г. Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта, 57    тел.: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32    e-mail: olana1@ukr.net
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций в Днепропетровске
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ворота и калитки
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Заборы
Решётки на окна
Двери металлические
Цветочницы
Кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
СКОРАЯ ПОМОЩЬ
Всем посетителям скидка
Как заказать ворота?
Консультация мастера
Цены на ворота
Фильм про ворота
УТЕПЛЕННЯ І ОБЛАШТУВАННЯ ВОРІТ

предыдущее фото  |  следующее фото
Фото ворот с ценами
Утепление и отделка ворот фото

предыдущее фото  |  следующее фото

    Фото кованых ворот

    

    

Пособие как научиться делать ворота своими руками. Книга - самоучитель по сварке ворот.

Пособие как научиться делать ворота своими руками. Книга - самоучитель по сварке ворот.


Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с depositfiles.com
Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с shareflare.net

    

    Утеплення воріт і обробка воріт - це два взаємопов'язані завдання . Почнемо з утеплення воріт . В принципі утеплити можна будь-які ворота , але природно , що вміє сенс утеплювати тільки гаражні ворота або ворота які ведуть в якесь приміщення . Приміщення не обов'язково має бути опалювальним . Власники гаражів , добре знають , що якщо в не опалювальному гаражі встановити утеплені ворота , або утеплити ворота які вже існують , то найчастіше температура в гаражі за ніч , може і не встигнути опуститися нижче нуля. У кожному разі , в гаражі на вході в який встановлені утеплені гаражні ворота , ви зможете забезпечити приємну для машини різницю температур. У гаражі з утепленими гаражними воротами , машина не встигатиме сильно охолонути , що полегшить вам запуск двигуна навіть в сильний мороз , а так само значно скоротить час, необхідний для прогріву двигуна. Ситуація змінюється , якщо ви маєте опалювальний гараж або ваш гараж вбудований в будинок, як окреме приміщення. Тоді утеплення воріт допоможе вам скоротити витрати на опалення всього будинку.

    Утеплення воріт , мало відрізняється від утеплення вхідних металевих дверей . Різниця полягає головним чином у розмірах утеплюється об'єкта. Для утеплення воріт годяться ті ж матеріали , що і для утеплення дверей. Більш того , алгоритм ваших дій в обох випадках приблизно однаковий . перше правило утеплених воріт свідчить, що краще , розумніше і економніше відразу замовляти для себе виготовлення утеплених воріт. Це дешевше і простіше , ніж возитися з утепленням воріт самостійно. Але подібні поради , як правило , запізнюються . І у більшості нормальних людей ідея утеплити ворота виникає як би заднім числом. Через якийсь час . Коли поїзд попереднього замовлення вже пішов. Хоча саме на етапі виготовлення воріт , виробник може внести корисні ньюанси в конструкцію воріт , змінивши її так , що б утеплення вимагало мінімум зусиль і дало максимум практичного сенсу.

    З чого починається утеплення воріт ? Утеплення воріт , починається з уважного огляду ваших воріт. Постарайтеся поглянути на свої улюблені ворота новими очима. По-перше , вам потрібно подивитися на прилягання воріт. Полотно воріт , повинно прилягати до лутка воріт і змикатися на стику обох полотен воріт таким чином , що б не було наскрізних зазорів або навіть невеликих щілин. Якщо полотно воріт всюди прилягає щільно , то вам пощастило. Якщо є невеликі зазори , в які проникає протяг - це гірше , але не трагічно . У будь-якому випадку , вас чекає така операція як ущільнення воріт. Ущільнення воріт проводиться шляхом поклейки на них ущільнювача. Існує кілька видів самоклеющегося ущільнювача. Він так і називається: ущільнювач для металевих дверей. І може продаватися або у вигляді досить тонкою гумової стрічки , або можна підібрати ущільнювач у вигляді гумової трубки. Якщо ваші ворота добре прилягають , то не женіться за товстими трубками. Пам'ятайте , що після проклейки ущільнювача , вам , швидше за все , доведеться підганяти заново замки утеплених воріт. Звичайно , якщо щілини досить великі, то без трубчастого ущільнювача обійтися не можна. Можна комбінувати різні ущільнювачі або навіть проклеювати не один ущільнювач , а декілька ( до трьох) розташовуючи їх паралельно , поряд один з одним. Використання поролонових ущільнювачів потрібно вважати крайнім заходом. У тому випадку , коли щілини утеплених воріт дуже вже великі , і ви не можете перекрити їх гумовим ущільнювачем .

    Далі, ви повинні вибрати матеріал , який служитиме утеплювачем воріт і , який буде заповнювати всю внутрішню сторону воріт. Я рекомендую не використовувати мінеральну вату і схожі на неї матеріали. З ними важче працювати і вони дають гірший ефект , не дивлячись на привабливі рекламні обіцянки виробників. Найкраще , як показав наш досвід , для цієї мети підходить пінопласт. Товщина пінопласту вибирається максимальної , аби вона дозволяла поміститися листу пінопласту всередині воріт , і Пінопласт не визирав за межі жорсткостей на половинках воріт. Зазвичай підходить пінопласт з товщиною 40 мм. ідеально купити пінопласт з підвищеною щільністю , той який застосовується для утеплення фасадів будівель. Пінопласт укладається з внутрішньої сторони воріт , між твердостями на аркуші воріт , а краще ще і приклеїти його на монтажну піну. Стики пінопласту і жорсткостей на воротах задуваються монтажною піною. Після того як піна застигне , зайву монтажну піну обрізають ножем.

    Тепер вам потрібно чимось закрити пінопласт на воротах. Ось так і виникає друге завдання : облицювання воріт. Як мінімум , облицювання воріт - це вимушений захід , на яку ви повинні піти , що б привести утеплені ворота , їх внутрішню сторону , в гідний вигляд . А як максимум , обробка воріт внесе додатковий плюс в утеплення воріт і додасть гарний товарний вигляд всьому приміщенню. Чим же краще облицювати ворота? Який вибрати матеріал , для облицювання воріт. Вибір не дуже великий і краще не розглядати ДВП. Щоб ви не робили з ДВП , як часто ви б його не прибивали , ДВП все одно вздуется і піде хвилею. вид буде сумнівний . Самим недорогим матеріалом , для облицювання воріт і в той же час дуже практичним , є пластик. Той самий пластик , який у вигляді панелей ви зможете купити в будь-якому будівельному магазині. Потрібно враховувати , що будь-яка облицювання може вимагати встановлення додаткової обрешітки з дерев'яних брусків , зазвичай розмір бруса вибирається 40х40 мм. Природно , що обрешітка з брусків встановлюється до поклейки пінопласту. Не потрібно розраховувати , що вам вдасться так встановити внутрішню облицювання воріт , що вона зовсім не буде прогинатися при натиску на неї долонею . Це майже не реально. Більш дорогим матеріалом для облицювання воріт можна  вибрати ДСП , ламіноване ДСП , фанеру , вологостійку фанеру або ламіновану вологостійку фанеру. Чим товще буде ДСП або фанера , тим ефективнішим буде утеплення воріт. Найкрасивішим варіантом є облицювання воріт накладкою з МДФ або деревом. Всі облицювання встановлюються дуже просто . спочатку проводиться розкрій матеріалу в потрібний розмір. Його можна замовити зазвичай на тій же базі , де ви купили його . Потім лист потрібного вам розкрою прикручується в дерев'яній обрешітці або до жорсткості на полотні воріт . Пінопласт або інший утеплювач при цьому ховаються в утворену внутрішню порожнину воріт. Для того що б утеплення воріт було більше ефективним , необхідно облицювати не тільки половинки воріт , а й внутрішні укоси біля воріт.

    Після того як ви вирішили питання з утепленням воріт і обробкою воріт зсередини , можна подумати і про оформлення воріт у зовнішній їх частини. тут вже не ставиться питання утеплення , тільки декоративна задача. Якщо на ворота не потрапляє вода , є великий навіс або якийсь козирок над воротами , то можна використовувати дерево , МДФ , фанеру. Але найчастіше ворота із зовнішнього боку піддаються періодичному намокання . У цьому випадку використовується або фарбування воріт фарбою ПФ , або фарбування воріт молотковій ( порошковий ) емаллю , або встановлюється кована накладка на ворота . У нас на сайті ви можете побачити безліч варіантів кованих накладок на ворота . Для цього потрібно зайти в каталог ворота фото . Ми займаємося художньою ковкою в Дніпропетровську , виготовляємо ковані накладки на ворота в Дніпропетровську і ви можете купити ковану накладку на ворота у нас. Крім цього ми можемо виготовити ворота в Дніпропетровську , встановити ворота в Дніпропетровську , робимо металеві двері у Дніпропетровську , навіси в Дніпропетровську , ковані козирки в Дніпропетровську , ковані хвіртки в Дніпропетровську і взагалі виготовляємо практично будь-які металоконструкції в Дніпропетровську. Зв'язатися з нами можна , зателефонувавши за телефонами вказаними на сайті.

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru