г. Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта, 57    тел.: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32    e-mail: olana1@ukr.net
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций в Днепропетровске
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ворота и калитки
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Заборы
Решётки на окна
Двери металлические
Цветочницы
Кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
СКОРАЯ ПОМОЩЬ
Всем посетителям скидка
Как заказать ворота?
Консультация мастера
Цены на ворота
Фильм про ворота
Зварні ворота.

предыдущее фото  |  следующее фото

сварные ворота фото

предыдущее фото  |  следующее фото

    Фото Зварні ворота.

    

    

Пособие как научиться делать ворота своими руками. Книга - самоучитель по сварке ворот.

Пособие как научиться делать ворота своими руками. Книга - самоучитель по сварке ворот.


Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с depositfiles.com
Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с shareflare.net

    

Зварні ворота.

    Зварні ворота. Зварні металеві ворота. Таким терміном називають будь-які ворота, виготовлені з металу за допомогою зварювання. Багато людей думають, що зварювання це єдиний спосіб виготовлення воріт. Це не зовсім вірно. Зварювання - це найпопулярніший і найбільш затребуваний спосіб виготовлення воріт, але не єдиний. Більше того, в інших способів виготовлення воріт, наприклад: у збірки воріт на гвинтах або виготовленні воріт на заклепках є свої безперечні плюси. Але зварювання так широко розвинена в сучасній промисловості і з цією технологією добре знайоме величезна кількість фахівців з виготовлення металоконструкцій, що зварні ворота зустрічаються найчастіше. Замовити виготовлення воріт іншим способом зараз було б важко. Хоча нам, в нашої виробничої діяльності, траплялося виготовляти не тільки металеві зварні ворота, а й ворота на гвинтах і ворота на заклепках. Можу сказати, що ці не зварні ворота виявилися вельми цікавою продукцією. Але все впирається в технологію. Технологія зварних металевих воріт так відпрацьована, що виготовлення зварних воріт займає мінімум часу і сил, а так само не вимагає від виконавця робіт спеціальних знань або якийсь дуже вже високої кваліфікації.

     Зварні ворота розпашні. А от серед всіх зварних воріт різних конструкцій, безсумнівним лідером є зварні ворота розпашні. Своїм лідерством за частотою замовлень, зварні ворота розпашні зобов'язані знову таки простоті конструкції, доступності матеріалів для виготовлення зварних воріт розпашних і відмінним експлуатаційним властивостям зварних орних воріт. Ми - фірма воріт, займаємося виготовленням зварних орних воріт в Дніпропетровську і робимо зварні ворота для гаражів і в'їзні зварні ворота. Всі інші окремі випадки зварних воріт розпашних зустрічаються рідко.

    Ворота гаражні зварні. Мають з своєю конструкцією важливу особливість, яка виділяє їх серед усіх інших зварних воріт розпашних. Ця особливість полягає в наявності лутки у зварних гаражних воріт. Що зближує зварні гаражні ворота з великими двостулковими дверима. Навіть саме виготовлення гаражних воріт зварних і подальша їх установка, дуже схожі на виготовлення і установку двостулкових дверей. У нас на сайті детально розглядаються деякі аспекти конструкції зварних гаражних воріт і особливості установки воріт. Нещодавно ми розмістили фільм: установка зварних гаражних воріт відео. Ви можете подивитися його на сайті.

     Зварні ворота і хвіртки. Ці вироби можуть існувати як окремо один від одного, так і бути суміщені в єдиній конструкції: зварні ворота з хвірткою. Розумніше і практичніше було б робити зварні ворота і хвіртки окремо один від одного. Все таки наявність врізаної хвіртки в зварні ворота не покращують експлуатаційних якостей ні самих зварних воріт, ні хвіртки. Але можуть зустрічатися випадки, коли хвіртка вкрай необхідна, але немає місця для неї або неможливо виконати установку хвіртки. Тоді і застосовують таку комбіновану зварену конструкцію як зварні ворота з хвірткою. У нашому фотоальбомі ви можете побачити різні зварні ворота і хвіртки.

    Зварні і ковані ворота. Дійсно, в повсякденній мові існує якесь протиставлення цих двох типів воріт. Типу зварні ворота - це якийсь примітив, а от ковані ворота - це елітна продукція. Таке порівняння зварних та кованих воріт не зовсім коректно. Справа в тому, що ковані ворота - це теж зварні ворота і основою кованих воріт служить зазвичай ті самі зварні ворота, які вважаються нібито більш примітивними. Термін ковані ворота характеризує не якість зварних воріт і не експлуатаційні характеристики воріт, а лише констатує наявність у зварних воріт декоративної складової, отриманої методом кування. Грубо кажучи, з будь-яких зварних воріт можна легко зробити ковані ворота. У нашому фотоальбомі добре освітлені обидва питання: і зварні та ковані ворота.

    Зварні ворота для дачі. Тут все залежить від того яка у вас дача. Можливо для вас зварні ворота для дачі - це дві рамки з куточка з натягнутою на них сіткою рабицею. А може бути, дачею ви називаєте заміський будинок. Тоді зварні ворота для дачі не будуть відрізнятися ні за зовнішнім виглядом, ні за конструкції воріт від звичайних зварних воріт. В останні роки з'явилося нове трактування воріт для дачі. Тепер зварні ворота для дачі, часто розуміються як хороші ворота, але мають специфічне дизайнерське оформлення. Зварні ворота для дачі, можуть проектуватися як ворота, які мають стильну обробку, що потрапляє під визначення «дачні обробка».

     Ескізи зварних воріт і зварні ворота фото. Так називаються розділи нашої фотогалереї. Ескізи зварних робіт дають загальне, більш художнє і менш конкретне уявлення про зовнішній вигляд зварних воріт і звичніше не дають уявлення про матеріал для зварних воріт і конструкції зварних воріт. Ескізи зварних воріт - це красиві малюнки. А ось зварні ворота фото - абсолютно інша справа. У розділі зварні ворота фото ви можете бачити справжні готові вироби - зварні ворота. На фото зварних воріт добре видно всі деталі воріт, використані матеріали та конструкція зварних воріт. Рекомендуємо вам перегляд обох розділів: і ескізи зварних воріт і зварні ворота фото.

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru