г. Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта, 57    тел.: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32    e-mail: olana1@ukr.net
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций в Днепропетровске
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ворота и калитки
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Заборы
Решётки на окна
Двери металлические
Цветочницы
Кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
СКОРАЯ ПОМОЩЬ
Всем посетителям скидка
Как заказать лестницу?
Консультация мастера
Цены на лестници
Фильм про лестници
Сходи для дому.

предыдущее фото  |  следующее фото

Лестница для дома

предыдущее фото  |  следующее фото

    Сходи фото

Сходи для дому.

    Не потрібно уявляти собі сходи для будинку як символ зв'язку між землею і небом. По сходах ви не будете підніматися в небо, розганяти хмари і розпивати там нектар з олімпійськими богами. Ви будете ходити по ній на другий поверх у місті Дніпропетровську (деякі на третій чи в підвал за малосольними огірками в запорошених банках). І ходити ви будете по вашій сходах часто. А головне довго. Можливо, все життя. Навіть тоді, коли постарієте і вам уже важко буде зображати з себе нащадка скалолазающіх мавп або швидконогу лань. Тому сходи в будинку має бути зручною. Це головна наша рекомендація. Ніяких знижок на легке незручність! Чи, боронь вас Боже, поставити драбину, по якій потрібно ходити обережно, вибираючи, куди поставити ногу. Подібні споруди, як би кумедно вони не виглядали, зіпсують вам життя і змусять ненавидіти весь будинок. Який не винен в тому, що у вас не було бажання подумати, коли ви замовляли сходи. Часто можна бачити ситуацію, коли літні чи хворі люди взагалі не піднімаються на другий поверх у будинку, вважаючи сходи непереборним для себе перешкодою. Це всі сходи, які були неправильно спроектовані виробником.

    Не зовсім вірно буде ставити виробника завдання типу: хочу тільки кручені сходи, як на картинці, яку ви бачили в дитинстві, і ніяку іншу. Хочете кручені сходи - ви її отримаєте, але що ви будете робити з нею далі? Ось в чому питання. Правильніше було б просити виробника спроектувати сходи, максимально зручну у ваших умовах. Досить часто виявляється, що для цього необхідно розширити отвір у стелі, яке вже передбачено геніальними будівельниками. Не дивуйтеся. Розширюйте. Зайві пів метра можуть кардинально поліпшити співвідношення ширини і висоти ступенів. Якщо виявиться, що для цього необхідно встановить додаткову опору для плит перекриття - встановлюйте, не замислюючись. Все це дрібниці і вони окупляться потім, в ході багатьох років експлуатації, зручністю вашого життя.

    Популярне вислів «ковані сходи» насправді - нісенітниця. Кованих сходів не буває і не може існувати в природі. Сходи неможливо отковать, викувати або закувати. Сходи - це зварна металоконструкція. При її виготовленні ковка взагалі не використовується. Тільки стандартний металопрокат в асортименті. Cовсем інша справа - сходові огородження, або, як часто кажуть - поручні. Ось тут часто використовуються ковані деталі. Саме перила і створюють неповторний індивідуальний вид ваших сходів.

    Тому, вибираючи сходи до будинку, ви повинні будете визначитися з двома взаємопов'язаними питаннями: власне сходами, її формою і зовнішнім виглядом сходинок, а друге питання - вибір перил. І те й інше зручніше вибирати, не придумуючи самостійно (адже ви швидше за все не є професійним проектувальником), а переглядаючи каталоги готових виробів. Дивіться фото сходів. Робіть висновки. Вибирайте. Бронюйте.

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru