г. Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта, 57    тел.: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32    e-mail: olana1@ukr.net
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций в Днепропетровске
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ворота и калитки
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Заборы
Решётки на окна
Двери металлические
Цветочницы
Кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
СКОРАЯ ПОМОЩЬ
Всем посетителям скидка
Как заказать ворота?
Консультация мастера
Цены на ворота
Фильм про ворота
ВІДКАТНІ ВОРОТА - ВИГОТОВЛЕННЯ .

предыдущее фото  |  следующее фото
Фото ворот с ценами
Автоматические ворота

предыдущее фото  |  следующее фото

    Фото кованых ворот

    

    

Пособие как научиться делать ворота своими руками. Книга - самоучитель по сварке ворот.

Пособие как научиться делать ворота своими руками. Книга - самоучитель по сварке ворот.


Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с depositfiles.com
Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с shareflare.net

    

Відкатні ворота виготовлення .

    Виготовлення відкатних воріт має певну специфіку. Особливо в частині великого обсягу бетонних робіт. Це необхідно з конструктивної точки зору і ці витрати неминучі. Перш ніж виконувати виготовлення відкатних воріт зазвичай потрібно провести  важливий етап - узгодження . На цьому етапі виготовлення воріт фірма займається виготовленням відкатних воріт повинна вказати будівельникам , де і який фундамент вони повинні виконати , визначитися і вказати , як підвести електрику від будинку до воріт . За практиці , фірми займаються  виготовленням відкатних воріт і їх установкою , порівняно рідко беруть на себе сегмент загальнобудівельних робіт . У цьому немає нічого дивного чи поганого для замовника відкатних воріт. Справа в тому , що виконання загальнобудівельних робіт спеціалізованим виконавцем ( будівельниками ) буде і швидше і дешевше , чим виконання такого ж обсягу бетонних робіт , але виконане організацією , яка спеціалізується на установці автоматики для воріт і зварювальних  роботах . Це нормальна ситуація для всіх високотехнологічних видів будівельних робіт, що вимагають вузької спеціалізації і фахівців зі специфічним досвідом роботи. А виготовлення відкатних робіт - приклад високотехнологічної конструкції.

    Що стосується безпосереднього виготовлення полотна відкатних воріт , то тут можуть бути варіанти . Найчастіше  виробники відкатних воріт мають власні виробничі потужності для виготовлення відкатних воріт з профнастилу . І мають фахівців , здатних забезпечити і високу якість відкатних воріт і порівняно невисоку вартість доставки відкатних воріт. Але якщо замовнику не підходять  прості рішення , і досить середній вид відкатних воріт з профнастилу . Або замовник хоче отримати загальне дизайнерське рішення , пов'язавши візуально  відкатні ворота з декором забору , зовнішнім виглядом фасаду будинку , поєднання з балконами будинку або перилами сходи , то в цьому випадку можна замовити  виготовлення відкатних воріт ( в частині полотна воріт) в кузні . В ідеальному випадку , всі декоративні частини забору та відкатних воріт виконуються і проектуються однієї кузнею . Справа в тому , що у кожної кузні є свій почерк , і ковані вироби, виконані різними виробниками , досить сильно розрізняються .  Особливо добре це помітно , якщо ковка від різних майстернях розташована поруч. Це просто кидається в очі. У тих випадках , коли фірма відкатних воріт не має власних потужностей з виготовлення відкатних воріт , а спеціалізується тільки на установці автоматики на відкатні ворота , то будь-які відкатні ворота , навіть прості з профнастилу , замовляються окремо . Іноді так само роблять для скорочення термінів виготовлення відкатних воріт. нічого страшного або протиприродного в цьому немає.

    Доставка вже виготовлених відкатних воріт здійснюється звичайно виробником, і монтаж відкатних воріт здійснюється за взаємодії фахівців із кузні і фахівців з установки автоматики на відкатні ворота . Як правило , забезпечення цієї взаємодії  здійснюється досить просто , так як і ковалі і « автоматики » зацікавлені в якнайшвидшому виконанні робіт і здачі відкатних воріт замовнику . параметри  для виготовлення відкатних воріт ( геометричні розміри і технічні вимоги ) формулюються фахівцями з автоматики і неухильно дотримуються ковальської майстерні . Будь-яких складнощів з цим не повинно виникати . Природно , що малюнок полотна відкатних воріт попередньо  узгоджується з фахівцями з автоматики . Цей малюнок полотна відкатних воріт не повинен перешкоджати нормальній роботі автоматики. Тому його роблять плоским , без деталей , які виступають з площини воріт на значну величину.

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru