г. Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта, 57    тел.: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32    e-mail: olana1@ukr.net
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций в Днепропетровске
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ворота и калитки
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Заборы
Решётки на окна
Двери металлические
Цветочницы
Кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
СКОРАЯ ПОМОЩЬ
Всем посетителям скидка
Как заказать ворота?
Консультация мастера
Цены на ворота
Фильм про ворота
ВСТАНОВИТИ СТОВПИ ВОРІТ

предыдущее фото  |  следующее фото
Фото ворот с ценами
Установить столбы ворот фото

предыдущее фото  |  следующее фото

    Фото кованых ворот

    

    

Пособие как научиться делать ворота своими руками. Книга - самоучитель по сварке ворот.

Пособие как научиться делать ворота своими руками. Книга - самоучитель по сварке ворот.


Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с depositfiles.com
Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с shareflare.net

    

    Перш ніж ми поговоримо про те , як встановити стовпи для воріт , давайте торкнемося суміжного питання - стовпи воріт. Зі стовпами для воріт завжди є якась плутанина. У першу чергу існують розбіжності , чи потрібно вважати стовпи воріт невід'ємною частиною воріт входить в якусь комплектність воріт за замовчуванням. Багато замовників чомусь в цьому впевнені і довго випромінюють недовіру в загальний простір , коли ми пояснюємо їм , що це не так. замовникам часто здається , що ворота не можуть з технічної точки зору існувати тільки у вигляді двох окремих полотен , до яких навіть не приварені петлі. або інша крайність , коли замовник допускає існування такої комплектності воріт , але тільки як таку , яка повинна бути дуже дешевою. Типу не зовсім повноцінною. Звичайно , найпростіше відправити бродити такого потенційного замовника по білому світу і не витрачати свої нерви на пояснення простих речей , які є само собою зрозумілими для виробника воріт. Але ми вважаємо , що зайвих замовників не буває. Так от міф про те , що ворота обов'язково повинні мати стовпчики воріт у своєї комплектності має своєю основою формальну логіку. Мовляв раз полотна воріт є і вони не можуть парити в повітрі , зрештою повинні ж петлі воріт до чогось приварюватися , то в комплект воріт повинні входити і стовпи воріт. А це неправильна логіка воріт. Така логіка воріт може бути тільки у тієї людини який далекий від будівельних робіт і не уявляє собі технології установки воріт і черговості будівництва паркану і монтажу воріт. На практиці стовпи воріт встановлюються задовго до того як самі ворота навіть поміряли . Тобто стовпи воріт вже стоять і красиво виглядають , а самих воріт ще немає і в проекті. Тобто стовпи для воріт це скоріше традиційна комплектність паркану. Грамотний будівельник , який робить паркан , завжди починає роботу з установки стовпів для воріт і стовпа для хвіртки . А вже потім виконує кладку цегли. Грамотний виконроб так і відрізняється від горе виконроба. Не забувайте також , що вам потрібен і фундамент паркану.

    Встановлення стовпів для воріт досить хитре діло . Якщо не знати , як встановити стовпи для воріт , то результат буде сумним. стовпи воріт нахиляться , ворота змістяться щодо того первинного положення в яке були змонтовані при монтажі і перестануть нормально працювати. Адже всього цього можна було уникнути. Що потрібно знати , перш ніж починати установку стовпів для воріт.

    перше: зверніть увагу на матеріал стовпів для воріт. Ідеальним матеріалом буде товстостінний металопрокат. наприклад , гарячекатаний швелер номер 14 , 16 або більше невеликий гарячекатаний швелер попередньо зварений « в коробочку ». Коробочкою на зварювальному сленгу називається замкнутий профіль подібний квадратної трубі , який утворюється при зварюванні двох швелерів . Холодногнутий швелер , я б не рекомендував вам використовувати взагалі ні за яких умов . Такі швелера можуть мати товсту стінку , але не мають жорсткості і погано підходять на роль стовпів для воріт. Металевими стовпами для воріт можуть служити круглі труби. Не важливо , це можуть бути зварні труби або суцільнотянуті , але діаметр їх повинен бути не менше 150 мм , а краще і всі 200 мм. чим більше товщина стінки труби , тим краще вийде стовп для воріт.

    -друге: металеві стовпи для воріт повинні мати в своїй конструкції короткі поперечки в нижній частині. В ідеальному випадку стовп перед бетоніровку повинен спиратися на хрестовину з перехрещених куточків 50 , 63 . А друга хрестовина повинна бути втоплена на 100 - 200 мм від денної поверхні і може бути злегка присипана грунтом. Довжина поперечок хрестовини вибирається зазвичай не менше 0,5 метра і не більше 1 метра.

    третє : обов'язкова заливка бетоном підземної частини металевих стовпів для воріт. При цьому стовп для воріт потрібно закопувати на глибину не менше метра , а краще більше , до півтора метрів.

    четверте : не полінуйтеся залити в стовп для воріт , зроблений з круглої труби або з двох швелерів зварених коробочкою рідкий бетонний розчин. Добре було б при заливці розчину використовувати ще і вібратор. Але при його відсутності можна використовувати саморобну трамбування і постукати по стовпа металевою палицею або обрізком куточка. Заливка рідкого розчину в трубу дозволить вам зробити з труби залізобетонний стовп із зовнішнім армуванням - це найжорсткіша конструкція з можливих.

    п'яте : краще , якщо фундамент стовпів воріт , буде частиною загального фундаменту паркану. І заливка бетону при установці стовпів для воріт буде здійснюватися одночасно разом із загальною заливкою фундаменту.

    По-шосте : постарайтеся передбачити додаткову в'язку між стовпом воріт і зборами у верхній частині паркану. Якщо ви виконуєте паркан з цегли , то цегляний стовпчик всередині якого ховається стовп воріт , повинен бути додатково пов'язаний товстої дротом з самим парканом. Дуже часто буває так , що цегляний стовпчик від навантаження нахиляється і відривається від кладки паркану , залишаючи невелику тріщину між ними.

    По-сьоме : іноді , для складних глинистих грунтів або інших випадків , неможливо встановити стовпи для воріт таким чином , що б надійно зафіксувати їх у вертикальному положенні. Тоді потрібно використовувати додаткові поперечки між стовпами воріт. Нижня поперечина виконується з металу , краще такого ж який був використаний на стовпи для воріт. І закопується в землю на глибину 200 - 400 мм. Потім поверх нижньої поперечки влаштовується звичайний проїзд. Верхня поперечина встановлюється за верхніх кінців стовпів воріт. Зрозуміло , що верхня поперечина не додає краси і є цілком вимушеним заходом . Вимушеною, але дуже ефективною. Верхню поперечину можна і потрібно робити знімною. Для того що б забезпечити проїзд при необхідності високої машини або провезення великогабаритного вантажу через ворота.

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru