г. Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта, 57    тел.: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32    e-mail: olana1@ukr.net
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций в Днепропетровске
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ворота и калитки
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Заборы
Решётки на окна
Двери металлические
Цветочницы
Кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
СКОРАЯ ПОМОЩЬ
Всем посетителям скидка
Как заказать лестницу?
Консультация мастера
Цены на лестници
Фильм про лестници
Фото сходів.

предыдущее фото  |  следующее фото

Балюстрада фото

предыдущее фото  |  следующее фото

    Фото сходів

     Ми займаємося куванням в Дніпропетровську і наш сайт кування досить популярний у нашому місті. Досить багато людей заглядає до нас, бажаючи дізнатися щось цікаве про куванні в Дніпропетровську або щось корисне для себе. Для зручності ознайомлення з тим розділом нашого сайту кування, який присвячений сходах і перилах, ми склали підбірку фотографій про сходи і перилах: перила фото. Акцент при цьому, в розділі перила фото, робиться саме на фотографіях перил. Зараз постараюся пояснити, чому зроблений такий вибір. Фото перил, як мені здається, напевно навіть важливіше ніж фото сходів. Оцінити на фотографії технічні особливості сходів може далеко не кожен замовник. Для цього потрібен певний професійний досвід або велике бажання розбиратися в конструкції сходів. Більш того, не ясно як краще фотографувати сходів. Фото сходів до облицювання сходів або фото сходів після облицювання, яким фотографіям віддати перевагу? До облицювання краще видно технічна частина сходів або як кажуть каркас металевих сходів (скелет сходи). А після облицювання сходи виглядає гарніше і ми як би показуємо товар лицем, роблячи більшою мірою корисне рекламне фото сходів. Залучаємо потенційного замовника сходи, звертаючись до його візуальному сприйняттю. З перилами все ясно, перила вони і в Африці перила і в Москві перила. В принципі, з фото перил не так гостро стоїть питання на якому етапі виконувати фотографії перил. Але в цілому, звичайно краще робити фото перил тоді, коли закінчена облицювання сходів. Але, на жаль, коли наступає це сприятливий час для фото перил, тоді вже замовники не надто вітають візити в свій будинок сторонніх людей. І замовників можна зрозуміти - будинок перестає бути будівельним об'єктом і стає житловим простором. Тому доводиться робити фото перил тоді, коли є можливість. Ми взагалі намагаємося фотографувати всі етапи роботи. Починаючи від виготовлення сходів і монтажу сходів. Іноді такі фотографії допомагають пояснити замовникові черговість виконання робіт пов'язаних з поручнями та сходами. Іноді спрощують пояснення різних технічних тонкощів і забезпечують необхідну візуалізацію.

     Постарайтеся, перед тим як робити фото перил, відмити перила від будівельного пилу. Пил така противна штука, що дуже добре видно на фото поручнів і здорово псує всю картину. Потрібно прибрати шматки захисної поліетиленової плівки, ганчірки, мотузки, пензлики тощо. Звичайно, перш ніж робити фото перил та фото сходів, постарайтеся закінчити фарбування перил. Виконайте чистову фарбування перил та сходів, забезпечте нанесення ковальської патини і лаку - це буде чудово виглядати на фото перил та фото сходів. Якщо конструкція поручнів передбачає установку дерев'яних деталей перил на металеву конструкцію, то ідеально буде дочекатися закінчення роботи теслярів. Незакінчені перила на фото, виробляють на замовника гнітюче враження розрухи та неохайності. Але ж ми показуємо потенційному замовнику фото перил та фото сходів не для того, щоб у нього виникла депресія. Вирішивши зробити фото перила, шукайте ракурси. Примітивні фотографії зроблені «в лоб», зазвичай виглядають сумнівно. Фотографувати перила дійсно складно. Адже перила мають витягнуту форму, і в кадр вперто не хоче потрапляти весь комплекс. Якісь деталі виглядають занадто великими, а якісь зовсім губляться. Принципові труднощі фото перил полягає в тому, що в реальності перила сприймаються не статично, а в русі. Людина йде і з кожним кроком йому відкриваються нові ракурси конструкції. А на одиничному фотографії перил, ми даємо глядачеві тільки один моментальний зріз загального вигляду. Тому не лінуйтеся. Робіть фото перил у великій кількості. Зайве ви завжди зможете видалити. Нехай у вас будуть фото перил виконані вздовж і впоперек. Під самими немислимими кутами. З різної висоти. З першого і другого поверхів. Вид знизу і вигляд зверху. Виконуйте на фото перил деталировку окремих деталей. Все це може вам стане в нагоді потім, в розмові з іншими замовниками. Не потрібно недооцінювати цінність візуалізації вашої роботи.

     Перила для сходів фото. Металеві перила фото. У цьому розділі, ми зосереджуємося лише на перилах для сходів. Проводимо селекцію фотографій перил, залишаючи тільки візуальні зображення перил для сходів: поручні для сходів фото. Виключаємо фото перил для балкона і як допоміжну інформацію трохи розбавляємо фото перил для сходів невеликою кількістю фото сходів. Акцент так само робиться на металеві перила фото та перила ковка фото. Це природно для нашого сайту кування в Дніпропетровську, якщо враховувати нашу виробничу спеціалізацію. Ми працюємо з металом, тому: металеві перила фото. Ми фірма кування в Дніпропетровську, тому: перила ковка фото. Приємного вам перегляду розділу: поручні для сходів фото. А так само і металеві перила фото, і перила ковка фото. Ковані перила фото або ковані перила для сходів фото. Необхідність створення спеціалізованого розділу фотогалереї: ковані перила фото, викликана популярністю такого виду перил, як ковані перила і великим інтересом відвідувачів нашого сайту кування до кованих перилах. З іншого боку саме для кованих перил найбільше потрібна візуалізація (ковані перила для сходів фото), для того щоб можна було найкращим чином продемонструвати замовникові всі достоїнства кованих перил і всі можливості кування, при оформленні поручнів. Приємного вам перегляду - ковані перила фото. Я сподіваюся, що ви зможете побачити у нашому фотоальбомі ковані перила для сходів фото саме ті перила, які вам захочеться встановити у себе вдома. Частина людей шукає фото кованих перил, задаючи через пошуковик слово ковані з двома «н». Це не принципово, ми вважаємо, що тим кому потрібні фото кованих перил - їм теж можна зазирнути до нас. Ось вже чим ніколи не займалася наша фірма кування в Дніпропетровську, так ми вже точно не вчили дорослих людей орфографії. Якщо хоче людина шукати фото кованих перил - будь ласка, нехай шукає, наше завдання допомогти йому в цій благородній справі. Так що оригіналам від орфографії теж приємного перегляду - ковані перила фото. Дерев'яні перила фото і дерев'яні перила для сходів фото. У цю категорію потрапляють більш рідкісні для нашої виробничої діяльності роботи з дерев'яними поручнями. Дерев'яні поручні для сходів на сьогоднішній день зустрічаються рідше, ніж металеві перила, не тому, що дерев'яні перила не красиві або не зручні. Тут справа швидше в ціні дерев'яних виробів і обмеженої здатності до адаптації конкретних видів дерев'яних поручнів до сучасних інтер'єрах. Але, тим не менш, дерев'яні перила фото і дерев'яні перила для сходів фото, залишаються цілком актуальними розділами для фотоальбому будь-якого сайту кування в Дніпропетровську або ще де-небудь. Приємного вам перегляду фотографій: дерев'яні перила фото і дерев'яні перила для сходів фото.

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru