г. Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта, 57    тел.: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32    e-mail: olana1@ukr.net
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций в Днепропетровске
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ворота и калитки
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Заборы
Решётки на окна
Двери металлические
Цветочницы
Кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
СКОРАЯ ПОМОЩЬ
Всем посетителям скидка
Как заказать лестницу?
Консультация мастера
Цены на лестници
Фильм про лестници
Фото сходи

предыдущее фото  |  следующее фото

Фото сходи фото

предыдущее фото  |  следующее фото

    Фото сходи

     Нехай вас не лякає цей термін: маршові сходи. Він не пов'язаний з марширування і музикуванням, а навпаки, означає найзручніші сходи у світі. Під сходовим маршем розуміється не гучна музика духового оркестру, а пряма сходова секція, без всяких поворотів, а значить і без зміни ширини і форми сходових сходинок. Кожен з нас виходив своїми ногами сходи самих звичайних багатоповерхових будинків. Сходи в хрущовках і сходи в Сталик, сходи в брежневках і в екатерінінках - це все маршові сходи. Скромні, практичні і скажено зручні сходи. Дивіться фотографії сходів у нашому фотоальбомі: сходи фото. За маршової сходах ви можете без проблем бігти вниз і навіть не дивитися під ноги, маршова драбина не піднесе вам неприємних сюрпризів. За маршової сходах можуть підніматися і тверезі і п'яні громадяни, можуть ходити здорові люди і люди з обмеженими здібностями. Якщо ви будуєте собі будинок, то моя вам порада: при найменшій можливості вибирайте саме маршову драбину. Всі інші сходи - це вимушений варіант. Навіть якщо хтось буде переконувати вас у тому, що інші сходи гарніше, пам'ятайте, що сходи як і взуття не вибирають тільки за красою моделі. Головне в цих питаннях - це зручність.

     Біда в тому, що маршові сходи розплачуються за зручність нас з вами, своїми пропорціями. Тому маршову драбину краще проектувати разом з будинком. Інакше може вийти конфуз. У простір невеликого приміщення маршова драбина може і не вписатися. Для маршової сходів може вульгарно не вистачити місця. Ось тоді люди і починають розважатися з гвинтовими сходами. А потім кажуть, що, мовляв, це і було так задумано, типу для неймовірної краси. Ви ж помітили, що в тих будівлях, де існує реальний потік людей, де крім людей по сходах іноді переміщують меблі, там завжди є тільки маршові сходи. Краса - поняття суб'єктивне. Тут вам помежет вибрати фотографію сходи наша фотогалерея - сходи фото. Маршову драбину можна чудово оформити обробкою різноманітними матеріалами для сходинок сходів, зробити гарні ковані перила, використовувати в обробці сходів дерево, камінь, кахель і ви отримаєте дуже гідне інтер'єрне рішення, про яке вам не доведеться спотикатися.

    Найпопулярніший в житті варіант маршових сходів - це коли сходи розбита сходовим майданчиком на два окремих маршу. При цьому зазвичай на сходовому майданчику маршова драбина робить розворот. І після розвороту, ми знову піднімаємося спокійно і прямо. Ми виготовляємо сходи в Дніпропетровську і завжди намагаємося підібрати для наших замовників найзручніший варіант сходів. Якщо звичайно вам не подобаються маршові сходи або з технічних причин маршову сходи не можна встановити у вашому будинку, то ми розробимо іншу сходи, але знову будемо керуватися в першу чергу зручністю для клієнта. Ми займаємося художньою ковкою в Дніпропетровську, дверима в Дніпропетровську, самі виготовляємо перила для сходів в Дніпропетровську. Якщо ви хочете купити сходи в Дніпропетровську або замовити сходи в Дніпропетровську, а може бути, просто дізнатися: скільки коштує сходи у Дніпропетровську - телефонуйте нам. Наші телефони є на сайті. Або пишіть нам по електронній пошті. Приємного вам перегляду фотографій сходів в розділі - сходи фото.

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru