г. Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта, 57    тел.: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32    e-mail: olana1@ukr.net
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций в Днепропетровске
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ворота и калитки
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Заборы
Решётки на окна
Двери металлические
Цветочницы
Кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
СКОРАЯ ПОМОЩЬ
Всем посетителям скидка
Как заказать ворота?
Консультация мастера
Цены на ворота
Фильм про ворота
ПОКРАСКА ВОРОТ

предыдущее фото  |  следующее фото
Фото ворот с ценами
Покраска ворот фото

предыдущее фото  |  следующее фото

    Фото кованых ворот

    

    

Пособие как научиться делать ворота своими руками. Книга - самоучитель по сварке ворот.

Пособие как научиться делать ворота своими руками. Книга - самоучитель по сварке ворот.


Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с depositfiles.com
Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с shareflare.net

    

    Фарбування воріт забарвлення . Будь-які ворота , незалежно від призначення воріт , не можуть залишатися не пофарбованого воротами. На це є кілька причин , найважливішими з яких є: незручність перед сусідами і друзями , некрасивість не пофарбованого воріт і неминучість виникнення іржі воріт або корозії воріт. Так , іржа воріт неминуча , як перемога комунізму і щоб хоч якось призупинити її хода ми і виконуємо фарбування воріт. іржаві ворота можуть чудово виконувати свої функціональні обов'язки , добре відкриватися і закриватися , але термін служби іржавих воріт помітно менше , ніж тих воріт , які були вчасно пофарбовані. Крім того, не фарбовані ворота виглядають не дуже гламурно. Чи не фарбовані ворота схожі на брудне взуття , це так само неприємно. Всім ж хочеться бути акуратно одягненими , так і з воротами. Усім потрібні акуратні ворота . Наше підприємство - фірма воріт ПП Колесник , робить дуже акуратні ворота . Звертайтеся до нас при необхідності.

    Потрібно відразу помітити , що забарвлення воріт виконується так само , як і забарвлення будь-яких металоконструкція призначених для експлуатації на вулиці. Якісь особливості у фарбуванні воріт пов'язані з тим декоративним значенням , яке грають ворота , як один з елементів оформлення вашої ділянки або вашого будинку. Тому , якщо не прагнути надати забарвленні воріт якогось оригінального стильового напрямку , а робити фарбування тільки для створення захисту від корозії воріт , то розумно використовувати ті фарби , які добре зарекомендували себе при фарбуванні грат або металевих парканів. Тим більше , що зазвичай вибирається загальна фарба воріт і огорожі. Це робиться з естетичних міркувань . Однакова фарба воріт і фарба забору дозволяють сприймати їх як єдиний комплекс , навіть якщо металева частина воріт і огорожі зроблена в різному стилі .

    Так яка ж технологія фарбування воріт може вважатися оптимальною? Чим пофарбувати ворота і як пофарбувати ворота , що б фарбовані ворота нормально стояли , і як менше виявлялася корозія воріт. Почнемо з того чим пофарбувати ворота . Не женіться за дорогими фінськими , італійськими та англійськими фарбами для воріт. Їх застосування для фарбування воріт нічого вам не дасть. Вони все припускають дуже якісне нанесення фарби на металеву поверхню воріт , яка до цього гранично педантично підготовлена: зачищена , знежирена і так далі. Більш того дорогі фарби воріт припускають і певні умови сушіння воріт , які ви теж ніколи не зможете забезпечити при забарвленні воріт в реальних умовах. Якщо ви не до кінця розумієте те , про що я зараз вам пишу , то вирушайте на найближчий СТО . І обговоріть з професійним маляром можливість пофарбувати ворота у нього в камері , за допомогою такої фарби для воріт , як автомобільна емаль. Будь-які, навіть самі дорогі фарби воріт , завжди поступаються за своєю стійкості автомобільної емалі. Але навіть автомобільна емаль не позбавить вас від іржі воріт. Тому не потрібно прагнути викинути гроші на вітер при фарбуванні воріт , а рекомендую діяти перевіреним способом забарвлення воріт. Пофарбувати ворота фарбою ПФ ( пентофталевой ) , попередньо виконавши грунтовку воріт теж грунтовкою ПФ. Обидва матеріали для фарбування воріт доступні , прості в обігу , постійно є у продажу і коштують не дорого. що стосується зовнішнього вигляду воріт пофарбованих ПФ , то це цілком акуратні ворота .

    Чим пофарбувати ворота ще ? Я не знаю , що може прийти в голову комусь з людей , які оригінально мислять , але більшість громадян , глибоко в душі мріє зробити фарбування воріт порошковою фарбою. Дуже добре , що на шляху цієї ідеї фарбування воріт молоткової емаллю лежить природний природний бар'єр. Вам буде важко знайти таку велику фарбувальну камеру , в яку зможуть влізти ворота , для того що б можна було запекти порошкову фарбу. Але , як говоритися , скажений собака - сім верст не крюк. Ентузіасти фарбування воріт порошковою фарбою возять ворота і в інші міста . Аби там знайшлася камера для фарбування воріт. Є три міфи про ворота і порошкову фарбу. Міф перший - якщо ви змогли пофарбувати ворота порошковою фарбою , то у ваших воріт підвищується Фен -Шуй. Але , як мені неодноразово пояснювали наші місцеві монстри Фен - Шуя , всякі потомствені адепти таємного знання і великого вчення , то рівно таке ж збільшення Фен - Шуя можна отримати більш простими методами. Наприклад , замінити в малюнку воріт ковані піки , на ковані ложки або розташувати на воротах символічних слоників , які будуть тертися попами один про одного. А порошкова фарба воріт облізе і Фен -Шуй зіпсується. Міф другий - порошкове фарбування воріт шалено красиво виглядає . виглядає вона дійсно добре , але тільки перші один - два роки. А що робити потім , коли порошкова фарба воріт почне облазити ? Міф третій і найстійкіший - порошкове фарба ніколи не зіпсується. Таку дурість може сказати тільки людина , остаточно зомбований рекламою молоткових емалей і ніколи не стикався з реальністю. Як ви вже зрозуміли , проблема фарбування воріт порошковою фарбою навіть не в ціні фарбування воріт , а в непрактичність такого способу забарвлення воріт. коли через пару - трійку років , ворота пофарбовані молоткової емаллю втратять товарний вигляд - ви зіткнетеся з проблемою. Для того що б знову пофарбувати ворота їх потрібно зняти і відвезти в Піскоструйки . Там буде віддалятися стара порошкова фарба. А потім ворота для фарбування будуть відвозити в майстерню , де наносять молоткову емаль. Коротше , клопоту і грошей буде витрачено неміряно . Іржаві ворота , які неможливо перефарбувати . Вам це потрібно?

    Якщо вам дуже вже подобається рельєфна фарбування воріт « в цятку ». Є два більш простих способи забарвлення воріт. Один з них часто застосовується як незалежний декоративний прийом. Це фарбування воріт поверх набризга гравітекс . Що таке гравітекс , знають усі автомобілісти. Саме гравітекс виконується антикорозійна обробка днища автомобіля. Так от , гравітекс можна нанести на ворота через пульверизатор з великим соплом. Таким чином , що він утворює шорстку поверхню з горбків крапельного набризга . При фарбуванні гравітекс фарбою ПФ - ви отримаєте цікаве покриття воріт , яке довго буде чинити опір іржі воріт. Тепер про модні цятки на воротах. Для отримання монохромного фарбування воріт , можна скористатися ковальської патиною. При патинуванні воріт , ви підкреслюєте патиною тільки виступаючі горбки і кінчики окремих деталей. Створюючи таким чином ефектний вигляд воріт - ворота під старовину . патинування воріт можна виконувати не тільки по гравітекс , а й за звичайною фарбі ПФ. При цьому звертають увагу на патинування петель воріт , країв стулок воріт і на окремі декоративні деталі. Поверхня пофарбованих воріт після патинування перетворюється і навіть найпростіші ворота , які може бути були невдало пофарбовані, виглядають як стильна задумка .

     Чим фарбувати ворота і як фарбувати ворота пензликом. Чи можлива фарба воріт пензликом ? Звичайно можливо пофарбувати ворота пензликом. У цьому способі забарвлення воріт є свої великі плюси. Саме пензликом фарба воріт наноситься найбільш ретельно , втираючись в поверхню металу. Але пензликом фарбувати ворота дуже довго. Це трудомісткий процес. Крім того , для того щоб пофарбувати ворота пензлем , потрібно пройти по поверхні воріт як мінімум два рази. Наприклад , спочатку роблячи вертикальні фарбувальні руху пензлем , а потім , після висихання першого шару фарби , повторити фарбування воріт пензлем , роблячи горизонтальні фарбувальні руху. І не факт , що цього буде достатньо. Зате ви досягнете максимальної якості в нанесенні фарби воріт. Нанесення грунтовки на ворота кистями , теж виконується за два підходу . Поверхня воріт забарвлених кистями не буде такою акуратною. Фарбувати ворота кистями - це зараз зустрічається рідко. Найчастіше використовується комбінований спосіб фарби воріт. Великі площі стулок воріт , фарбують валиком , а дрібні деталі і незручні місця фарбують пензлем. Така фарбування воріт виграє у швидкості і трохи програє в якості фарби воріт. Але на виробництві ворота фарбують пульверизатором. Забарвлення воріт пульверизатором найшвидший спосіб нанесення фарби на ворота . І при забарвленні воріт пульверизатором ми отримуємо саму акуратну поверхню. Інша справа , що для фарбування воріт з пульверизатора сама фарба сильно розбавляється розчинником і втрачає вкриває здатність . Але клієнтам подобається готовий виріб. Виходять акуратні ворота . Пофарбувати ворота пульверизатором самостійно досить складно. На виробництві ворота для такої фарбування воріт укладаються горизонтально. І сама забарвлення воріт виконується до монтажу воріт.

     Чи можна пофарбувати ворота так , щоб ніколи не виявлялася іржа воріт ? Не можна . Такого способу ще не придумали. Хоча якщо бути більш точним , такий спосіб є, але рідко застосовується на практиці. У двох словах я розповім для загальної освіти як фарбувати ворота і чим фарбувати ворота , щоб вони практично не іржавіли . Справа в тому , що при виготовленні воріт за допомогою зварювання , що не фарбованими залишаються місця стиків профільної труби ( жорсткості воріт) і перекриті ними ділянки залізного листа для полотна воріт. Тут і знаходиться основне джерело корозії воріт. Але , якщо збирати ворота не на зварюванні , а робити все з'єднання на заклепках або на гвинтах , то з'являється можливість якісно забарвити ворота ще в « запчастинах ». Потім після складання воріт на гвинтах , остаточна фарбування воріт грає додаткову, декоративну роль. Нам - ПП Колесник , доводилося виготовляти ворота без зварювання. У цьому немає нічого складного , хоча з першого разу виходить незвично . Доводиться нарізати різьблення велику кількість разів . Зате ворота виходять теоретично розбірними , і гіпотетично їх можна через енну кількість років заново пофарбувати і знову фарба воріт стоятиме багато років. Зверніть увагу на найстаріші ворота вашого міста. Ті ворота , які були зібрані ще на заклепках . Ви здивуєтеся ступеня їх збереження . Одна з причин - . Це те , що для виготовлення воріт не застосовувалося зварювання

    Я сподіваюся , що після того як ви прочитали цю статтю про фарбування воріт у вас склалося досить повне уявлення про те як можна фарбувати ворота і як потрібно фарбувати ворота . Як мінімум ви ще й дізналися як можна фарбувати ворота , але не потрібно . ПП Колесник займається виготовленням воріт в Дніпропетровську і ми знаємо про фарбування воріт досить багато тільки по тому , що займаємося забарвленням воріт кожен день. Якщо ви вирішите замовити ворота в Дніпропетровську або хочете пофарбувати ворота , але не знаєте з чого почати - зв'яжіться з нами за телефонами вказаними на сайті. Майстер по воротах ПП Колесник обов'язково постарається вам допомогти і щось підказати .

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru