г. Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта, 57    тел.: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32    e-mail: olana1@ukr.net
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций в Днепропетровске
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ворота и калитки
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Заборы
Решётки на окна
Двери металлические
Цветочницы
Кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
СКОРАЯ ПОМОЩЬ
Всем посетителям скидка
Как заказать лестницу?
Консультация мастера
Цены на лестници
Фильм про лестници
БАЛКОНИ ФОТО

предыдущее фото  |  следующее фото

Болконы фото

предыдущее фото  |  следующее фото

    Кованые перила фото

    Ви зайшли на вашу індивідуальну сторінку , за досить індивідуальним запитом в пошуковику : « болкони фото ». Ваша індивідуальність гостро підкреслюється вашим підходом до орфографії. Зневажаючи закостеніле мислення . І долаючи дрімучі забобони старого світу . Ви наполегливо прямуєте своєї нової орфографії . Пишете слово болкони через букву «о» . Це прекрасно і сміливо . Але на жаль інтернет поки що не перебудувався під вашу особисту орфографію і слід інерції мислення широких народних мас. А широкі маси поки не готові до вашої орфографії і пишуть слово болкони через букву « а ». На жаль, але це сувора правда життя. Ми вирішили зробити крок назустріч вам . Провели пробну адаптацію сторінки особисто для вас під ваші особисті погляди на орфографію російської мови. Написали статтю про « болкони фото ». Ви можете переходити на будь-які інші сторінки нашого сайту , але там буде традиційна орфографія . Ми ще не вміємо переводити на албанська .

    Всім , хто цікавиться куванням , часто пропонують ознайомитися з фото болконов . Що ж це таке : болкон і з чим це їдять. болконом зазвичай називається виступає зі стіни будівлі плоска майданчик . Матеріалом для виготовлення болкона може служити заздалегідь змонтована при будівництві будівлі залізобетонна плита . Болкон може розташовуватися на будь-якому поверсі , навіть на перший . На цокольних поверхах болкон скоріше є винятком із правил.

     При індивідуальному будівництві або в тому випадку , коли необхідність в болконе виникає вже після закінчення будівництва. Технологія виготовлення болкона буде дещо іншою. Вона розбивається на дві частини. Які рідко потрапляють в « болкони фото ». На першому етапі в стіну будівлі заводяться товсті металеві швелера або якийсь інший потужний металопрокат , який може замінити швелера . Наприклад товстостінна труба. Це може бути кругла труба або профільна труба. Металевий куточок з розміром полки 75 мм , 100 мм і більше. При необхідності куточки можуть зварюватися в профільну трубу , для одержання більш високої жорсткості конструкції. У крайньому випадку при виготовленні болкона можуть використовуватися:

  1. спеціальні опори , розташовані під болконом . Один край упору знаходиться під зовнішнім краєм болкона , а другий врізається в стіну нижче площини болкона . Матеріалом таких упорів зазвичай служить металопрокат.
  2. болкона опори , що опускаються від площини балкона до рівня землі . Болкона опори бетоніруются в грунті. Під них влаштовується окремий фундамент.

    Після установки металоконструкції під болкон , виконується опалубка металоконструкції та подальша заливка в неї бетону. на фото болконов , подібні технічні деталі зазвичай не вироблена . Фото болконов робляться з іншою метою : показати готовий болкон з кращого боку. підкреслити його принадність , легкість , стильність і витонченість. З цим завданням найкраще справляються ті фото болконов на яких вже встановлені болкона перила .

     Саме болкона перила і сприймаються замовником як якість виконання болкона . По фото болконов з поручнями , замовник завжди вибирає той болкон який він бажає влаштувати у себе вдома. Болкон без болконних перил виглядає незавершеною конструкцією , яка насправді і є . У нашому альбомі ви можете подивитися різні варіанти болконов і болконних перил. У будь-якому випадку це буде пізнавальне знайомство з світом болконов .

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru