г. Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта, 57    тел.: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32    e-mail: olana1@ukr.net
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций в Днепропетровске
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ворота и калитки
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Заборы
Решётки на окна
Двери металлические
Цветочницы
Кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
СКОРАЯ ПОМОЩЬ
Всем посетителям скидка
Как заказать ворота?
Консультация мастера
Цены на ворота
Фильм про ворота
ЛИСТ ДЛЯ ВОРІТ

предыдущее фото  |  следующее фото
Фото ворот с ценами
Лист для ворот фото

предыдущее фото  |  следующее фото

    Фото кованых ворот

    

    

Пособие как научиться делать ворота своими руками. Книга - самоучитель по сварке ворот.

Пособие как научиться делать ворота своими руками. Книга - самоучитель по сварке ворот.


Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с depositfiles.com
Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с shareflare.net

    

    Лист для воріт. Вибрати лист на ворота . Коротко розглянемо конкретні види металопрокату для воріт. Різноманітність в цьому питанні не велике , тому втомитися і задрімати ви не встигнете . Почнемо з листа для воріт. На виготовлення воріт використовується лист товщиною від 1 мм до 5 мм. Але це якщо говорити взагалі про все спектрі листа для воріт , а якщо обходитися без крайнощів , то у нас залишаються більш вузькі рамки 1,8 - 3 мм. При цьому найпопулярнішою товщиною листа для воріт залишається лист 2 мм. Врахуйте , що в цій статті ми не розглядаємо секційні автоматичні ворота і подібні конструкції . Там діють інші закономірності й інша логіка. ми будемо говорити про вічну класику воріт - орних воротах з металевого листа. Простий , надійної , безвідмовної , безпечної і недорогий конструкції - такий же , як автомат Калашникова.

    Які пред'являються вимоги до аркуша для воріт ? Як правильно вибрати лист на ворота . У першу чергу , вибираючи лист для воріт , потрібно звернути увагу на марку сталі. Лист для воріт повинен мати марку сталі - СТ3 . Або , як кажуть у побуті : сталь три . Це саме та марка сталі, яка добре вариться , нормально гнеться. І не має ніяких особливих властивостей типу сталистого , пружності , крихкості чи ще якихось якими володіють спецсталі і які абсолютно не потрібні для звичайної металоконструкції побутового призначення. Друге , на що потрібно звернути увагу - це розмір аркуша. Теоретично металеві листи випускаються в широкому асортименті раозкрою ( розмірів). Але на практиці , ви зіткнетеся тільки з двома видами розкрою листа: 1000 х 2000 мм і 1500 х 2500 мм. Зверніть увагу , купувати металевий лист потрібно такий , який відповідає проектній висоті воріт. Якщо висота воріт планується до 2 метрів , то і розкрій листа вам потрібен 1000 х 2000 мм. А якщо ви напроектіровалі собі дивну висоту воріт типу 2 метри 5 сантиметрів , то вам доведеться купити лист для воріт , який матиме розкрій листа 1500 х 2500 мм. так ось перш ніж купувати такий лист для воріт , зупиніться на хвилинку і порахуйте різницю. Ціна листа для воріт при розкрої 1000 х 2000 мм буде приблизно 240 грн за один лист, а ціна листа для воріт при розкрої 1500 х 2500 мм буде приблизно 380 грн за один лист. На ворота піде як мінімум 4 листа. Зараз ми з вами зробимо неймовірно складний фінансовий аналіз , якому я вас зараз навчу абсолютно безкоштовно . Рахуємо в стовпчик : 380 - 240 = 140 грн. Це різниця у вартості одного листа для воріт. Потім 140 х 4 = 560 грн. Це ваша плата за зайві 5 сантиметрів , за те , що ваші ворота вище , ніж 2 метри. Так ось розумні люди , провівши подібний фінансовий аналіз , частенько відмовляються від ідеї зробити ворота трошки вище двох метрів і замовляють ворота висотою рівно 2 метри.

    Третій момент , на який потрібно звернути увагу при виборі листа для воріт - це форма листа . Металевий лист тільки теоретично повинен бути гладким і рівним. Сам лист цього чомусь не знає і буває деформованим , погнутим , заломлених , а найстрашніше - лист з хвилею . З таким листом вам нічого не вдасться зробити. Купуйте тільки рівний лист . На всякий випадок , на вашому місці , при покупці листа для воріт я б промерял діагоналі листа. Бажано , щоб вони не відрізнялися один від одного більш ніж на 1 см. На що впливають діагоналі листа при виготовленні воріт ? При виготовленні воріт , вам доведеться зробити аркуш строго прямокутним - це факт. Якщо діагоналі дуже різняться, то лист доводиться вкорочувати на 20 - 30 мм

     Навіщо використовуються тонкі листи для воріт ? Якщо ви хочете вибрати лист для воріт товщиною 1,2 - 1,8 мм , то можна говорити про ваше бажання використовувати тонкий лист для воріт. Що поганого у такому рішенні ? В принципі нічого поганого немає. Є навіть кілька плюсів. Ворота з тонкого листа будуть легше. ворота з тонкого листа будуть дешевше. Але незначно. Давайте поглянемо на ціну листа металевого . Лист розкриємо 1500 х 2000 мм завтовшки 1,2 мм , має вартість 240 - 250 грн за один лист. Лист для воріт з таким же розкриємо , але товщиною 2 мм , має вартість 380 грн за один лист. Тобто , кое яка економія може і вийти при великому бажанні . Хоча на практиці ніякої економії не виходить. Є ще один плюс тонкого листа для воріт. Тонкий листовий металопрокат не буває гарячекатаних . Тонкий лист для воріт - це завжди холоднокатаний лист . А холоднокатаний лист - завжди акуратніше , рівніше і його набагато менше веде при нагріванні. Тобто ворота з тонкого листа, при певній вправності , можна зробити дуже рівними . Проблема з тонким аркушем для воріт полягає в ілюзіях замовників , психології виробників воріт і технології виготовленні воріт з тонкого листа. Дамо спокій замовників і консервативні погляди виробників , головне - це технології . Так от , для того , щоб виготовляти ворота з тонкого листа , краще взагалі відмовитися від застосування електрозварювання при з'єднанні листа воріт і жорсткостей на полотні воріт . тільки гвинтові з'єднання або заклепки.

    Навіщо використовують товсті листи для воріт ? Тільки міркування взломоустойчивості і надійності воріт , можуть змусити вас вибрати лист для воріт товщиною 3 мм. І тільки фобії гідні тривалої бесіди з найдорожчим психоаналітиком можуть змусити вас вибрати лист для воріт товщиною 4 мм. але таке буває . Я особисто бачив один раз. В принципі в самому листі для воріт товщиною 4 мм нічого поганого немає. Ворота виходять шалені. Просто справжній монстр волосатий , а НЕ ворота . Але вартість таких воріт буде теж монстуозной (дорого коштувати будуть ворота з листа 4мм) . Врахуйте , що під такі важкі ворота вам доведеться підбирати дорогу автоматику , капітально бетонувати потужні стовпи для воріт і так далі. По колу набігає досить велика цифра.

    Як стикувати листи на воротах? Стик двох листів на воротах , повинен відбуватися на жорсткості воріт. При стикуванні листів воріт , до загальної жорсткості на місці стику окремо приварюються обидва листи , але зварювання здійснюється тільки з внутрішньої сторони воріт. Потрібно намагатися стикувати листи так, що б на місці стику не залишалося ні зазору більш ніж 1-2 мм , ні перепаду ( сходинки ) . Якщо зазор в місці стику воріт прибрати порівняно легко , замазавши його шпаклівкою , то усунути сходинку на місці стику листів воріт , усунути практично неможливо. Якщо листи трохи нерівні , спробуйте тиснути значною вагою на місце де буде виконуватися зварювання , але тиснути таким чином , що б навантаження розподілялося на обидва стикуємих листа воріт. Горизонтальні стики листа на воротах вважаються небажаними і виконуються рідко. Справа не в міцності воріт , а тільки в декоративному враженні від воріт. Спасибі за те , що знайшли час зайти на наш сайт. Я сподіваюся , що тепер ви знаєте, як вибрати лист на ворота , і який повинен бути лист для воріт.

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru