г. Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта, 57    тел.: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32    e-mail: olana1@ukr.net
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций в Днепропетровске
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ворота и калитки
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Заборы
Решётки на окна
Двери металлические
Цветочницы
Кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
СКОРАЯ ПОМОЩЬ
Всем посетителям скидка
Как заказать ворота?
Консультация мастера
Цены на ворота
Фильм про ворота
ГАРАЖНІ ДВЕРІ

предыдущее фото  |  следующее фото
Фото ворот с ценами
Двери в гаражных воротах фото

предыдущее фото  |  следующее фото

    Фото кованых ворот

    

    

Пособие как научиться делать ворота своими руками. Книга - самоучитель по сварке ворот.

Пособие как научиться делать ворота своими руками. Книга - самоучитель по сварке ворот.


Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с depositfiles.com
Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с shareflare.net

    

Гаражні двері - навіщо це потрібно.

    У найпростішому варіанті гаража , не передбачені двері взагалі. Наприклад , при будівництві гаражних кооперативів , була реалізована сама економічна схема , всі гаражі будувалися в один ряд і кожна стінка гаража , була спільною стіною з сусіднім гаражем. Передбачалося , що власник гаража , прийшовши вранці за машиною , відкриває гаражні ворота повністю , виїжджає і закриває за собою ворота . При такому алгоритмі користування гаражем , і такому плануванні гаража , справді не залишається місця для гаражної двері . А якщо , власник гаража , не збирається виїжджати , а хоче чимось зайнятися в гаражі , то йому доводиться відкривати одну половинку гаражних воріт , підпирати її чимось і використовувати половинку гаражних воріт , як одну величезну і моторошно незручну двері. крім усього іншого, розхристана половинка гаражних воріт , завжди дозволяє випадковим перехожим , або просто сусідам по гаражному кооперативу , споглядати ваші роботи в гаражі , так ще й половинка гаражних воріт , маючи велику парусність , норовить закритися. Кого і куди вона при цьому розчавить , вдаривши всій своїй металевої масою - це одна з улюблених тем водійських анекдотів. У цьому випадку , рідкісні розсудливі громадяни , замовляли виготовлення воріт з врізаної в них гаражної дверима. хоча тут скоріше можна говорити не про гаражної двері , а про хвіртці у воротах. Навіть така металева гаражні двері мала купу плюсів і вважалася дорогим девайсом для гаражних воріт. На такий крок , вирішувалися не багато . А іншим доводилося заздрити і кусати лікті , тому що вони не подумали про гаражної двері заздалегідь або просто поскупилися , видаючи жадібність за спробу економії . Згадайте хоча б про ту величезну зв'язці ключів від гаражних воріт , яку вам доводиться тягати в кишені , дістаючи кожен раз , коли ви йдете в гараж не для того що б забрати машину , а просто для того , що б зробити в гаражі якісь потрібні вам роботи .

    Такі гаражні двері , по типу хвіртки в гаражних воротах , досі не втратили актуальності. Але й самі гаражі , в останні 15 років , дуже змінили своє обличчя. Тепер у багатьох людей є окремий гараж , в приватному будинку , а значить і можливість влаштувати зручний бічний вихід. Якщо є бічний вихід , то значить , потрібна і двері на нього. Це вже повноцінна гаражні двері . Які завдання повинна вирішувати металева гаражні двері , і чим вона відрізняється від інших видів дверей . У першу чергу , гаражні двері зазвичай не потребує такої гарної облицюванні , як металеві двері на вході в будинок. Все таки - це гараж , службове приміщення технічного призначення . Тому , головними для неї стають міцність , надійність і зручність експлуатації. А от обробка , оформлення та утеплення металевої гаражної двері - це справа попутне . Тут люди проповідують голий раціоналізм , і вони мають рацію . Металева гаражні двері зазвичай має ту ж конструкцію , яка є у будь-якій пристойній металевих дверей , але не має зовнішньої обробки і не забарвлюється дорогими декоративними фарбами. має зовні гладкий металевий лист , окрасу фарбою ПФ. А от у комплектації замками , гаражні двері має свої особливості. Саме для гаражної двері особливо вдало підходять накладні замки. Адже не секрет , що будь накладної замок завжди краще для металевих дверей , ніж виразний замок. Накладні замки зазвичай дешевше , легше і швидше встановлюються , зручні в заміні , а найголовніше вони важче піддаються механічному злому. Тобто металева гаражні двері з накладними замками надійніше і зручніше , металевих дверей відповідного класу але зробленої спеціально для входу в будинок.

    При необхідності , можливе утеплення гаражної двері , для цієї мети краще всього підходить пінопласт. Товщина пінопласту 40 мм. Оздоблення внутрішньої сторони гаражної двері виконується з недорогих і стійких матеріалів. Найкраще для обробки гаражної дверей підходить пластик. Іноді використовують ДВП або фанеру. Але Пластик краще. Трохи інакше все виглядає , в тому випадку якщо гараж вбудований в будинок. Тоді металева гаражні двері , одночасно виходить і в гараж і в сам будинок. І вимоги до гаражної двері трохи змінюються. Вона потребує більш ретельного утепленні , установки ущільнювачів для дверей , комплектації двері зручною і красивою нажімной ручкою. А найголовніше , внутрішня сторона гаражної двері повинна бути оброблена так красиво , що б вона могла вписатися в інтер'єр будинку . Для цих цілей і застосовують облицювання гаражної двері накладками МДФ на внутрішню сторону. Можливо застосування не накладок з МДФ , а дерев'яних накладок на гаражні двері . Дерев'яні накладки на двері в цьому випадку виготовляються , схожими на існуючі міжкімнатні двері. наше підприємство займається дверима і куванням в Дніпропетровську вже багато років. Ми спираємося на великий досвід виготовлення та встановлення металевих гаражних дверей в Дніпропетровську. Досвід експлуатації гаражних дверей і практику комплектації гаражних дверей замками. Ми з задоволенням поділимося своїм досвідом з гаражним дверям з вами або виготовимо гаражні двері в Дніпропетровську. Звичайна ціна гаражної двері становить 1800 грн. Можливі ньюанси , пов'язані з обробкою гаражної двері і утепленням гаражної двері . Звертайтеся до нас за телефонами вказаними на сайті. Ще ми займаємося художньою ковкою в Дніпропетровську і виготовленням металоконструкцій в Дніпропетровську. Вартість гаражних воріт 3000 грн ціна .

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru