г. Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта, 57    тел.: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32    e-mail: olana1@ukr.net
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций в Днепропетровске
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ворота и калитки
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Заборы
Решётки на окна
Двери металлические
Цветочницы
Кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
СКОРАЯ ПОМОЩЬ
Всем посетителям скидка
Как заказать ворота?
Консультация мастера
Цены на ворота
Фильм про ворота
ВИГОТОВЛЕННЯ ВОРІТ

предыдущее фото  |  следующее фото
Фото ворот с ценами
Автоматические ворота

предыдущее фото  |  следующее фото

    Фото кованых ворот

    

    

Пособие как научиться делать ворота своими руками. Книга - самоучитель по сварке ворот.

Пособие как научиться делать ворота своими руками. Книга - самоучитель по сварке ворот.


Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с depositfiles.com
Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с shareflare.net

    

Виготовлення воріт .

     Є безліч різних ситуацій , коли можна спробувати купити готові ворота . Але на практиці , в більшості випадків готові ворота припускають спеціально створювані саме для них прорізи певного розміру. Це не зовсім зручно. Тому найчастіше  ми маємо дещо іншу ситуацію , в принципі більш відповідну для клієнта. Замовник будує собі проріз для воріт зручного особисто для нього розміру. Не важливо , в даному випадку , гаражні це ворота або ворота для забору . А потім вже замовляє для себе виготовлення воріт індивідуального розміру , а  найголовніше - виготовлення воріт індивідуального дизайну . При виготовленні воріт , можна коригувати не тільки розміри воріт ( висоту і ширину воріт) , але і комплектацію воріт , і саму конструкцію воріт. Погодьтеся , що такий підхід передбачає максимум комфорту для замовника.

    Виготовлення воріт і хвірток . Хто займається виготовленням воріт і хвірток ? Куди звернутися , що замовити виготовлення металевих воріт ? Досить багато і організацій (фірм воріт) і приватних осіб займаються виготовленням воріт. Побутують різні думки , хто ж краще зробить ваші ворота і хто дешевше робить ворота . Звичайно в більшості випадків , саме приватні особи , які займаються виготовленням воріт і хвірток обіцяють зробити ворота дешевше , ніж будь-яка фірма воріт. Насправді , це далеко не завжди так. За практиці , ціна воріт виставляється навіть таким « диким » виробником - приватним особою , вельми близька до якоїсь середній ціні воріт існуючої в вашому місті. Але ціна воріт - Це далеко не єдиний критерій , яким потрібно керуватися при виготовленні воріт для свого будинку. Виготовлення металевих воріт , досить  складне завдання , якщо до воріт будуть пред'являтися реальні вимоги . Не можна виготовити ворота і хвіртку пристойної якості десь на об'єкті , на  рівною асфальтної майданчику або просто в гаражі. Для виготовлення металевих воріт потрібен і зварювальний стіл певних розмірів , і купа дрібних  корисних пристосувань , а найбільше потрібен специфічний досвід у виготовленні саме металевих воріт і хвірток . При чому досвід цей , не так  пов'язаний із загальною кількістю воріт , виготовлених даним конкретним зварювальником , скільки в загальному підході до воріт як до якісної виробу і  рівню вимог , що пред'являються до цієї роботи , в тому числі і самим зварником. На фірмі що займається виготовленням воріт і хвірток , рівень вимог завідомо істотно вище , ніж у Дяді Федора , який варить ворота від випадку до випадку і в основному для друзів і знайомих своїх знайомих.

    Тобто Дядя Федір , зазвичай займає міцну нішу невимогливих замовників , мало собі представляють , які ворота  повинні бути і якими вони можуть бути. Зовсім інша ситуація на фірмі воріт. Можу сказати на своєму прикладі , ми виготовляємо ворота певного ,  досить високої якості , такі , які влаштовують не тільки пенсіонерів, а й дуже вимогливих професіоналів - будівельних підрядників , архітекторів , дизайнерів , фахівців з установки автоматики на ворота . Одночасно , ми даємо гарантії і несемо відповідальність за свої ворота . Тому ,  ми не тільки займаємося безпосереднім виготовленням металевих воріт , але і в обов'язковому порядку консультуємо замовника по суміжних питань , пов'язаним з експлуатацією воріт. У тому числі ми обов'язково роз'яснюємо нашим замовникам воріт і хвірток , які повинні бути стовпи для воріт , як правильно потрібно їх встановити , де саме повинна закінчуватися цегляна кладка і розповідаємо про найпопулярніші помилки в цій галузі. Не забувайте , що для замовника , ворота - це стик загальнобудівельних робіт та металоконструкції . І більшість проблем з воротами , які так дратують замовника в ході експлуатації - це базові помилки не виготовлювача воріт , а попередніх загальнобудівельних робіт . Іншими словами , кожен повинен займатися своєю справою Наша справа - . виготовлення воріт і хвірток . Будь-який замовник , який вирішив звернутися до нас , може розраховувати на виготовлення металевих  воріт пристойної якості , за реальною ціною воріт і в розумні терміни.

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru