г. Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта, 57    тел.: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32    e-mail: olana1@ukr.net
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций в Днепропетровске
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ворота и калитки
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Заборы
Решётки на окна
Двери металлические
Цветочницы
Кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
СКОРАЯ ПОМОЩЬ
Всем посетителям скидка
Как заказать ворота?
Консультация мастера
Цены на ворота
Фильм про ворота
ДАЧНІ ВОРОТА

предыдущее фото  |  следующее фото
Фото ворот с ценами
Распашные ворота

предыдущее фото  |  следующее фото

    Фото кованых ворот

    

    

Пособие как научиться делать ворота своими руками. Книга - самоучитель по сварке ворот.

Пособие как научиться делать ворота своими руками. Книга - самоучитель по сварке ворот.


Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с depositfiles.com
Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с shareflare.net

    

Дачні ворота і хвіртки. Дачні паркани і ворота.

    Дачні паркани і ворота. Дачні ворота - це не який-небудь особливий вид воріт і не можна сказати , що дачні ворота мають відмінності у своїй конструкції. Дачні ворота - це самі звичайні ворота і в той же час , будь-які ворота можуть бути дачними воротами. Справа в ціні питання .  Якщо у вас скромна дача , а не свій розкішний заміський особняк ви називаєте дачею , то дачні ворота передбачаються воротами зі скромним і сором'язливим  бюджетом . При цьому , ви ясно розумієте , що і рівень вимог до дачних воротам , особливо вимог до декоративної складової воріт повинен бути  розумно знижений і приведений у відповідність з тим бюджетом , який ви виділяєте на дачні ворота . Є правда ще одна свіжа фішка. зараз стає  модним не так економити на дачних воротах, скільки імітувати певний стиль в дачних воротах . Так звану показову дачну скромність.  Я , на свій сором, упустив цю тенденцію і довго не міг зрозуміти чого хочуть добитися наші замовники дачних воріт , коли пропонують якісь дивні варіанти  типу , приліпити до нормальних воротам якісь старі дошки і щось в цьому роді. А потім , зіткнувся з досить забезпеченим замовником , який довго відкидав всі пропоновані йому варіанти і наполегливо вимагав зробити йому саме дачні ворота . Поступово дійшло. Ми всі по неділях дивимося по телевізору « фазенду ». Передачу про те , як облаштувати дачу або як переробити стару дачу. Так от всі роботи , які ми там можемо побачити , стоять вельми  солідні гроші. Але в результаті виходить саме дача , а не заміський будинок. Дача для багатьох людей вже стає моторошної мотлохом від бідності , а класної зручною і затишною спорудою - справжньою дачею , а не халупа , примарою соціалізму. Так і з дачними воротами. Дачні ворота можуть бути дуже хорошим виробом, але мати якісь характерні риси , які і роблять ці ворота дачними в повному розумінні СТОВ . Те ж саме відноситься і до дачних заборам ,  до дачних хвірткам . Тим більше , що це все дуже взаємопов'язано. Дачні паркани і ворота. Дачні ворота і хвіртки. Зрештою , хто сказав , що поняття - Дача , обов'язково виключає ландшафтний дизайн ? А дачні паркани і ворота обов'язково повинні бути убогими конструкціями з сітки рабиці ? Я думаю , що ні. І рано чи пізно , поступово , така точка зору на дачні паркани і ворота буде розділятися все більшим і більшим кількістю людей. А якщо  взяти дачні ворота і хвіртки, то дачні хвіртка взагалі є підлеглим виробом, прив'язаним у своєму стилі саме до дачних воротах .

     Але поки ворота дачної ділянки мають основна вимога : . низька ціна Низька ціна воріт дачної ділянки забезпечується використанням найдешевших матеріалів . І це не правильно . Не можна забувати , що ви не збираєтеся швидко викинути ворота дачного  ділянки , а напевно розраховуєте , на те , що дачні ворота будуть служити вам довго , і не будуть підносити неприємні сюрпризи. Тому не потрібно захоплюватися максимально дешевими воротами дачної ділянки. Робіть нормальні дачні ворота . Можливо через кілька років ви кардинально поміняєте  погляди на свою дачу і захочете пристойний дачний паркан. Так нерозумно при цьому викидати старі дачні ворота і платити за нові ворота дачного  ділянки. Зробіть один раз. Поставте хороші ворота дачної ділянки , без особливих знижок на дачность . Хороші орні дачні ворота обійдуться вам в  суму близько 2000 грн. Я розумію , що це не дуже дешево , але ж це і не так дорого для орних дачних воріт. Ви ж платите один раз і більше не  повертаєтеся до цього питання. Для порівняння , можна встановити розстібні дачні ворота з підручних матеріалів, з некондиції або чогось подібного , але ціна орних дачних воріт тоді опуститься до 1000 грн. Така чи це принципова різниця , якщо врахувати міцність , довговічність орних дачних  воріт і зручність експлуатації воріт дачної ділянки ? Подумайте .

     Де можна купити дачні ворота? А ні де ви не зможете купити дачні ворота . Дачні ворота готові , в магазинах зазвичай не продаються. А ті дачні ворота які іноді пропонують купити в будівельному магазині , зазвичай мають стільки недоліків , що просто немає сенсу їх  купувати. Тому питання не стоїть де купити дачні ворота , а стоїть питання - де замовити дачні ворота . Тут немає жодних секретів , купити дачні ворота , персонально виготовлені за вашими розмірами можна в будь-якій організації , яка займається виготовленням воріт. Як кажуть - фірма воріт. установка  орних дачних воріт теж вимагає певних знань , навичок і досвіду. Купити дачні ворота - це навіть не пів справи . Це тільки перший крок. невдала  або неправильна установка орних дачних воріт може зіпсувати навіть самі чудові дачні ворота . Установка орних дачних воріт повинна  виконуватися тими ж фахівцями або тією ж фірмою , яка виготовила дачні ворота - це обов'язкове правило для розумного замовника дачних воріт.  Ніяких дачних воріт на умовах самовивозу . Забудьте про це , як про страшний сон . Тільки виготовлення та встановлення орних дачних воріт одним виробником .

     Дачні ворота своїми руками. Чи можна виготовити дачні ворота своїми руками ? В принципі так. Але якщо це ваші перші  ворота і ви не бажаєте розважатися ними все літо з неясною перспективою кінцевого продукту , то я б не рекомендував пробувати робити дачні ворота своїми руками. В крайньому випадку , якщо ідея зробити дачні ворота своїми руками так сильно заволоділа вашою уявою , обов'язково підключіть якогось  знайомого джентльмена середніх років , який вже робив дачні ворота своїми руками. При цьому обов'язково подивіться на ті дачні ворота , які він виліпив  своїми руками. Цілком можливо , що побачивши цей шедевр народного зодчества , ви можете і передумати робити дачні ворота своїми руками. Все ж розумніше замовити ворота , ніж робити експеримент - дачні ворота своїми руками. Установка орних дачних воріт теж вимагає певних знань , навичок і досвіду. Дачні ворота відкатні . Взагалі відкатні ворота дачні робляться тільки для економії простору. Відкатні дачні ворота об'єктивно потрібні в  виняткових випадках. Дачні відкатні ворота - це порівняно примхливий механізм , виготовлення якого складніше орних дачних воріт і природно ,  що більш дорога конструкція . Для розваги або просто так , не варто робити у себе на дачі відкатні дачні ворота .

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru