г. Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта, 57    тел.: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32    e-mail: olana1@ukr.net
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций в Днепропетровске
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ворота и калитки
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Заборы
Решётки на окна
Двери металлические
Цветочницы
Кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
СКОРАЯ ПОМОЩЬ
Всем посетителям скидка
Как заказать ворота?
Консультация мастера
Цены на ворота
Фильм про ворота
РОЗСТІБНІ ВОРОТА З ХВІРТКОЮ

предыдущее фото  |  следующее фото
Фото ворот с ценами
Распашные ворота с калиткой фото

предыдущее фото  |  следующее фото

    Фото кованых ворот

    

    

Пособие как научиться делать ворота своими руками. Книга - самоучитель по сварке ворот.

Пособие как научиться делать ворота своими руками. Книга - самоучитель по сварке ворот.


Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с depositfiles.com
Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с shareflare.net

    

    Ворота металеві розпашні з хвірткою . Я думаю , що все добре собі уявляють як виглядають розсувні ворота металеві . Ті , хто не впевнений у собі може заглянути в наш фотоальбом , в розділ, де зібрано найрізноманітніші ворота металеві з хвірткою фото . Але про всяк випадок уточнимо , що в принципі , з себе представляє конструкція розпашних металевих воріт. Все зовнішнє різноманіття розпашних металевих воріт , при всій свій несхожості декоративного оформлення , зводиться до досить простому , і дуже надійному конструктивному рішенню . Орні ворота металеві обов'язково мають дві бічні стійки , які найчастіше називають стовпами для воріт. Стовпами для воріт металевих орних з хвірткою потрібно займатися ще до того як ви замовили ворота . Ці стовпи для розпашних металевих воріт можуть бути виготовлені з цегли , бетону , металу , а іноді навіть з дерева . Виглядати вони можуть дуже оригінально і несподівано. знову рекомендую подивитися нашу фотогалерею: ворота металеві з хвірткою фото . Головне , що б вони мали достатню міцність для того що б витримати вагу воріт і в Водночас , міцні стовпи для розпашних металевих воріт з хвірткою необхідно добре зміцнити у вертикальному положенні. Досить часто , проблеми з орними воротами металевими пов'язані саме з невдало виготовленими стовпами воріт або з міцними , але невдало встановленими стовпами. Якщо стовпи для орних металевих воріт зроблені з крихкого матеріалу , то в ході експлуатації воріт вони обов'язково зламаються або самі розпашні металеві ворота з хвірткою можуть відвалитися від стовпів .

    У будь-якому випадку - це неприємна ситуація , виправлення якої викличе купу проблем , клопотів і обійдеться помітно дорожче , ніж обійшлися б хороші стовпи для воріт. Не потрібно економити на такому важливому елементі орних воріт , як стовпи. Ця економія вийде вам боком. Не треба й слухати тих фахівців у лапках , які роблять вам паркан. Справа в тому , що вони й самі можуть не подавати до кінця того про що говорять. Якщо ви збираєтеся ставити паркан і встановити розстібні металеві ворота , то вислухайте думку двох спеціалістів . Людину, яка буде робити паркан і людини, яка займається виготовленням і установкою воріт. Цілком можливо , що вони будуть радити вам зовсім різні речі. Не дивуйтеся , розгляньте обидві точки зору і вибирайте ту конструкцію , яка матиме більший запас міцності. Ідеально , щоб ви самі , особисто , уявляли собі в загальних рисах , як має бути влаштований стовп для воріт. Складного тут нічого немає. головне , щоб ті стовпи огорожі, на які ви плануєте встановити розпашні металеві ворота , мали міцне армування з товстого металу. Нехай це буде швелер 12 , 14 або велика , обов'язково товстостінна , труба. Сам вибір сортового металопрокату не так важливий. Швидше потрібно звернути увагу на спосіб установки армуючого профілю. Його потрібно бетонувати на глибину не менше 1 метра , використовуючи при цьому додаткові перемички або хрестовини приварені до нижнього закінченню металевого стовпа. Чи не правильно , коли замість повноцінного бетонування стовпа застосовується забутовка ями зі стовпом для розпашних металевих воріт , засипка шлаком , щебенем або іншими сипучими матеріалами. А бетонується тільки невелика пробка приблизно на рівні денної поверхні грунту . Цей спосіб так обожнюють будівельники , виконроби і будівельні підрядники , що я б рекомендував замовнику особисто бути присутнім при бетоніровку стовпів для воріт. Інакше висока ймовірність неприємного сюрпризу. Відмінні ворота металеві розпашні з хвірткою не працюватимуть , з причини помилок в установці стовпів.

    Чи не правильно , коли стійки воріт встановлюються на вже залитий фундамент паркану. Досить часто , горе фахівці пропонують замовнику закріпити на бетонному фундаменті , за допомогою забитих у бетон закладних , товсту металеву пластину , наприклад товщиною 3-4 мм. А потім вварити в неї вертикально встановлений металевий стовп. Ця технологія має право на існування. Але тільки для невеликих і дуже легких воріт для дачі або ажурного невеликого заборчика . Встановлений таким чином стовп для великих воріт металевих орних з хвірткою , буде поступово розгойдуватися і обов'язково нахилиться . ворота перестануть працювати. Якщо у вас безвихідна ситуація і вам доводиться реалізувати такий метод установки стовпів для орних воріт , то крім ретельного кріплення пластини для стовпа ( п'яти стовпа) з металу не менше 5 мм , довгими заставними (не менше 6 штук в тому числі і крізь пластину ) до бетону фундаменту паркану. потрібно встановити поруч з основним стовпом для розпашних металевих воріт , допоміжний стовп. Цей допоміжний стовп , повинен бути виготовлений з такого ж металопрокату як і основний , на який кріпляться ворота . Він відстоїть від основного стовпа на 100 - 200 мм. Добре забетонований . Бетонний фундамент допоміжного стовпа повинен бути пов'язаний металевим армуванням з фундаментом паркану під основним стовпом для воріт металевих орних з хвірткою . Над поверхнею землі обидва стовпа , основний і допоміжний перев'язуються перемичками з металу. Матеріалом для перемичок може служити великий куточок 63 і більше , або шматки швелера . Трубу використовувати небажано . Важливим ньюанси , який вам потрібно врахувати , контролюю роботу зварювальника , є спосіб установки перемичок між стовпами. Бажано вваривать перемички не по одній вертикальній лінії , а як би по двох паралельних з максимально можливим відстанню між лініями. це дозволить уникнути відламування зварювання в ході експлуатації воріт металевих орних з хвірткою .

    Другим елементом конструкції орних воріт металевих з хвірткою є дві стулки воріт. Або як ще їх називають на технічному сленгу - полотна воріт. Між собою полотно воріт і стовп з'єднані за допомогою петель для воріт. Всі три основних операції: установка стовпів для орних воріт , виготовлення полотен воріт металевих і приварювання полотен до стовпів через петлі воріт - це все дуже відповідальні операції , помилка в будь-який з них призводить до невдачі. Невдача означає в даному випадку те , що ворота металеві розпашні з хвірткою доводиться встановлювати заново . Для будь-якого замовника дуже неприємним моментом є той факт , що загальний цикл виготовлення і встановлення воріт розривається між різними фахівцями . Стовпами займається муляр , ворота виготовляють на підприємстві , яке займається воротами , а монтаж , іноді виконується іншим зварником - не тим , який робив ворота . Як ви самі розумієте , відсоток невдалих воріт так великий саме тому .

    Навіщо ж роблять хвіртку в розпашних металевих воротах? Що в цьому хорошого? Зовсім нічого хорошого немає , у хвіртці , яка врізана в розпашні металеві ворота . І користуватися не дуже зручно і конструкція воріт ускладнюється і виглядає не так добре , як роздільно встановлені ворота і хвіртка . Дивіться фотоальбом , розділ: ворота металеві з хвірткою фото . Так навіщо робити ворота металеві розпашні з хвірткою ? Якщо сказати чесно , виходячи з власного досвіду виробництва воріт металевих орних з хвірткою , то в 90 % випадків це робиться замовниками не від великого розуму . А від шаленого бажання економити там , де економити не потрібно . І на тому , на чому багато економії не вийде. Так, дійсно вартість комплексу робіт включає в себе виготовлення та встановлення воріт металевих орних з хвірткою менше приблизно на 1000 - 1500 грн , ніж вартість комплексу робіт включає в себе виготовлення та встановлення роздільних воріт і хвіртки . Друга причина , по якій виготовляються і замовляються ворота металеві розпашні з хвірткою - це безвихідне становище. Коли інакше неможливо. але таких ситуацій , насправді мало. Наше підприємство - ПП Колесник , займається виготовленням воріт металевих орних з хвірткою в Дніпропетровську , ми так само можемо виконати , установку самих воріт або взяти на себе весь комплекс робіт включає виготовлення і бетоніровку металевих стовпів для орних воріт. Якщо вам потрібні металеві ворота в Дніпропетровську , в'їзні ворота в Дніпропетровську або гаражні ворота в Дніпропетровську , то звертайтеся до нас - ми з задоволенням виконаємо потрібні вам роботи . Зв'язатися з нами ви зможете за телефонами вказаними на сайті. Приємного вам перегляду - . Ворота металеві з хвірткою фото

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru