г. Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта, 57    тел.: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32    e-mail: olana1@ukr.net
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций в Днепропетровске
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ворота и калитки
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Заборы
Решётки на окна
Двери металлические
Цветочницы
Кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
СКОРАЯ ПОМОЩЬ
Всем посетителям скидка
Как заказать ворота?
Консультация мастера
Цены на ворота
Фильм про ворота
РЕМОНТ ВОРІТ

предыдущее фото  |  следующее фото
Фото ворот с ценами
Распашные ворота

предыдущее фото  |  следующее фото

    Фото кованых ворот

    

    

Пособие как научиться делать ворота своими руками. Книга - самоучитель по сварке ворот.

Пособие как научиться делать ворота своими руками. Книга - самоучитель по сварке ворот.


Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с depositfiles.com
Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с shareflare.net

    

Ремонт воріт - як воно буває і як могло б і не бути.

    Взагалі- ситуація коли потрібно ремонт воріт - це не здорова ситуація. Ворота - це така штука , яка не повинна  ламатися. Якщо ворота нормально зроблені і правильно встановлені , то ворота можуть працювати цілу вічність , і ремонт воріт не повинен вам знадобитися. але це тільки теоретично. На практиці ворота можуть ламатися. У тому випадку , коли ворота поставлені недавно , нормальна фірма воріт сама виконує ремонт воріт  власного виробництва та ремонт воріт робить за свій рахунок. Принаймні , так чинимо ми . Ми фірма воріт і ми даємо певні гарантії на свої  ворота . Якщо з ними щось трапляється ми , без зайвих розмов усуваємо свої помилки - ремонт воріт входить в поняття гарантійного обслуговування наших  воріт. Але ключове слово тут - не безкоштовний ремонт воріт , а СВОЇ ПОМИЛКИ . Життя показало , що ми вкрай рідко робимо щось таке неправильне , що може зажадати потім ремонт воріт. Більше того , ми ніколи не робимо нічого такого за своєю ініціативою , робити потім ремонт металевих  воріт - це економічно не вигідно. Ми до упору відстоюємо позицію розумної конструкції воріт і відступаємо від хорошого конструкції воріт тільки під прямим  тиском замовника , який далеко не завжди готовий прислухатися до думки досвідченого фахівця , майстра по воротах. Дуже часто замовник більше  прислухається до думки знайомих , власного внутрішнього голосу , рекомендаціям будівельників , словами дружини і тещі , але чомусь думає , що коли виробник воріт на чомусь наполягає , то обов'язково намагається надути замовника і «розвести » його на більш помітну ціну воріт. Це не дуже продуктивна позиція . У таких випадках , ми природно відмовляємося від гарантій на ворота і знімаємо з себе відповідальність. Ми буквально виконуємо вимоги замовника ,  виготовляємо такі ворота як він хоче і замовник має таке право - він платить гроші за те , що йому хочеться отримати . Але ремонт воріт потім - це його особиста проблема .

    Ремонт воріт гаражних і ремонт орних воріт. Хто винен , і що робити? Прямо достоєвщина якась схрещена з  гамлетовщіной . Але питання про вино - далеко не просте запитання . Адже хтось повинен оплачувати ремонт воріт , а вартість ремонту воріт може бути вище  вартості самих воріт. Ось така петрушка. Найчастіше ремонт воріт потрібно не у зв'язку з неякісним виготовленням воріт , а пов'язаний з помилками  суміжних робіт . Давайте підійдемо до воріт і подивимося : чо там могло зламатися. Ремонт воріт гаражних схожий на будь-який ремонт орних воріт , але зручніше  розглядати ремонт воріт на прикладі саме ремонту орних воріт. Між іншим існує така петрушка , як температурний коефіцієнт. ця  петрушка сильно пов'язана з поведінкою грунту в зимовий час. На практиці це виражається в сезонному перекосе воріт. Хто в чому винен , грунт або  метал сказати важко , швидше за все обидва персонажі . Але багато власників воріт , на своєму досвіді знають , що взимку ворота починають підклинювати і затирати .  Влітку це проходить само собою. Усунути це явище можна , але складно . Якщо ворота все таки відкриваються , то краще не затівати ремонт воріт металевих ,  а змиритися з існуючим станом речей. Тому що сезонний перекіс воріт , швидше за все , викликаний глобальними недоліками в пристрої фундаменту  забору або не зовсім правильної технології установки стовпів огорожі . Нормальні ворота , з достатніми допусками і необхідними технологічними зазорами  ні як не реагують у своїй роботі на сезонний перекіс воріт. Ми навіть при врізки замків враховуємо можливі сезонні фокуси і даємо необхідні  допуски .

    Гірше ситуація якщо ви бачите , що обидва полотна воріт у своїй верхній частині вже не утворюють одну рівну лінію , а вийшла  сходинка при переході з одного полотна воріт на інше полотно. Це може означати і те , що провисли петлі. Але це рідкісний випадок. ремонт воріт  в даній ситуації може звестися до того , що ви підклали шайби на петлі. Не надто елегантне рішення ремонту орних воріт , але ефективно і малої  кров'ю. Більш глобальне рішення ремонту воріт гаражних або ремонту орних воріт в цьому випадку - зрізати петлі і приварити їх заново. Спосіб :  зрізати петлі і приварити заново допомагає в 99% ситуацій пов'язаних з ремонтом орних воріт і ремонтом воріт гаражних . При цьому потрібно  обов'язково встановити в петлі воріт невеликі кульки. Біда в тому , що петлі воріт провисають досить рідко і лише після багатьох років експлуатації. вони  навіть не провисають , а нерівномірно спрацьовуються . Найчастіше причина в іншому. Щось сталося зі стовпами воріт і вони або нахилилися , або деформувалися .  Якогось загального рішення в цьому випадку немає. Самий правильний спосіб ремонту воріт - демонтувати стовп і встановити новий . Але цей спосіб ремонту  орних воріт тягне за собою такий клубок проблем , що нормальні люди погоджуються на нього тільки в крайньому випадку. Зазвичай , виконуючи ремонт орних  воріт , прагнуть обійтися напівзаходами . Наприклад , вирівняти похилений стовп або деформований стовп воріт. Вирівнювання стовпа не така  важке завдання (мається на увазі металевий стовп для воріт) . У потрібному місці болгаркою ви підрізаєте стовп , потім легко вирівнюєте його руками , а розріз  знову заварюєте зварюванням. Якщо навколо металевого стовпа є кладка , то її доводиться перекладати . Інша справа в причинах . Якщо виявилося , що ваш  стовп занадто легко гнеться під вагою воріт , значить він зроблений з тонкостінної труби. Можна спробувати залити в трубу рідкий розчин бетону. це відразу  змінить ситуацію в кращу сторону і більше вам ремонт орних воріт може і не знадобитися. Тільки розчину потрібно хоч два тижні вистоятися і  набрати міцність . При ремонті воріт гаражних , що прогнулася лутка в подібній ситуації рівняють ударами кувалди і в те місце , де відбувався вигин лутки  забивають додаткові заставні. Забивати заставні в стіну потрібно не перпендикулярно поверхні стіни , а під кутом. Тоді лутка воріт не витягне їх  зі стіни. Ремонт металевих воріт - порівняно проста задача.

    Ремонт автоматичних воріт будь етимології потрібно виконувати тільки залучаючи фахівців з установки  автоматичних воріт. Зазвичай ремонт автоматичних воріт входить в сервісне обслуговування фірми автоматичних воріт. Якщо фірма яка вам ставила  автоматичні ворота вже не існує або існує , але не горить бажанням робити вам ремонт автоматичних воріт , то ви потрапили. Ні хто не любить і не хоче ремонтувати автоматичні ворота інших виробників. Це погане і не вдячна справа , на якому нічого не заробиш , а головних болів  собі наживеш з надлишком. Але у вас немає іншого виходу. Якщо потрібен ремонт автоматичних воріт - шукайте , дзвоніть, заходьте в офіси фірм автоматичних воріт , домовляйтеся , умовляйте - рано чи пізно хтось погодиться на ремонт автоматичних воріт.

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru