г. Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта, 57    тел.: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32    e-mail: olana1@ukr.net
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций в Днепропетровске
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ворота и калитки
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Заборы
Решётки на окна
Двери металлические
Цветочницы
Кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
СКОРАЯ ПОМОЩЬ
Всем посетителям скидка
Как заказать ворота?
Консультация мастера
Цены на ворота
Фильм про ворота
АВТОМАТИЧНІ ВОРОТА ПРОМИСЛОВІ .

предыдущее фото  |  следующее фото
Фото ворот с ценами
Автоматические ворота

предыдущее фото  |  следующее фото

    Фото кованых ворот

    

    

Пособие как научиться делать ворота своими руками. Книга - самоучитель по сварке ворот.

Пособие как научиться делать ворота своими руками. Книга - самоучитель по сварке ворот.


Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с depositfiles.com
Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с shareflare.net

    

Промислові ворота .

    Є такий тип будівель , які так і називаються - промислові будівлі або промислові приміщення. Вони призначені для  розміщення в них будь-яких виробництв , складів , технологічного обладнання і так далі. Природно , що промислові будівлі не можуть обійтися , без певної категорії воріт - . промислові ворота В принципі промислові ворота повинні виконувати приблизно ті ж функції , що і будь другий тип воріт : захист від несанкціонованого проникнення , теплоізоляція промислового приміщення , звукоізоляція , перешкоджати распостранению  пилу , гарячого або холодного повітря і так далі. Крім того до промислових воріт пред'являються більш високі вимоги щодо вологостійкості  воріт , а іноді ставиться завдання зробити ворота з вікнами ( панорамні промислові ворота). Але основна відмінність промислових воріт від усіх інших воріт  це в першу чергу розміри промислових воріт. Адже вони призначені для проїзду через них у приміщення і з приміщення вантажного автотранспорту ,  а іноді й залізничного . Крім того , для промислових воріт змінюється такий параметр як частота відкривання. Якщо гаражні ворота можуть відкриватися  всього лише два рази на добу , то промислові ворота в своєї експлуатації підпорядковуються ритму технологічного виробництва та їх пропускна здатність  повинна задовольняти вимогам логістики підприємства . Промислові ворота повинні допомагати виробництву , а не служити обмеженням для його роботи. У зв'язку з цим , промислові ворота можуть бути більш швидкісними ( яка швидко ) , щоб уникнути неприємних простоїв транспорту на в'їзді в  промислова будівля . Конкретний тип промислових воріт і виробник промислових воріт визначається ще на етапі проектування виробництва , з урахуванням всіх вимог даного технологічного процесу . Промислові ворота можуть виготовлятися або місцевим виробником , а в тому випадку , коли  промислові ворота місцевого виробництва не можуть задовольнити якимось вимогам , тоді можна придбати промислові ворота якогось відомого  світового виробника . Їх не так багато і всі вони роблять промислові ворота приблизно однакових конструкцій. Трохи відрізняється зовнішній вигляд , дуже  розрізняються ціни на промислові ворота , а найголовніше у різних виробників виходять ворота з різними експлуатаційними якостями і різної  ступенем надійності. У завдання цієї статті не входить оцінка промислових воріт від різних виробників , порівняння їх цінових та експлуатаційних  показників . Тут ми розглянемо лише основні типи промислових воріт , які можуть вам стане в нагоді при експлуатації промислових будівель.

    Традиційні ворота промислових будівель. На більшості старих виробничих приміщень і переважній більшості старих складських споруд розташовані розсувні ворота промислових будівель. У своїй конструкції ці ворота практично нічим не відрізняються від всіх інших орних воріт. Крім звичайно розмірів. Все таки більшість промислових будівель мало і має з цілком зрозумілих  причин широкі проїзди і високі прорізи для воріт. Ворота промислових будівель мають лутка (або іноді її називають коробкою ) з потужного  металопрокату. До лутка воріт промислових будівель приварюються полотна воріт , через петлі воріт. Конструкція проста , дуже ефективна , практично  ніколи не ламається і має термін служби наближається до вічності (жарт). Як правило , такі ворота промислових будівель мають дуже високий ступінь взломоустойчивості і можуть комплектуватися складними і дорогими системами замків для воріт. А можуть , навпаки : обходитися дуже недорогими замками для  воріт. Все залежить від конкретної ситуації і умов експлуатації воріт промислових будівель. Конструкція воріт промислових будівель дозволяє оснащувати ці ворота при необхідності і системами автоматики для відкривання і закривання воріт. Конструкція воріт промислових будівель дозволяє проводити  модернізацію та дооснащення воріт з метою зміни експлуатаційних характеристик : утеплення воріт , звукоізоляції , пожежної безпеки , пилозахисні й так далі. Ціна цього виду воріт промислових будівель порівняно невелика і завжди на порядок дешевше , ніж ціна промислових  воріт випускаються світовими флагманами . До недоліків воріт промислових будівель традиційної конструкції відносять в першу чергу моральне застарівання і порівняно велику площу для відкривання воріт. Хоча з площами не все так просто . Адже існують і ефективно працюють відкатні ворота виготовлені місцевими виробниками , причому терміни їх служби вже обчислюються в деяких випадках не першим десятком років. І вони ремонтопрігодни ,  мають колосальний запас міцності , тому що зроблені з нормального металу , а не з жерсті , і значить можуть прослужити ще десятки років. Велике питання  чи зможуть навіть наблизитися до таких експлуатаційними показниками ворота сучасних світових лідерів виготовлення воріт промислових будівель.

    Промислові ворота секційні Або як їх ще називають : промислові підйомно секційні ворота . У конструкції промислових секційних воріт реалізована цікава технологічна схема . В даному випадку , виробник відмовляється від звичної  конструкції воріт промислових будинків з двох окремих стулок , а перекриває весь проріз воріт єдиним полотном . Але полотно це в промислових секційних воротах , по-перше : чи не кріпиться петлями до лутка воріт , а з'єднується з нею через ролики в направляючих ( напрямні пази входять в конструкцію лутки і є її головною частиною). А по-друге , полотно промислових секційних воріт не є суцільним полотном армованим  твердостями , подібно до того , як це зроблено у воротах промислових будівель традиційної конструкції. Це загальне полотно промислових секційних воріт збирається з окремих горизонтальних фрагментів (секцій) , кожна з яких має власну систему жорсткостей і пов'язана з сусідніми секціями через невеликі петлі. Таким чином , замість незбираного Полота ми отримуємо збірне , секційне полотно , досить гнучке , щоб воно могло згинатися при підйомі  по направляючих вгору . У верхній робочій зоні відбувається як би перегин полотна промислових секційних воріт і вже після перегину полотно воріт  розташовується не вертикально , а горизонтально - приблизно паралельно стелі . Як ви самі розумієте , в результаті відбувається суттєва економія  простору для відкривання промислових воріт , вже не потрібна спеціальна зона в якій рухатимуться стулки промислових воріт і одночасно процес відкривання і закривання воріт стає трохи більш зручним. Саме тому, що секції воріт складаються при підйомі воріт вгору їх і називають промислові підйомно секційними воротами.

    Промислові ворота відкатні та розсувні промислові ворота . Цей тип воріт давно відомий і завжди активно  застосовувався в тих випадках , коли замовником ставилося завдання економії простору для відкривання воріт і в той же час існувала можливість змістити ворота при відкриванні в сторону , наприклад : уздовж забору або уздовж стіни. Тобто , як би не відкривати їх , а відкотити в сторону. Тому і виникло  визначення: відкатні промислові ворота . Промислові відкатні ворота являють у своїй конструкції єдину жорстку раму (іноді глухо зашиту , іноді гратчасту ) . Існують різні технологічні рішення , для того щоб забезпечити можливість легкого зрушування полотна відкатних  воріт убік. Іноді застосовується схема , коли відкатні промислові ворота зсуваються по двох напрямних - верхній і нижній рейок . частіше застосовувалася і застосовується схемою промислових воріт тільки з одним рейкою - верхнім або нижнім . Але нижня рейка , не дивлячись на те що він сильно полегшує роботу відкатних промислових воріт , вимагає постійного очищення від сміття. А верхній рейок обмежує висоту проїзду через отвір  воріт. Тому самим зручним, хоча і не найдешевшим варіантом є конструкція , яка називається - відкатні консольні ворота . ці промислові відкатні ворота не вимагають наявності відкатних рейок взагалі. Саме такі ворота і виробляються сучасними лідерами продажів промислових воріт . Найчастіше це автоматичні промислові ворота відкатні з можливістю ручного виконання відкривання воріт.  Розсувні промислові ворота за своєю суттю це ті ж відкатні ворота , але тільки вони зрушуються не відразу всім полотном воріт в одну сторону , а  складаються з двох незалежних половинок , кожна з яких від'їжджає в свою сторону. Це впливає і на швидкість відривання розсувних промислових  воріт і не вимагає значної вільної довжини вздовж однієї частини забору або однієї стіни ..

     Промислові ворота рулонні . Найбільше промислові рулонні ворота схожі на потужні ролети . Так само як та ролети рулонні промислові ворота складаються з ламелей. Окремих довгих вузьких профілів з'єднаних між собою спеціальними зачепами . при  підйомі промислових рулонних воріт ламелі поступово намотуються на барабан , розташований у верхній частині конструкції. Виходить свого роду  рулон з ламелей з'єднаних одна з іншою. Звідси й назва - рулонні промислові ворота . Вважається , що рулонні промислові ворота - це максимум компактності , досить зручні в експлуатації , мають порівняно просту конструкцію і не дуже часто ламаються. Зовнішній вигляд у рулонних  промислових воріт так само вельми пристойний для промислового будинку . Як окремий різновид рулонних промислових воріт потрібно виділити  ворота з рулонної гратами. Тут в промислових рулонних воротах замість ламелей застосовуються невеликі довгі решітки з'єднані подібними зачепами . При підйомі рулонних воріт решітки посегментно намотуються на барабан. Такі рулонні ворота забезпечують попадання в промислове приміщення денного світла , хороші і з точки зору вентиляції , застосовуються так само і в тих випадках , коли необхідно забезпечити можливість візуального  огляду з вулиці в приміщення або навпаки.

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru