г. Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта, 57    тел.: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32    e-mail: olana1@ukr.net
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций в Днепропетровске
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ворота и калитки
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Заборы
Решётки на окна
Двери металлические
Цветочницы
Кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
СКОРАЯ ПОМОЩЬ
Всем посетителям скидка
Как заказать ворота?
Консультация мастера
Цены на ворота
Фильм про ворота
ЕЛЕМЕНТИ КОВКИ НА ВОРОТА

предыдущее фото  |  следующее фото
Фото ворот с ценами
Распашные ворота

предыдущее фото  |  следующее фото

    Фото кованых ворот

    

    

Пособие как научиться делать ворота своими руками. Книга - самоучитель по сварке ворот.

Пособие как научиться делать ворота своими руками. Книга - самоучитель по сварке ворот.


Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с depositfiles.com
Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с shareflare.net

    

Елементи ковки на ворота і ковані елементи

     Елементи ковки ворота . Ворота з елементами ковки , чим вони відрізняються від повноцінних кованих воріт ? Може бути  ворота з елементами ковки та ковані ворота - це синоніми . Виявляється немає. Є досить велика різниця. Зрозуміло, що чітку межу , де закінчуються ворота з елементами ковки та починаються вже ковані ворота провести важко. Але в цілому все залежить від двох чинників: кількість  елементів ковки та якість кованої половини воріт. Адже будь-які ворота , хоч ковані ворота , хоч ворота з елементами ковки у своїй базовій половині - це функціональна металоконструкція , з якої, як з хорошої пісні важко викинути зайві слова . А от далі . Ковані ворота зазвичай створюються  відразу як кований виріб з високим художнім значенням і вимагають для свого виготовлення кваліфікованої ковальської роботи . навіть розробка  ескізу кованих воріт - це завдання , для професійного коваля. Ворота з елементами ковки зовсім інша справа. Ці ворота створюються як звичайна  конструкція утилітарного призначення та декорування їх куванням - завдання вторинна і допоміжна . Вона може виконуватися будь-яким зварювальником , або  взагалі робитися своїми руками. Природно , що для воріт з елементами кування беруться стандартні ковані елементи , які ви можете купити в будь-якому  магазині з будівельною тематикою. Відразу стає очевидно , що ескіз воріт з кованими елементами звичайно простий , невигадливий , примітивний і базується  на асортименті будівельного супермаркету. Це не добре і не погано. Ворота з елементами ковки можуть бути і красивими і акуратними і відрізнятися  деякою часткою індивідуальності , але в цілому - це дешевше і будівельний виріб , ніж справжні ковані ворота зроблені майстром  кування. Детальніше дивіться : . Металеві ворота з елементами ковки фото

     Елементи ковки ворота . Металеві ворота з елементами ковки. Є простий і не дуже вдалий спосіб кріплення кованих  елементів на ворота . Ним користувалися практично всі ковальські майстерні ще 10 років тому , а потім поступово відмовилися від нього. зараз їм користуються зварювальники , будівельники , любителі зробити ковані ворота своїми руками і так далі. Він полягає в наступному. Ви купуєте невеликий  комплект готових елементів ковки на ворота . І просто приварюють кожен елемент ковки до воріт , прямо на полотно воріт в тому місці , де вам подобається  його бачити. А потім фарбуєте ворота разом з кованими елементами на воротах. Що виходить в результаті? А виходить не надто виразний малюнок воріт  з кованими елементами , який погано фарбується , швидко іржавіє , погано виглядає і найголовніше , при такому способі установки на ворота кованих елементів ,  ви швидше за все псуєте полотно воріт. Полотно воріт зроблено з листа гарячекатаного металу. І будь-який зайвий нагрів електрозварюванням може призвести до  абсолютно несподіваним для вас деформацій рівного до цього листа металу . І ці деформації листа металу незворотні, більше того при фарбуванні воріт  з кованими елементами ви не приховаєте деформації , а тільки зробите їх більш помітними. Ось так . Наочно побачити це можна в фотоальбомі: металеві ворота з елементами ковки фото .

    Елементи ковки ворота . Є більш складний і трудомісткий , але більш вдалий спосіб кріплення елементів ковки на ворота .  У цьому випадку нам не важливо, які це ворота і з чого вони зроблені. Важливий загальний принцип. Ковані елементи на ворота не варяться зварюванням і взагалі не  варяться . До кожного кованому елементу воріт ви приварюють з внутрішньої сторони як мінімум два гвинтика . Діаметр гвинтів може бути будь-яким , але краще  використовувати гвинт 6 або 8. Потім елементи кування прикладаються до полотна воріт і ви відзначаєте місця до яких гвинти торкнулися полотна воріт крейдою.  Прибираєте кований елемент і свердлите свердлом ( а ні в якому разі не пропалюють електродом !) Розмічені крейдою отвори в листі на полотні воріт . що робити далі і як кріпити на ворота елементи кування ви вже напевно здогадалися - елементи кування просто прикручуються гайкою з внутрішньої сторони  полотна воріт. Як говоритися і вовки ситі і вівці цілі . І елементи кування воріт встановлені на покладені місця і ворота не зіпсовані. Більше того , ви отримали розбірну конструкцію , яку ви можете фарбувати або перефарбовувати по частинах. Вона і іржавіти буде значно менше і буде ремонтопригодна  і ворота з елементами ковки добре виглядають , а не як п'яний бред випускника провінційного ПТУ. Рекомендую подивитися: металеві ворота з елементами ковки  фото .

    Елементи ковки ворота . Дерев'яні ворота з елементами ковки. Дерев'яні ворота з елементами ковки не мають на увазі  технологічне використання кованих деталей в конструкції самих дерев'яних воріт. Інакше б це називалося інакше . Чи не дерев'яні ворота з елементами  кування , а технологія виготовлення дерев'яних воріт із застосуванням функціональних кованих деталей. Тобто дерев'яні ворота просто оформляються куванням.  Елементи ковки мають тільки декоративне значення і повинні підкреслити або навіть забезпечити потрібну ступінь стилізації дерев'яних воріт під старовину  або в якому-небудь ще іншому стилі. Звичайно дерев'яні ворота з елементами ковки використовують невеликий набір кованих елементів. Ковані петлі , кована  смуга , вензелі , ковані ручки і так далі. Бажано пам'ятати про те , що дерев'яні ворота з елементами ковки так само не люблять вологу і ковані елементи  іржавіють. Тому краще зробити їх знімними. Це істотно полегшить вам і догляд за самими дерев'яними воротами і за їх елементами ковки. дивіться в фотоальбомі: . дерев'яні ворота з елементами ковки фото .

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru