г. Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта, 57    тел.: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32    e-mail: olana1@ukr.net
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций в Днепропетровске
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ворота и калитки
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Заборы
Решётки на окна
Двери металлические
Цветочницы
Кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
СКОРАЯ ПОМОЩЬ
Всем посетителям скидка
Как заказать ворота?
Консультация мастера
Цены на ворота
Фильм про ворота
ВИГОТОВЛЕННЯ ПАРКАН ВОРОТА

предыдущее фото  |  следующее фото
Фото ворот с ценами
Автоматические ворота

предыдущее фото  |  следующее фото

    Фото кованых ворот

    

    

Пособие как научиться делать ворота своими руками. Книга - самоучитель по сварке ворот.

Пособие как научиться делать ворота своими руками. Книга - самоучитель по сварке ворот.


Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с depositfiles.com
Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с shareflare.net

    

Виготовлення паркану воріт .

    Технології при виготовленні паркану і воріт . При виготовленні паркану , ворота - це найважливіший технологічний вузол , при  створенні якого необхідно враховувати вагу воріт і особливості їх експлуатації. При виготовленні паркану , можна вибирати будь-яку технологію , сподіваючись на якості грунту та на авось. Як не дивно , такий підхід, що має головною своєю метою отримати максимальну економію , може і спрацювати. але тільки  не в тій частині виготовлення паркану , де будуть встановлюватися ворота . Тут будь-які спроби максимально все спростити і здешевити , в 100 % випадків призводять до зворотного ефекту . Як тільки ви добираєтеся до установки стовпів для воріт , а це невід'ємний етап виготовлення забору , відразу робіть все не з економією , а навпаки , навіть з надмірною з вашої точки зору технологією . Нормальний швелер , нормально бетонується на глибину 1200 . ніяких надій на те , що цегельні стовпчики все витримають.

     Дизайн при виготовленні паркану і ворота. Дизайн у забору може бути або не бути. Цей вибір кожен робить для себе сам. Але все ж потрібно прагнути до того , що б дизайн був . Це міркування подібно ситуації з ватником . Можна ходити і в ватнику , але приємніше бути красиво і модно одягненим чоловіком . Так і паркан і ворота - це вироби , які мають не тільки експлуатаційні якості і практичне значення , а й вироби які  можуть бути красивими. А адже приємніше жити серед красивих речей ? Один з найпростіших і ефектних способів створення загального гармонійного дизайну забору і воріт - це декорування їх куванням. Використання ковки при виготовленні паркану та воріт , дозволяє об'єднати ці вироби з абсолютно різних матеріалів (наприклад паркан з цегли та металоконструкцію воріт) в єдиний візуальний комплекс . При цьому основне навантаження з точки зору кількості ковки  і складності малюнка з металу , лягає на ворота , а для виготовлення забору вже беруться мотиви з малюнка коки на воротах або використовуються окремі  елементи , фрагменти і художні рішення з воріт. Саме таким чином досягається максимально ефективна художня взаємозв'язок при виготовленні паркану та воріт.

    Хто займається виготовленням забору і воріт ? На жаль, зазвичай виготовлення забору і воріт розірване на два етапи: загальнобудівельний ( бетоніровка і кладка забору ) і власне виготовлення та встановлення воріт. При цьому дуже важливо , щоб при виконанні загальнобудівельної частині виготовлення забору , виконавці нічого не набокопорілі . Для цього замовник не повинен повністю покладатися тільки на досвід і здоровий глузд будівельників. Це якраз і приведе в 100 % випадків до виникнення проблем при установці воріт. Бажано або самому вникати вже в проект забору або мати людину , здійснює контроль за всіма етапами будівництва паркану і відповідального за кінцевий результат. Під кінцевим результатом тут розуміється повне виготовлення забору і воріт. У тому випадку , коли передбачається виготовлення металевого паркану , то можливості створення єдиного дизайну значно вище і розумно було б звернутися з ковальську майстерню. Такі підприємства мають великий досвід виготовлення парканів і воріт , володіють цікавими  каталогами і можуть окрім безпосереднього виготовлення ще й допомогти підібрати ефектне візуальне рішення декору для забору і воріт.

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru