г. Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта, 57    тел.: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32    e-mail: olana1@ukr.net
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций в Днепропетровске
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ворота и калитки
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Заборы
Решётки на окна
Двери металлические
Цветочницы
Кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
СКОРАЯ ПОМОЩЬ
Всем посетителям скидка
Как заказать ворота?
Консультация мастера
Цены на ворота
Фильм про ворота
ВОРОТА ПІД СТАРОВИНУ

предыдущее фото  |  следующее фото
Фото ворот с ценами
Ворота под старину фото

предыдущее фото  |  следующее фото

    Фото кованых ворот

    

    

Пособие как научиться делать ворота своими руками. Книга - самоучитель по сварке ворот.

Пособие как научиться делать ворота своими руками. Книга - самоучитель по сварке ворот.


Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с depositfiles.com
Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с shareflare.net

    

Ворота під старовину . Стиль під старовину . Кування під старовину . Хвіртки під старовину і паркани під старовину.

    Ворота під старовину і хвіртки під старовину. Цей стиль під старовину для воріт і хвірток напевно ніколи не вийде з моди. Попит на ворота під старовину і на хвіртки під старовину ніколи не досягає ураганних розмірів , але в той Водночас ніколи не зникає. Змінюються звичайно погляди замовників на саму ідею воріт під старовину і на те як стиль під старовину  має реалізовуватися , що б не стати кічем . Якщо 10-15 років тому ворота під старовину і хвіртки під старовину були трохи наївними експериментами. Може бути навіть самодіяльністю , але на сьогоднішній день стилістика воріт і хвірток під старовину придбала навіть якісь певні рамки. Типу з'явилися закони жанру. Тепер пристойні , поважають себе ворота під старовину , просто зобов'язані мати якимось мінімумом акцессуаров , що підпадають під це визначення : стиль під старовину . Між іншим , список технологічних  або дизайнерських прийомів що дозволяють створити ворота під старовину або хвіртки під старовину не так великий. І більшу частину потрібних « Прибамбасів » для того щоб реалізувати стиль під старовину , можна купити в будівельному магазині або супермаркеті. А можна і замовити в кузні . Для будь нормально працюючої кузні , кування під старовину давно відточена технологія , що не викликає серйозних  питань. Стиль під старовину- це стабільна компонента багатьох замовлень. Чи є якась різниця в куванні під старовину , купленої в будівельному супермаркеті і виготовленої в кузні ?

     Прийнято вважати , що в будівельному магазині ви зможете купити ковку під старовину тільки якусь примітивну або зовсім ширужиткове . Це не зовсім правильний погляд. Дійсно в будівельному магазині продаються ковані деталі випускаються широкими серіями і продаються однаковими по всій країні. У цьому сенсі їх можна назвати ширвжитком . Але не потрібно захоплюватися зневажливими епітетами . Будь ковка під старовину , що випускається величезними серіями , припускає як мінімум володіння серйозним обладнанням спеціалізованому на переробці металопрокату в якомусь одному напрямку. ні  одна приватна ковальська майстерня навіть у страшному сні не мріє придбати таке обладнання . По-перше , це досить дорого , а по-друге , абсолютно не потрібно для художньої майстерні . Тому , досить часто , в будівельному магазині ви можете зустріти  вельми якісні вироби кування під старовину , які невелика майстерня не може повторити. Це говорить про те , що задумавши ворота під старовину або хвіртку під старовину , замовнику корисно було б ознайомитися і з асортиментом готових кованих деталей під  старовину і тим , що може запропонувати конкретна ковальська майстерня . Наведу приклад. Роблячи ворота під старовину або хвіртку під старовину , дуже вигідно для візуального сприйняття використовувати товсту металеву смугу з насічками імітує смугу  отриману методом кування. Ось цей продукт ковки під старовину завжди є в магазині в готовому вигляді. Це завжди якісний продукт.  Ми, наприклад , якщо замовник не прагнути до високої індивідуальності своїх воріт під старовину , часто пропонуємо для деякої  економії коштів замовника використовувати залізну смугу з насічками , куплену в магазині. Наша смуга з насічками звичайно  принципово цікавіше і багатше виглядає , але вона і дорожче. Виявляється, не всі замовники бачать принципову різницю в  зовнішньому вигляді , але всі розуміють різницю в ціні. Крім згаданої перебитою смуги , прийнято використовувати для виготовлення воріт  під старовину різного виду великі заклепки , ковані хомути , ковані петлі і різні монограми схожі на герби. Це те , що  стосується саме ковки під старовину . Ціна воріт під старовину і хвіртки під старовину залежить , по-перше , від великої кількості деталей кування під старовину , а по-друге , від рівня виготовлення цих деталей. Адже кування під старовину може бути талановитою роботою має високу  художню цінність і вимагає великої майстерності , а може бути дуже схематичне імітацією старої кування. Звідси і  різна ціна воріт під старовину і ціна хвірток під старовину .

     Дерев'яні ворота під старовину і використання дерева для виготовлення воріт під старовину . З дерев'яними воротами під старовину , ви теж не зможете пройти повз ковки під старовину . Справа в тому , що створюючи дерев'яні ворота під  старовину , майстрові доводиться віддалено імітувати старовинну технологію виготовлення дерев'яних воріт. А значить дерев'яні ворота  під старовину не можуть обійтися без товстої перебитою смуги , величезних петель з привареними шматками металевого листа забавною  форми , великих заклепок і тому подібного. Сама деревина при виготовленні дерев'яних воріт під старовину так само має незвичайну  столярну обробку , яка імітує грубі запили , велику фактуру і темні лакофарбові шари . Інший путьсозданія дерев'яних воріт під старовину - це облицювання металевих воріт деревом. При цьому досягається той ефект коли металеві ворота здаються  і старими і дерев'яними. Можу сказати , що не дивлячись на красу окремих готових дерев'яних воріт під старовину - виготовлення їх завжди обходиться в 2 - 3 рази дорожче , ніж металеві ворота під старовину декоровані куванням під старовину .

     Штучне старіння воріт , для отримання ефекту воріт під старовину . Таке старіння воріт досягається дуже просто і абсолютно не дорого за допомогою спеціальної ковальської фарби , яка так і називається - ковальська  патина . Мідний антик , античне золото і так далі. Фарба красива , але безглузда - суто декоративна і застосувати її окрім як  для декорування воріт під старовину і хвірток під старовину нікуди. Ця фарба ( ковальська патина ) абсолютно не призначена для  захисту воріт від корозії або вологи. Більш того , ковальську патину потрібно саму захищати. Вона легко змивається дощем і переться руками. Тому ворота під старовину і хвіртки під старовину тоновані ковальської патиною , необхідно додатково розкривати безбарвним матовим лаком. Чому матовим лаком ? Справа в тому , що блискучі лаки при нанесенні на поверхню воріт під старовину спотворюють візуальний ефект і змащують потрібне відчуття « старовини» у глядача. Більш простого і ефективного способу ніж ковальські патини , для того щоб підкреслити стиль під старовину за допомогою фарбування, не існує.

     Говорячи про воротах під старовину , хвіртках під старовину , ковку під старовину , потрібно згадати ще про один важливому елементі , пов'язаному з воротами та хвіртками - паркани під старовину. Стиль під старовину при виготовленні зборів ,  реалізується приблизно тим же набором технологічних рішень і художніх прийомів , як і описані вище ворота під старовину .  Паркани під старовину точно так само декоруються кованими під старовину елементами стилізації. Паркани під старовину так само розкриваються  ковальської патиною. Тобто якихось принципових ноу -хау , при виготовленні зборів під старовину ви не зустрінете. Ціна паркану під старовину так само визначається якістю і кількістю деталей покликаних виконати стилізацію паркану під старовину. Якщо вас цікавить виготовлення паркану під старовину , воріт під старовину , хвіртки під старовину або якась ковка під старовину , можете зв'язатися  з нами за телефонами вказаними на сайті. Ми займаємося куванням під старовину в Дніпропетровську. Будь-які ворота під старовину , виготовлення  і монтаж. Штучне старіння воріт і хвірток . Оформлення огорож під старовину - все робимо швидко і зі смаком. Стиль під старовину  за прийнятною ціною - це до нас.

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru