г. Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта, 57    тел.: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32    e-mail: olana1@ukr.net
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций в Днепропетровске
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ворота и калитки
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Заборы
Решётки на окна
Двери металлические
Цветочницы
Кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
СКОРАЯ ПОМОЩЬ
Всем посетителям скидка
Как заказать ворота?
Консультация мастера
Цены на ворота
Фильм про ворота
Замок для гаражних воріт. Гаражний замок

предыдущее фото  |  следующее фото

Гаражный замок фото

предыдущее фото  |  следующее фото

    Фото гаражних воріт

    

    

Пособие как научиться делать ворота своими руками. Книга - самоучитель по сварке ворот.

Пособие как научиться делать ворота своими руками. Книга - самоучитель по сварке ворот.


Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с depositfiles.com
Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с shareflare.net

    

Замок для гаражних воріт. Гаражний замок

    Замок для гаражних воріт. Гаражний замок. Можливо, ви здивуєтеся, але сам термін гаражний замок - це своєрідний міф. Так, дійсно, багато замків так і підписують на упаковці - гаражний замок. Але якщо покласти руку на серце, то кожен виробник замків вкаже вам, що всі замки з однаковим успіхом можуть застосовуватися на будь-яких відкриваються конструкціях. Замки для гаража не мають якихось неймовірних відмінностей від замків для дверей. Гаражне в них ані трохи не більше, ніж у будь-яких інших замках. Інша справа, що вибираючи замок для гаража, ви будете віддавати перевагу великим замках з масивним корпусом і товстими ригелями. Передбачається, що такі замки важче розкрити. А це не зовсім правильна логіка. Тут справа дещо в іншому. Коли ви хочете купити гаражний замок, вам не має сенсу переплачувати за деякі девайси, які для гаражних воріт вам не потрібні. Наприклад, для вас не потрібні натискні ручки. Ворота гаража часто є досить грубим виробом і ручка там не тільки не потрібна, але й може бути марна. Те ж саме стосується всяких накладок і тому подібних дрібниць. А найголовніше, коли людина шукає замок для гаража, він заздалегідь згоден на великий і незручний ключ і йому байдуже, як виглядає гаражний замок зсередини гаража. Інтер'єрне значення гаражного замка не грає ніякої ролі.

    Я пропоную не занурюватися в рекламу конкретних моделей гаражних замків, і не будемо обговорювати переваги окремих виробників (брендів) замків для гаража. Давайте розглянемо традиційні рішення замків для гаража. Спробуємо коротко сформулювати плюси і мінуси різних гаражних замків. Мені здається, що для людини, яка поки ще тільки розмірковує про вибір замку для гаража - це буде корисніше. Іншими словами ця стаття про замки для гаражних воріт може вважатися оглядової статтею. У ній ми обговоримо, і ціни гаражних замків різного походження і де купити гаражний замок.

    Гвинтові гаражні замки. Гвинтові замки - це заслужені ветерани, атавізми радянської епохи дефіциту і зразок міфотворчості в області гаражних замків. Гвинтові замки отримали широке розповсюдження тоді, коли купити гаражний замок було великою проблемою. Гаражні замки просто не продавалися в магазинах. Купити гаражний замок можна було тільки по великому блату. У той же час, в будь токарної майстерні, токар міг виточити для вас гвинтовий замок для гаража за один день і одну пляшку горілки. Реальної користі від гвинтового замку для гаража немає ніякої. Розкривається він за пару ударів великим молотком і викручується плоскогубцями. Хоча якщо у вас дуже погані ворота, як у мене були на старому гаражі, гвинтовий замок може бути просто необхідний. Але цей гаражний замок буде встановлений не для забезпечення надійності гаражних воріт, а буде грати іншу роль. Гвинтовий гаражний замок, може притягувати стулки кривих гаражних воріт, виводячи їх в такий стан, що ви зможете користуватися нормальними гаражними замками. Інший користі від гвинтового замку для гаража я не можу собі уявити. Хіба що розміри ключа і вага ключа у гвинтового замку дозволяють використовувати його як кастет, яким ви зможете відбиватися від хуліганів вночі, поки йдете від гаража додому. Де купити гаражний замок гвинтовий, якщо цей замок зачарував ваша уява? Купити гаражний замок гвинтовий можна сьогодні на барахолці (блошиний ринок) або замовити гаражний замок гвинтовий у токаря. Встановити гаражний замок гвинтовий може будь зварювальник. Без зварювання встановити гаражний замок гвинтовий вам не вдасться. Не існує гвинтових гаражних замків підвищеної надійності.

    Навісний гаражний замок. Замки навісні гаражні неймовірно популярні. Замок навісний гаражний одягається на дві металеві вушка. Самі вушка для навісного замку гаражного можуть бути виготовлені або із залізних пластин, або їх круглого прута діаметром 8-10 мм. На мій погляд, пластини з отворами з металевого листа товщиною 3 - 4 мм набагато краще. Мені не доводилося брати участь в тесті на розтин навісних замків гаражних, але суб'єктивно пластини виглядають краще і надійніше. У будь-якому випадку, я б на вашому місці не розраховував, що замок гаражний навісний дозволить вам забезпечити високу надійність гаражних воріт. Як розкриваються навісні гаражні замки? Багато навісні замки теж розкриваються важким молотком. Яким чином? Ви просто вставляєте трубу або шматок брухту під дужку навісного замка і просто нанести більше сильних ударів молотком. Багато замки навісні гаражні при цьому розкриваються. При купівлі навісного гаражного замка віддавайте перевагу замкам у яких корпус виточений з товстої металевої пластини товщиною 30-40 мм. Таке навісні замки гаражні неможливо збити.

     Є специфічний різновид замків навісних гаражних - так звані «краби». Такі навісні замки для гаража не мають дужки як інші навісні замки. Вони влаштовані таким чином, що приховують вушка всередині свого корпусу і там вже розташований товстий металевий штир. Ідея такого навісного замка для гаража прекрасна. Але на практиці, велика частина замків навісних гаражних типу «краб» виготовлені методом лиття з досить крихких сплавів. Сам замок можна розколоти сильним ударом - тільки осколки полетять у різні боки. Можу запевнити вас, що нанести такий удар не дуже просто, але при деякій вправності цілком можливо. Купити гаражний замок навісний можна або на господарському ринку (у Дніпропетровську це Троїцький ринок і Курчатовський ринок), або в будь-якому магазині типу «Епіцентр» або «Нова лінія». Установка гаражного замку навісного виконується зварником, звичайно при виготовленні гаражних воріт або відразу після їх монтажу. Установка гаражного замку навісного після монтажу воріт - це більш правильний і розумний варіант. Навісний гаражний замок потрібно розглядати як корисний додатковий замок і свого роду «контрольки». Навісний гаражний замок не може і не повинен замінити основні гаражні замки. Існують навісні замки гаражні підвищеної надійності, наприклад: виробництва «мульти лок». Але і вартість такого замку підвищеної надійності наближається до половини вартості звичайних орних гаражних воріт.

     Внутрішній гаражний замок. Є два види замків для гаража, що потрапляють під категорію внутрішнього гаражного замка. Це замки врізні гаражні та накладні гаражні замки. Якщо ви не проти, почнемо розглядати внутрішні гаражні замки з накладних гаражних замків. Накладні гаражні замки користуються заслуженою любов'ю серед замовників гаражних воріт. Накладні гаражні замки поєднали в собі порівняно скромну вартість і в той же час накладні гаражні замки мають досить високу взломоустойчивості. При чому накладні гаражні замки мають хорошу взломоустойчивості і з точки зору грубого, механічного злому підручними засобами і з точки зору підбору відмичок. Вся справа у виборі виробника накладних гаражних замків. Більше того, якщо ми подивимося на взломоустойчивості накладного гаражного замка до металорізального устаткування, то і з цього боку побачимо тільки плюси. Ригеля накладного гаражного замка максимально відсунуті від металевого листа, і дістатися до них найважче. Якщо б ми з вами підбирали замок для дверей, то істотним мінусом накладного замку був би зовнішній вигляд і технічна неможливість заховати накладної замок під облицювання. Але для гаражних воріт це не грає ніякого значення. Гараж, він і є гараж. Ключ Установка гаражних замків накладних - проста технічна операція. Установка гаражних замків накладних виконується на спеціальних шпильках, які йдуть в комплекті продажу накладного замку. Врахуйте, що встановити гаражний замок накладної можна без зварювання, тільки за допомогою дрилі і умілих ручок. Де купити гаражний замок накладної? Накладні замки продаються скрізь. І в господарських магазинах і на ринках і в спеціалізованих торгових точках, які продають замки певного бренду. Чи існують накладні замки гаражні підвищеної надійності? Так, існують. Зазвичай такими замками гаражними підвищеної надійності вважаються замки солідних виробників: «Матурра» і «Мульти Локк». Є й менш відомі виробники накладних замків підвищеної надійності. Вартість накладних замків гаражних підвищеної надійності становить 1000 - 5000 грн. Вартість пристойних накладних замків для гаража 200 - 300 грн. Це накладні замки для гаража типу «Ельбор», «Клас», «Гардіан». Як ви бачите, різниця в ціні гаражних замків досить велика. Є про що подумати.

    Замки гаражні саморобні. У цій категорії хочеться відзначити єдиний гідний варіант замку гаражного саморобного з падаючим ключем. У нас в Дніпропетровську це саморобні гаражні замки, які називають «ЮМЗовскій» замок. Цей саморобний гаражний замок дивовижна штука. І саморобного замку ніяк не говорить про його погану якість. Напевно це кращий гаражний замок, який впевнено конкурує з найдорожчими моделями замків гаражних підвищеної надійності самих «крутих» брендів. Купити гаражний замок саморобний в магазині неможливо. Але народні умільці постійно продають ці саморобні замки на ринках нашого Дніпропетровська. З чуток, конструкція цього саморобного замку в незапам'ятні часи передрав з якоюсь вдалою імпортної моделі, яка не отримала широкого розповсюдження. Аналоги цього замку гаражного саморобного мені невідомі, але я допускаю, що вони десь є. Установка гаражного замка саморобного ні чим не відрізняється від установки звичайного накладного замку для гаража. Єдине неприємне умова, пов'язана з користуванням цим саморобним замком - це ДУЖЕ довгий ключ. Ціна такого замку гаражного саморобного становить близько 500 грн.

    Другий різновид внутрішніх гаражних замків - замки врізні гаражні. У цьому випадку, замки врізні гаражні є повним аналогом врізних замків для дверей, з тією відмінністю, що на них відсутні ручки. Завдяки відсутності ручок, врізні замки гаражні отримують два додаткових ригеля і можуть вважатися більш зламостійкі, ніж замки для дверей. Замки врізні гаражні мають найменший розмір ключа серед внутрішніх гаражних замків. Це зручно і часто цінується клієнтами. Загальна взломоустойчивості замків врізних гаражних трохи нижче, ніж гаражних накладних замків. Але це тільки при розтині гаражних воріт за допомогою болгарки (або іншого металорізального обладнання). Де купити гаражний замок врізний? Знову таки - скрізь. Це найпопулярніші замки. Чи існують врізні замки гаражні підвищеної надійності? Їх безліч. І дорогих замків гаражних підвищеної надійності виробництва «Мульти Локк», «Матурра» і більш скромних брендів. Ціна гаражного замка врізного підвищеної надійності становить 1000 - 5000 грн. Купити гаражний замок підвищеної надійності краще не на ринку, а в спеціалізованому фірмовому магазині. Але найчастіше нормальні люди обходяться замками врізними гаражними типу «Ельбор», «Клас», «Гардіан». Вартість замку врізного гаражного становить 250 - 300 грн. Установка гаражного замка врізного вимагає досить високої кваліфікації слюсаря та наявності обладнання. Саморобні врізні гаражні замки не зустрічаються в природі.

    Кращі гаражні замки. Важке питання. Зрозуміло, що кращими гаражними замками реально є гаражні замки підвищеної надійності від хороших виробників. Я вже згадав їх вище по тексту. Але ці замки для гаражних воріт мають таку високу вартість, до якої морально не готові більшість нормальних людей. Хоча, якщо замислитися, то купувати потрібно саме ці замки для гаражних воріт. Я сам вважаю себе, більш-менш нормальною людиною і вирішив для себе проблему кращих гаражних замків трохи інакше. На моє глибоке переконання, потрібно не шукати кращі гаражні замки, а поставити кілька різних пристойних замків середнього класу вартості. Обов'язково встановити накладної гаражний замок, пару врізних гаражних замків і один, але пристойний навісний гаражний замок. Ось в принципі і все. Огляд гаражних замків закінчений. Сподіваюся, що тепер ви стали знати більше про замки для гаражних воріт і можете вибирати для себе гаражний замок, не враховуючи міфи про гаражних замках.

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru