г. Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта, 57    тел.: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32    e-mail: olana1@ukr.net
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций в Днепропетровске
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ворота и калитки
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Заборы
Решётки на окна
Двери металлические
Цветочницы
Кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
СКОРАЯ ПОМОЩЬ
Всем посетителям скидка
Как заказать ворота?
Консультация мастера
Цены на ворота
Фильм про ворота
ЯК КРІПИТИ ВОРОТА

предыдущее фото  |  следующее фото
Фото ворот с ценами
Распашные ворота

предыдущее фото  |  следующее фото

    Фото кованых ворот

    

    

Пособие как научиться делать ворота своими руками. Книга - самоучитель по сварке ворот.

Пособие как научиться делать ворота своими руками. Книга - самоучитель по сварке ворот.


Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с depositfiles.com
Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с shareflare.net

    

Як встановити ворота на цегляні стовпи. Як кріпляться ворота?

    Маємо в наявності цегляні стовпи і хочемо встановити ворота? Не потрібно поспішати. Спочатку було б краще з'ясувати , як влаштовані ваші стовпи. Якщо це прості цегляні стовпи , точно такі ж як і всі інші цегляні стовпи на паркані , то до них кріпитися ворота взагалі  не можуть. Якщо для вас це є несподіванкою , то можу вам тільки поспівчувати. Справа в тому , що цегляні стовпи для воріт , повинні мати правильну конструкцію. Тільки тоді можна встановити ворота на цегляні стовпи. На нашому сайті ми вже неодноразово докладно розглядали різні аспекти конструкції цегляного стовпа для воріт , якщо вам це цікаво , то можете почитати відповідні статті про стовпи для воріт. А поки давайте повернемося до вашому конкретному випадку , коли ви хочете встановити ворота на цегляні стовпи. У правильному цегляному стовпі для воріт обов'язково повинен бути  встановлений товстий металевий швелер (або труба) . Цей швелер підбирається такого розміру і так надійно бетонується разом з фундаментом паркану ,  що він сам , без урахування цегляної кладки може використовуватися для кріплення воріт і подальшої експлуатації воріт . Цегляна кладка грає в першій  чергу роль декоративного оформлення для стовпа воріт , збільшення міцності стовпа при кладці цегли відбувається , але зовсім незначне .

    Якщо цегляний стовп виготовлений грамотними фахівцями , то одна зі стінок металевого швелера виступає з цегельного  стовпа і по ідеї повинна служити для кріплення воріт до цегельного стовпа. Не зовсім правильно було б просто обкласти металевий швелер цеглою з усіх боків. Якщо вже прийнято було таке рішення , то не потрібно навіть намагатися вивести назовні металеві закладні , приварені до швелеру всередині цегляного стовпа. Ці заставні все одно не будуть використовуватися і на практиці вони обрізаються болгаркою , щоб не заважали працювати. обрізані заставні  в цегляному стовпа повільно і щасливо будуть іржавіти все життя і давати вам руді патьоки іржі по цегляному стовпа.

    Як кріпити ворота до цегельного стовпа , якщо в ньому немає швелера або швелер є, але повністю прихований цеглою ? Дуже  просто . Якщо швелера немає , значить потрібно його встановити. У тому випадку , коли цегляний стовп досить міцний і має всередині себе армування товстим  металом , тоді досить закріпити на нього короткий шматок швелера , приблизно рівний по висоті самі воротах . Кріплення до цегельного стовпа виконується  за допомогою заставних. Закладними служить металевий прут або арматура , які забиваються в цегляну кладку біля країв швелера , а потім  приварюються до нього зварюванням. Можна виконати цю операцію більш акуратно. Для того , щоб кріпити швелер до цегельного стовпа в швелері  висвердлюють отвори . Таким чином , забиті в цегляну кладку заставні , виходять прихованими від візуального огляду . Природно , що отвори в  швелері потім заварюються і зачищаються болгаркою . При необхідності , перед фарбуванням їх можна і шпаклювати шпаклівкою по металу.

    Все набагато гірше , якщо цегляний стовп не має внутрішнього армування . Тоді знову таки потрібно буде встановити  швелер , але в цей раз береться довгий шматок швелера і глибоко закопується , а потім бетонується . Для отримання гарантованого результату і для того  щоб надійно встановити ворота на цегельний стовп застосовується так звана підземна перемичка . Що це означає ? Уявіть собі правий швелер та лівий швелер біля цегляної кладки , а тепер вам потрібно прокопати канаву поперек отвору воріт і укласти третій швелер горизонтально , таким чином , щоб з'єднати між собою нижні краї обох вертикальних швелерів . Все це невелика споруда бетонується одночасно. А потім горизонтальний  швелер засипається грунтом і влаштовується звичайний проїзд. У найскладніших і неприємних випадках доводиться влаштовувати ще й верхню перемичку між цегляними стовпами , з'єднуючи верхні краї швелерів . Спасибі за увагу до нашої статті . Сподіваюся вам стало зрозуміліше як кріпити ворота до цегельного  стовпа і як встановити ворота на цегляні стовпи.

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru