відкатні ворота з роликами у верхній частині і тільки однієї  направляючої - верхнім рейкою . Для кращої роботи , його прийнято накривати невеликим кожухом або довгим вузьким козирком над воротами. недоліком  цього виду відкатних воріт потрібно вважати те , що по-перше , верхній рейок відкатних воріт задає жорсткий розмір висоти для отвору воріт , а це не завжди зручно. По-друге , в приватному будівництві потрібно враховувати і дизайн воріт. А верхній рейок не надто добре виглядає , йому важко надати декоративне  оформлення і взагалі він штука чисто технологічна . Звідси виникає пояснення популярності і широти застосування таких відкатних воріт , як консольні  відкатні ворота . Консольні відкатні ворота взагалі обходяться без напрямних , встановлених в отворі воріт. І з візуальної точки зору і з точки зору  зручності експлуатації - це ідеальний варіант. Бентежить тільки ціна відкатних воріт. Але з іншого боку ви адже ставите відкатні ворота один раз , так що можна змиритися з ціною відкатних воріт. Автоматичні відкатні ворота - це звичайні відкатні ворота , але обладнані автоматикою для воріт. що дозволяє  вам відкривати автоматичні відкатні ворота не вдаючись до м'язовій силі , а користуючись пультом для відкривання автоматичних відкатних воріт. природно ,  що автоматичні відкатні ворота мають більш високу вартість , вимагають підведення електрики від будинку до воріт і долі я монтажі автоматичних  відкатних воріт такого фахівця, як електрик.

    Дизайн відкатних воріт. Зовсім необов'язково , як думають багато людей , щоб відкатні ворота були воротами з  профнастилу. Просто профнастил зручний з технічного боку при складанні воріт , є порівняно легким матеріалом і в той же час має презентабельний  і скромний зовнішній вигляд без яскравої стилістичного забарвлення . Для тих випадків , коли ви хочете отримати красиві відкатні ворота , ви можете замовити полотно  відкатних воріт з інших матеріалів. Можливі варіанти : відкатні ворота з деревом , відкатні ворота з кування і відкатні ворота з полікарбонатом. У будь-якому  разі, які б декоративні матеріали для виготовлення воріт ви б не вибрали , основним елементом відкатних воріт залишиться жорстка рама. З технічної  точки зору вона просто необхідна для ефективної експлуатації відкатних воріт. А ось заповнення цієї рами вже не впливає на роботу відкатних воріт. вірніше  впливає , важливим залишається загальна вага відкатних воріт , але будемо вважати цей вплив порівняно незначним фактором. Хоча звичайно , позначається на загальній  ціною відкатних воріт.

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru