г. Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта, 57    тел.: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32    e-mail: olana1@ukr.net
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций в Днепропетровске
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ворота и калитки
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Заборы
Решётки на окна
Двери металлические
Цветочницы
Кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
СКОРАЯ ПОМОЩЬ
Всем посетителям скидка
Как заказать ворота?
Консультация мастера
Цены на ворота
Фильм про ворота
КОВАНІ АВТОМАТИЧНІ ВОРОТА

предыдущее фото  |  следующее фото
Фото ворот с ценами
Автоматические ворота

предыдущее фото  |  следующее фото

    Фото кованых ворот

    

    

Пособие как научиться делать ворота своими руками. Книга - самоучитель по сварке ворот.

Пособие как научиться делать ворота своими руками. Книга - самоучитель по сварке ворот.


Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с depositfiles.com
Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с shareflare.net

    

Ковані автоматичні ворота і металеві автоматичні ворота .

     Існує думка , що металеві автоматичні ворота зі сталі - це якесь абсолютно унікальний виріб , вища  прояв високих технологій. Насправді це не зовсім так. Основна маса металевих автоматичних воріт має в своїй базі звичайні  металеві ворота, зроблені за зовсім традиційною технологією , за якою виготовляються всі металеві ворота вже багато і багато років.   Металеві автоматичні ворота з заліза - це ті ж старі , давно знайомі друзі всіх мамонтів : розсувні ворота з самими незначними  . доповненнями в конструкції < / B> З якого ж моменту звичайні металеві ворота перетворюються на мрію всякого поважаючого себе клієнта - в металеві автоматичні ворота зі сталі ? Можна вказати точний день і годину народження автоматичних воріт з металу - це той день і годину , коли на металеві ворота встановили автоматику . Невже це і все? Так, лише в цьому і полягає різниця меду звичайними воротами і металевими автоматичними воротами.

     Більш того , в металеві автоматичні ворота можна перетворити і існуючі вже у вас ворота . Для цього потрібно провести мінімальний обсяг зварювальних робіт і встановити автоматику для воріт. І цей факт в обов'язковому порядку фіксується в книзі народжень  металевих автоматичних воріт. Це необхідно для виконання гарантійних зобов'язань по металевих автоматичним воротам . І справа це досить серйозне і часто буває спірним. Якщо на звичайні металеві ворота можна давати практично довічну гарантію , то металеві  автоматичні ворота з заліза мають суворо обумовлений ресурс , він визначається ресурсом механічної та електричної частин автоматики для воріт ,  а так само умовами дотримання гарантії на металеві автоматичні ворота . Порушення умов експлуатації металевих автоматичних воріт ,  автоматично тягне за собою і зняття гарантії. Між іншим гарантія на металеві автоматичні ворота не обіцяє вам (як багато хто думає )  безперебійної роботи металевих автоматичних воріт і гарантована відсутність поломок . Зовсім ні. Мова йде тільки про безоплатне усунення поломок металевих автоматичних воріт в період дії гарантійних зобов'язань . Це важливий ньюанс , візьміть собі на замітку .

    На сьогоднішній день в практиці склалося дві схеми виготовлення та встановлення металевих автоматичних воріт  із заліза. У першому випадку , фірма воріт , що займається металевими автоматичними воротами , має виробничі потужності та , найголовніше , має бажання виготовляти звичайні металеві ворота . Потім встановлювати їх у клієнта і на ці металеві ворота встановлювати автоматику  для воріт. Далеко не всі фірми воріт , мають такі можливості і такі бажання . Справа в тому , що саме установка автоматики для них самий рентабельний  і високотехнологічний ділянку роботи , а виробництво металевих воріт - це відверта навантаження , головний біль і джерело можливих проблем. Тому, звичайно розумно для фірм займаються металевими автоматичними воротами , або скидати цей сегмент - виготовлення та монтаж металоконструкції на сумлінних підрядників , або взагалі встановлювати автоматику для воріт лише на ворота замовника. Друга схема установки металевих автоматичних воріт зі сталі , полягає в тому , що фірма воріт спеціалізується на виготовленні звичайних металевих воріт , запрошує для своїх замовників , фахівців з установки на свої металеві ворота автоматики для воріт. Тобто в цій схемі вже « автоматники » виступають як субпідрядники . Яка схема краще? Складне питання . В принципі на сьогоднішній день вже устаканилася схема дилерських взаємин і ціна металевих автоматичних воріт для замовника абсолютно однакова. Більше того , друга схема для замовника зазвичай більш вигідна з фінансової  точки зору. Виходячи з нашого власного досвіду , можна сказати , що для фірми виробника звичайних металевих воріт , очікуваний прибуток  розглядається саме з металоконструкції , а дилерська знижка з автоматики - це невеликий бонус , з яким можна легко розлучитися. Таким чином , замовник отримує металеві автоматичні ворота по трохи нижчою ціною. Головне тут дотримати два принципових моменти . Чи не виловити для  виготовлення звичайних металевих воріт «дикого зварника » з непередбачувано поганою якістю воріт , яке потім спричинить систематичні  збої в роботі автоматики і обгрунтовану відмову від виконання гарантій на автоматику для воріт. Або ще того гірше , не потрапити в ситуацію , коли установкою автоматики на ворота займаються не професіонали зі спеціалізованої фірми , а самодіяльні громадяни з невгамовною тягою до технічної творчості і пристрастю до наживи. Це найстрашніше , що можна собі тільки уявити в даній ситуації.

     Ковані автоматичні ворота з заліза. Тут потрібно розуміти , що будь-які ковані ворота з технічної точки зору  мають таку ж конструкцію , як і звичайні металеві ворота зі сталі. Це означає , що з позицій автоматики для воріт , немає зовсім ніякої різниці , ковані автоматичні ворота або ковані ворота . Правильно підібрана з урахуванням ваги воріт автоматика , буде з рівним успіхом тягати ваші стулки кованих автоматичних воріт , абсолютно ні як не реагую на художню цінність кованих воріт. Ось така вона ця автоматика для воріт , ніякого почуття прекрасного , одна суцільна надійність. А для замовника різниця є. Виготовлення кованих воріт має занадто багато не технічних особливостей , а суб'єктивних , чисто декоративних ньюансов . Тому хороші ковані ворота вам зроблять тільки в кузні і не де більше. Звідси випливає  висновок , для того щоб встановити у себе гідні вас ковані автоматичні ворота , ви можете реально діяти тільки за другою схемою . спочатку  замовляєте і встановлюєте ковані ворота , попередньо попередивши виробника ковки про те , що ви збираєтеся в осяжному майбутньому перетворити їх в автоматичні ворота . А краще навіть доручаєте зв'язатися між собою майстру по кованим воротам і майстру з автоматики для воріт , щоб ненароком не вийшло непотрібного розбіжності в поглядах на ковані автоматичні ворота . Потім після установки кованих воріт , як фея , з'являється « автоматник » і  робить чудо - . оживляє звичайні ворота , перетворюючи їх ковані автоматичні ворота

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru