г. Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта, 57    тел.: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32    e-mail: olana1@ukr.net
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций в Днепропетровске
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ворота и калитки
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Заборы
Решётки на окна
Двери металлические
Цветочницы
Кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
СКОРАЯ ПОМОЩЬ
Всем посетителям скидка
Как заказать ворота?
Консультация мастера
Цены на ворота
Фильм про ворота
ФІРМА ВОРіТ

предыдущее фото  |  следующее фото
Фото ворот с ценами
Фирма ворот производство фото

предыдущее фото  |  следующее фото

    Фото кованых ворот

    

    

Пособие как научиться делать ворота своими руками. Книга - самоучитель по сварке ворот.

Пособие как научиться делать ворота своими руками. Книга - самоучитель по сварке ворот.


Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с depositfiles.com
Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с shareflare.net

    

Фірма воріт - що за звір такий

     Не кожна фірма воріт займається виробництвом воріт. Зараз є багато фірм , які ніколи не займалися безпосередньо виробництвом воріт і не планують цього в майбутньому . Але мають великий досвід продажу воріт і установки воріт. Це пов'язано не тільки з бажанням або небажанням людей , які займаються цим бізнесом. Справа в тому , що для того що б фірма могла займатися виробництвом металевих воріт потрібні значні вкладення. Як мінімум потрібні виробничі площі , обладнання, матеріали та підготовлені фахівці з великим досвідом роботи. А в той же час прибутковість фірми воріт значною ступеня створюється не виробництвом воріт , а установкою готових воріт від відомих брендів виробників. Особливо в тому випадку , якщо мова йде про високотехнологічні сучасних воротах, типу секційних воріт. Налагоджувати таке виробництво воріт самостійно - це фінансовий абсурд. Великі виробники пропонують дрібним фірмам воріт цікавий компроміс. Продають комплектуючі , які використовуються для складання високотехнологічних воріт. Це нагадує дитячий конструктор « Зроби сам ». Таке виробництво воріт значно простіше , не вимагає дорогого обладнання, виконується практично в будь-якому приміщенні і навіть існують курси підготовки персоналу по збірці воріт з готових комплектуючих . При цьому не можна недооцінювати відповідальність фірм воріт , які займаються установкою воріт безпосередньо у клієнтів. Адже на їхні плечі лягати основна тяжкість і всі неприємні моменти, пов'язані з остаточною підганянням та монтажем воріт. До цим фірмам воріт пред'являються і всі претензії по воротах.

    Ми займаємося виробництвом металевих воріт , але є фірмою воріт дещо іншого типу. У нас є своє виробництво , і багато види воріт ми виготовляємо самі. В основному це виробництво орних воріт і виробництво кованих воріт. Виробництво відкатних воріт ми теж найчастіше беремо на себе . Природно , що в разі секційних воріт наша фірма воріт слід схемі збірки з комплектуючих . Часто задають питання про виробництво автоматичних воріт. справа в тому , що багато видів автоматичних воріт не мають якоїсь незвичайної конструкції . Наприклад , розпашні автоматичні ворота . Вони виготовляються як самі звичайні розсувні ворота , а потім вже на готові , встановлені на об'єкті розсувні ворота буде змонтована автоматика. Точно так виглядає ситуація , якщо вас цікавлять ковані автоматичні ворота . Тут основна складність саме в куванні , автоматика встановлюється самим звичайним способом.

     Крім вищеописаних воріт , наша фірма воріт займається виробництвом гаражних воріт. Зазвичай під гаражними воротами розуміються розпашні гаражні ворота з Лутков з куточка 50х50 або 63х63 . Крім гаражних воріт , ми робимо і гаражні двері . Гаражні двері можуть бути врізані в гаражні ворота або бути встановлені на окремому вході в гараж. Якщо вам потрібна фірма воріт у Дніпропетровську, то ви завжди можете звернутися до нас за телефонами вказаними на сайті.

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru