г. Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта, 57    тел.: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32    e-mail: olana1@ukr.net
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций в Днепропетровске
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ворота и калитки
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Заборы
Решётки на окна
Двери металлические
Цветочницы
Кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
СКОРАЯ ПОМОЩЬ
Всем посетителям скидка
Как заказать ворота?
Консультация мастера
Цены на ворота
Фильм про ворота
ТОВЩИНА ВОРІТ

предыдущее фото  |  следующее фото
Фото ворот с ценами
Толщина ворот фото

предыдущее фото  |  следующее фото

    Фото кованых ворот

    

    

Пособие как научиться делать ворота своими руками. Книга - самоучитель по сварке ворот.

Пособие как научиться делать ворота своими руками. Книга - самоучитель по сварке ворот.


Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с depositfiles.com
Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с shareflare.net

    

Товщина воріт і почность. Надійність воріт і жорсткість. Армування воріт і гнучкість.

    Давайте познайомимося з декількома термінами, що вживаються при описі конструкції воріт. Цікаво те, що описані нижче  якості і властивості воріт взаємопов'язані між собою і впливають один на одного. Почнемо з товщини воріт. Товщина воріт - це те, що впадає в очі будь людині, навіть не професіоналові у воротах. Ми звикли бачити товщину більшості воріт близько 40 мм. І будь-які відхилення, звичайно ріжуть око, і викликають нормальне цікавість: навіщо збільшена товщина воріт? Є кілька міфів про товщину воріт, але якщо говорити серйозно, то товщина воріт може бути збільшена в двох випадках: коли потрібно створити утеплені ворота і тоді товщина воріт дозволить укласти в них більш товстий шар утеплювача. Другий випадок, це коли ви хочете різко збільшити жорсткість воріт. З яких причин вам це може знадобиться - я не знаю, але щоб збільшити жорсткість воріт - один з шляхів, це саме збільшення товщини воріт. Чи збільшиться при цьому надійність воріт? Так, надійність воріт дещо збільшиться, але жорсткість воріт - це не основне і не єдина складова надійності воріт. Тобто товщина воріт впливає на надійність воріт, але це не головний фактор.

     Міцність воріт. Тут потрібно відразу обмовитися про яку міцності йдеться. Якщо про ту міцності воріт, яка забезпечить довгу і безперебійну експлуатацію воріт, то це одне. А якщо говорити про міцність воріт, в протизламність аспекті, то це трохи інше. В обох випадках міцність воріт досягається приблизно однаковими способами: грамотним підбором металопрокату і розумною конструкцією воріт. Але міцність воріт достатня для експлуатації воріт, може виявитися недостатньою міцністю для перешкоджання злому із застосуванням якогось інструменту. І навпаки, надмірна  міцність розрахована на опір злому із застосуванням металорізального обладнання, може скоротити термін життя воріт. На міцність воріт впливає товщина воріт. Адже чим ворота товщі, тим жорсткіша воріт. За одне, незначно підвищується і надійність воріт. Жорсткість воріт дає великий внесок  в міцність воріт.

     Жорсткість ворітзабезпечується правильним підбором металопрокату для армування воріт . Найчастіше рекомендується застосування  профільних труб різного перерізу для армування воріт. Чим більше перетин труби, тим вище жорсткість воріт. Але тим більше і товщина воріт. Для того, щоб збільшити жорсткість воріт не змінюючи товщину воріт, потрібно армувати ворота сталевою трубою такого ж розміру профілю, але вибрати більш товстостінну трубу. Наприклад відмовитися від товщини стінки труби 2 мм і застосувати для армування воріт трубу з товщиною стінки 4-5 мм. Це відразу істотно позначиться на збільшенні  жорсткості воріт, а товщина воріт не зміниться. Можна так само домогтися збільшення жорсткості воріт за допомогою іншого технологічного прийому. Зробити каркас армування воріт гущі. При цьому буде збільшуватися жорсткість воріт і вага воріт, але не зміниться товщина воріт. Природно, що збільшення жорсткості воріт буде  позитивно впливати на надійність воріт і міцність воріт.

    Надійність воріт Надійність воріт, звичайно залежить від жорсткості воріт, і міцності воріт, а значить опосередковано на надійність  воріт впливає і товщина воріт. Але головний фактор надійності воріт - це конструкція воріт. У тому числі і встановлені на ворота замки для воріт. Саме замки для воріт дають максимум успіху в досягненні високої надійності воріт. Проектуючи для себе надійні ворота почніть з замків і підбору відповідного під них металопрокату, яким буде виконано армування воріт. Особливо важливо врахувати або співвіднести конструкцію замку і матеріал для армування воріт, в тому випадку якщо ви хочете встановити врізні замки гаражні. Пружність воріт - це здатність воріт приймати знову колишню форму після деформації воріт. Можу сказати, що підвищити пружність  воріт вам не вдасться. Не існує простих і розумних способів збільшення пружності воріт. При будь-якому навантаженні на ворота, вони спочатку чинять опір завдяки жорсткості воріт забезпеченої армуванням воріт, а потім необоротно деформуються. Можна спробувати усунути деформацію воріт. Це операція називається - рихтування воріт. Гнучкість для воріт - це негативна характеристика. Всі маніпуляції з армуванням воріт, для додання їм більшої жорсткості - це все старання знизити гнучкість воріт. Чим вище гнучкість воріт, тим нижче жорсткість воріт і нижче міцність воріт. Надійні ворота по ідеї повинні мати максимально низьку гнучкість воріт.

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru