г. Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта, 57    тел.: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32    e-mail: olana1@ukr.net
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций в Днепропетровске
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ворота и калитки
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Заборы
Решётки на окна
Двери металлические
Цветочницы
Кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
СКОРАЯ ПОМОЩЬ
Всем посетителям скидка
Как заказать лестницу?
Консультация мастера
Цены на лестници
Фильм про лестници
Установка сходів

предыдущее фото  |  следующее фото

Установка лестниц фото

предыдущее фото  |  следующее фото

    Кованые лестницы и перила фото

    Установка сходів . Наше підприємство займається виготовленням сходів . Тому для нас не є секретом і суміжний вид діяльності - Встановлення сходів. Зрештою , кому потрібні сходи без установки. Виготовлення та встановлення сходів - це найприродніший комплекс робіт для нас. логічно брати на себе відповідальність за виконання всього комплексу робіт пов'язаного з виготовленням і установкою сходів. Тим більше , що це зручно і для замовника . Якщо ви вже стикалися з будівництвом , то уявляєте собі який головняк представляє з себе ця стиковка різних фахівців. Кожен з яких не відповідає за кінцевий результат і тільки киває в бік суміжників , звинувачуючи їх у неприкритий ідіотизм або просто у непрофесійному підході до установки сходів. Давайте спробуємо уникнути такого повороту подій . Перш ніж ви дістанетесь до встановлення сходів , пам'ятайте , що найкращий спосіб забезпечити грамотну установку сходи і ухилитися від можливих проблем - це участь виконроба. Теоретично виконроб і існує для того що б стикувати різних фахівців вузького будівельного профілю і спостерігати за якістю виконуваних робіт. Але , на жаль , реальність наших будівельних обставин така, що вам не зайвим може виявитися спостерігати і за самим виконробом , що б він за « запустив косяк ». Є ще одна причина по якій вам вигідно що б встановлював сходи виробник. Часто буває так , що вартість встановлення сходів включається їм у спільну вартість виготовлення сходів. А якщо одне підприємство просто виготовить сходи , а інше візьметься за її установку , то вартість установки сходів злетить у космос порушуючи всі закони термодинаміки .

    З чого починається установка сходів. Не дивуйтеся відповіді, але установка сходів починається з правильного виміру сходи для її виготовлення. Виготовлення та встановлення сходів взаємопов'язані до межі. Якщо виміри зроблені правильно , то встановити маршові сходи виготовлену цілком справа півгодини. Установка гвинтових сходів так само проста. Я пропоную вам подивитися фільм про установку гвинтових сходів . Здається він називається сходи установка відео або якось в цьому роді. Подивіться на цій сторінці . Виготовлення та встановлення сходів , виконані на цьому ролику , можуть служити приводом для комплексів більшості наших колег. Та чого гріха таїти . Нам самим ще сьорбати і сьорбати щі до такої культури виробництва . Насправді ми досягнемо не гіршої , а можливо навіть і кращої якості установки гвинтових сходів , але набагато більш довгим і важким шляхом , ніж мексиканські хлопці з фільму.

    Вартість установки сходи не виділяється нами в окрему графу , а йде в загальній сумі за драбину . Але якщо цікаво , можу порахувати . Вартість установки сходи становить у нас приблизно 10 % від загальної вартості сходів. Як бачите , це не дуже дорого. Чужу сходи ми б не стали встановлювати за такі гроші. Вартість установки гвинтових сходів не відрізняється принципово . Ті ж гроші. Нагадую , що наше підприємство займається виготовленням сходів в Дніпропетровську і установкою сходів в Дніпропетровську. Зв'язатися з нами ви можете за телефонами вказаними на сайті. Приємного перегляду ролика : сходи установка відео.

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru