г. Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта, 57    тел.: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32    e-mail: olana1@ukr.net
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций в Днепропетровске
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ворота и калитки
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Заборы
Решётки на окна
Двери металлические
Цветочницы
Кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
СКОРАЯ ПОМОЩЬ
Всем посетителям скидка
Как заказать ворота?
Консультация мастера
Цены на ворота
Фильм про ворота
СТАЛЕВІ ВОРОТА

предыдущее фото  |  следующее фото
Фото ворот с ценами
Стальные ворота фото

предыдущее фото  |  следующее фото

    Фото кованых ворот

    

    

Пособие как научиться делать ворота своими руками. Книга - самоучитель по сварке ворот.

Пособие как научиться делать ворота своими руками. Книга - самоучитель по сварке ворот.


Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с depositfiles.com
Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с shareflare.net

    

Сталеві ворота - коротко для чайника, який будує собі будинок.

    Сталеві ворота самі по собі, за своїм визначенням, мають на увазі підвищену жорсткість і можливість експлуатувати їх в якихось важких умовах. На практиці найважчими умовами для сталевих або будь-яких інших воріт виявляється саме повсякденна експлуатація. Звучить якось не дуже войовничо, але якщо ви згадаєте, то багато інших видів воріт не витримують саме регулярної повсякденної експлуатації. Тобто не витримують того, для чого вони створені. Зі сталевими воротами такого не буває. За тієї умови звичайно, що вони з самого свого народження зроблені добре. А що таке «зроблені добре»? Для хороших сталевих воріт необхідно скласти головні складові.

 1. Не економити до межі тієї на сталі, з якої будуть робитися ворота. Пам'ятайте, що існує певний поріг матеріалів, переступивши який ви не зможете розраховувати на якісні ворота, придатні до експлуатації. Я розумію, що хочеться економити. Але не варто використовувати для сталевих воріт лист менше ніж 2 мм. При цьому не потрібно і захоплюватися гігантоманію. Лист 3 мм - це розумний максимум для сталевих воріт. Чим же будуть відрізнятися ворота з листа 2 мм і 3 мм. В принципі майже нічим. Єдино, що лист трійку значно менше веде при зварюванні і ворота будуть набагато більш «плоскі». Чи не буде хвилі на аркуші. Для елітних воріт взагалі використовують тільки холоднокатаний лист. Холоднокатаний лист має дещо меншу жорсткість, трохи дорожче, ніж гарячекатаний лист, але сталеві ворота з холоднокатаного листа набагато акуратніше виглядають. Вважається, що вони краще і ведуть себе в процесі експлуатації, не боятися температурного коефіцієнта.
 2. Чи не винаходити велосипед і не користуватися для створення ребер жорсткості у полотна сталевих воріт ніякими куточками або холодногнутих швелерами. Тільки профільна труба. І нічого більше. Замкнута рама з профільної труби, повинна обов'язково доповнюватися вертикальними твердостями в середині полотна сталевих воріт. Горизонтальні жорсткості, так улюблені замовниками з причини брутального виду, насправді практично не мають сенсу з точки зору так званої «Сгортуємість воріт». Під цим терміном мають на увазі банальне викривлення воріт в ході експлуатації. Так ось горизонтальні жорсткості це скоріше декоративний момент.
 3. Не звертайтесь до випадкових сварщикам. Пожалійте свої гроші і свої нерви. Якщо вам запропонували, за дуже смішну ціну, зварити сталеві ворота по місцю. Прямо на вашому об'єкті, то ніколи не погоджуйтеся на таку «шару». Варити сталеві ворота повинен вузький фахівець в спеціально обладнаній для цього майстерні.
 4. Навіть найпрекрасніші сталеві ворота не зможуть нормально працювати на поганих стовпчиках для воріт. Не економте. Ставте стовпчики з нормального швелера 14, 16 або 12-го, але звареної в коробочку. Закопуйте стійки для воріт на глибину не менше метра і проводите не найбільшу мінімальну бетоніровку. Вас не вдасться обдурити закони фізики. Якщо стійки погані або не дуже добре встановлені, то ворота будуть просідати і завалюватися.

      Сталеві гаражні ворота. Популярність сталевих гаражних воріт викликана тим, що технологія виготовлення сталевих гаражних  воріт добре відпрацьована і не вимагає великої кількості спеціального обладнання. Для виготовлення сталевих гаражних воріт потрібно в першу чергу мати відповідне робоче місце і певні навички у тієї людини, який буде робити ці сталеві гаражні ворота. Перевезення сталевих гаражних воріт, а саме  головне установка сталевих гаражних воріт можуть виконуватися своїми руками, без залучення досвідчених фахівців. При цьому сталеві гаражні ворота мають значний термін експлуатації навіть в складних умовах. У сталеві гаражні ворота можна без проблем врізати гаражні замки практично будь-який з існуючих конструкцій. При вдалому підборі замків для гаражних воріт, сталеві гаражні ворота забезпечують гідний захист для гаража і зберігаються в ньому цінностей.

       Сталеві ворота розпашні. Все, що сказано приємного і позитивного вище інших воротах для гаража, можна з рівним значенням віднести і до будь-яким іншим сталевим воротам орним. Але якщо йдеться про тих сталевих воротах орних, які встановлюються на паркані і служать для  в'їзду на ділянку, то необхідно ще раз згадати докладніше про можливість красивого оформлення сталевих воріт орних. ПП Колесник, займається ковкою в  Дніпропетровську, і ми часто стикаємося з виготовленням кованих сталевих воріт. Існує два основних види сталевих воріт розпашних - це прозорі сталеві ворота і глухі сталеві ворота. Прозорі сталеві ворота виготовляються з прута і нагадують за своїм виглядом велику решітку. А глухі сталеві ворота виготовляються на основі металевого листа. При необхідності сталевий лист непрозорих воріт доповнюється кованої накладкою. Кування в Дніпропетровську знає  приклади чудових кованих накладок на сталеві ворота виконаних у різному стилі. Стовпами для установки сталевих воріт розпашних зазвичай є потужний  металопрокат: труба або швелер. На будь-які сталеві ворота розпашні можна встановити автоматику і отримати після установки автоматичні сталеві ворота. Іншим прикладом автоматичних сталевих воріт можуть служити сталеві відкатні ворота. Сталеві відкатні ворота використовуються так само для економії простору біля воріт і  зручності експлуатації воріт. Сталеві відкатні ворота можуть бути виготовлені і експлуатуватися без автоматики, з відкриванням сталевих відкатних воріт за рахунок м'язової сили людини.

      Рулонні сталеві ворота являють собою сітку з товстих сталевих ланок, яка рухається по спеціальних напрямних і намотується на барабан при відкритті рулонних сталевих воріт. Рулонні сталеві ворота застосовуються там, де існують обмеження площі приміщення і є необхідність мати  прозорі ворота. Ціна рулонних сталевих воріт - одна з найвищих серед усіх видів сталевих воріт. Це пов'язано зі складною технологією виготовлення рулонних сталевих воріт. Сталеві перфоровані ворота - виготовляються за тією ж схемою, як і сталеві ворота розпашні, але із застосуванням перфорованого сталевого листа. Перфорований лист для сталевих перфорованих воріт є у продажу або може бути виготовлений під замовлення на підприємствах займаються переробкою металопрокату.  Сталеві перфоровані ворота мають певне естетичне значення (на любителя) і забезпечують напівпрозорість для сталевих воріт. Іноді важливим є  зниження ваги воріт, це може бути досягнуто виготовленням сталевих перфорованих воріт.

      Сталеві двері та ворота - це звичайний і напевно самий розумний вибір для більшості замовників. Сталеві двері і ворота можуть  бути виключені з розгляду замовником тільки з якихось специфічним вимогам. Наприклад, сталеві двері та ворота можуть не підійти на об'єкті за вимогами  теплоізоляції, і з цієї причини замінені на пластикові двері або дерев'яні ворота. Але в кожному випадку відмова від використання сталевих дверей і воріт тягне за собою і втрату певних переваг сталевих дверей і воріт. Необхідно в першу чергу не відмовлятися відразу, а розглянути можливість модернізації сталевих  дверей і воріт в тому напрямку, в якому сформульовані незвичайні вимоги. Так, наприклад, сталеві двері та ворота можуть бути значно утеплені, в них можуть бути врізані вікна, здійснена стилізація сталевих дверей і воріт під дерево, під старовину і так далі. Значну допомогу в такій стилізації сталевих воріт може надати кування в Дніпропетровську або будь-яка інша ковка.

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru