г. Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта, 57    тел.: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32    e-mail: olana1@ukr.net
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций в Днепропетровске
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ворота и калитки
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Заборы
Решётки на окна
Двери металлические
Цветочницы
Кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
СКОРАЯ ПОМОЩЬ
Всем посетителям скидка
Как заказать ворота?
Консультация мастера
Цены на ворота
Фильм про ворота
старі ворота и нові ворота

предыдущее фото  |  следующее фото

Старые ворота фото

предыдущее фото  |  следующее фото

    Фото ворота

    

    

Пособие как научиться делать ворота своими руками. Книга - самоучитель по сварке ворот.

Пособие как научиться делать ворота своими руками. Книга - самоучитель по сварке ворот.


Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с depositfiles.com
Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с shareflare.net

    

    Маємо за фактом старі ворота. Можливо, старі ворота вже набридли вам і у вас сверблять руки оголосити їх марним металобрухтом. Але не треба поспішати.Нові ворота, по-перше, будуть коштувати помітні гроші, а по-друге, не факт, що нові ворота будуть кращі, ніж старі ворота. Старі ворота, які виготовляли в роки соціалізму, іноді робили з дуже дорогих зараз матеріалів. Мені траплялися старі ворота, які робилися з листа товщиною 4 мм. Зараз, нові ворота з такого листа обійдуться в космічну суму. Перш ніж викидати старі ворота, я рекомендую уважно на них подивитися. Допускаю, що ви і так їх бачите кожен день, але тепер вам потрібно подивитися на старі ворота поглядом фахівця. По-перше, уважно огляньте верхню частину старих воріт. Обидві половинки воріт повинні знаходитися на одній лінії і в закритому стані не повинно бути різниці у висоті половинок воріт. Грубо кажучи, при переході з однієї половинки на іншу не повинно бути сходинки. Якщо сходинка є, то потрібно розібратися, чому вона вийшла. Причин може бути декілька. Могло так статися, що тоді коли старі ворота встановлювалися, цьому взагалі не надавалося особливого значення. Смаки людей в ті роки були прості і невигадливі. Інша причина: провисли петлі, стерлися петлі, петлі відривалися, і при повторному приварювання вийшов перекіс. Це все дрібниці життя. Подібні недоліки старих воріт дуже легко усуваються. Набагато гірше, якщо з'ясується, що стовпи воріт нахилилися, або хитаються. Ось це дійсно проблема.
По-друге, потрібно оглянути прилягання старих воріт. Ворота повинні замикатися щільно, без зазорів. Якщо старі ворота в закритому стані мають щілини, то потрібно поговорити з фахівцем, дізнатися, чи можна усунути цей недолік шляхом рихтування половинок воріт або переваривши петлі. У тому випадку, якщо це неможливо, то вирішити для самого себе, на скільки вас це дратує. Іноді можна встановити на старі ворота удавану планку і компенсувати частково невеликі щілини на старих воротах.
По-третє, старі ворота повинні легко відкриватися, без ривків, не скрипіти і не вібрувати, не чиркати по землі і так далі. Можливо, для того що б усунути такі недоліки, доведеться зрізати старі петлі і приварити нові.
Тепер, якщо старі ворота визнані функціональними і вас дратує їх зовнішній вигляд, потрібно подумати, що можна зробити. Скажу відразу, видалити стару фарбу з воріт можна, але навіть після перефарбування ворота не будуть виглядати новими воротами. Є інший підхід. Він особливо вигідний, якщо ворота пом'яті або мають якісь напливи. Я пропоную скористатися ковальської технологією патинування і перетворити ваші старі ворота в нові ворота, які будуть виглядати як стародавні. Для цього потрібно не видаляти зі старих воріт ніякі напливи і вм'ятини, більше того можна і потрібно навіть додати їх. Це краще всього зробити, розташувавши на старих воротах декоративні заклепки, наліпки або гайки. При цьому не прагнете користуватися зварюванням. Зварювання може потягнути ворота, і вони перестануть добре працювати. Ковальська патина продається в багатьох магазинах. У Дніпропетровську, наприклад, ковальська патина продається в магазині «Фінські фарби». Правда самі продавці не знають, що вони продають нам ковальську патину. Вони називають патину «золотою фарбою». Так от, для того що б виконати патинування старих воріт і перетворити їх на нові ворота, вам знадобитися найменша баночка цієї ковальської фарби. До патинування, потрібно пофарбувати ворота з темний колір. У чорний колір або у колір шоколаду. Потім починається найвідповідальніша частина перетворення старих воріт у стильні нові ворота. Не треба намагатися фарбувати золотою або мідної фарбою ворота повністю. Весь секрет полягає в тому, що суха пензлик бере з банки буквально кілька крапель патини. І патина наноситься тільки на виступаючі деталі. Поступово протягом півгодини, старі ворота стають рябими і плямистими, але при цьому починають виглядати як абсолютно нові ворота, стилізовані під старовинні з потертій міді або бронзи.

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru