г. Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта, 57    тел.: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32    e-mail: olana1@ukr.net
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций в Днепропетровске
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ворота и калитки
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Заборы
Решётки на окна
Двери металлические
Цветочницы
Кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
СКОРАЯ ПОМОЩЬ
Всем посетителям скидка
Как заказать лестницу?
Консультация мастера
Цены на лестници
Фильм про лестници
ПЕРИЛА З МЕТАЛУ

предыдущее фото  |  следующее фото

Кованые перила

предыдущее фото  |  следующее фото

    Кованые лестницы и перила фото

Перила з металу. Поручні з заліза.

     Існує досить багато матеріалів , для виготовлення поручнів , починаючи від дерева і закінчуючи бетоном. Не можна сказати , що це  погані матеріали для перил , але всі інші перила , крім перил з металу , володіють одним недоліком - відсутністю універсальності з точки зору  гнучкості дизайну перил. З цієї точки зору , перила з металу не мають собі рівних. Наприклад , перила з дерева , не погані самі по собі , але тільки в дуже обмеженому числі інтер'єрів. І в той же час , перила з металу можуть цілком доречно виглядати і в дерев'яному будинку . Тобто до безперечних достоїнств перил з металу потрібно віднести унікальну здатність адаптуватися до самих різних інтер'єрах , стилям , напрямкам дизайну і так далі. При чому це досягається досить простими і недорогими методами. Досить пов'язати всередині інтер'єру подібні деталі з металу і на інших предметах - візуальний ефект проявиться відразу.

    Другий момент важливий для перил з металу - це можливість до імітації інших матеріалів і художньому наслідуванню декоративному ефекту від багатьох інших матеріалів для перил. Наприклад , перила з металу можуть імітувати дерево , рослини , плоди, листя і так далі.  При цьому існує безліч способів і напрямків такої імітації. І за допомогою гнуття перил з металу , і за допомогою створення фактури на перилах з  металу , і фарбування перил з металу декоративними фарбами з ефектами старіння або виготовлення перил з металу за допомогою кування , відразу у вигляді рослин , квітів , сухих гілок , ліан і так далі.

    Третій момент для перил з металу. До перилах з металу легко добудовуються , кріпляться або приварюються додаткові металеві конструкції мають декоративне або практичне значення. Класичний приклад - це підставки під квіти. Ці підставки для квітів  можуть бути або спочатку запроектовані при виготовленні перил з металу , або дороблені до них через якийсь час. І така операція не викликає ні технічних труднощів, ні естетичних проблем. Більше того , вирішуючи практичну задачу розміщення кольорів на перилах з металу , цілком можливо отримати додатковий декоративний ефект.

    Перила з металу добре стоять на вулиці. Звичайно , їх потрібно фарбувати і взагалі стежити за корозією. Але в кожному разі ,  це значно простіше , ніж доглядати за дерев'яними перилами або ремонтувати бетонні перила . Навіть сильно запущені , давно не фарбовані перила з  металу на вулиці можна протерти перетворювачем іржі і заново пофарбувати. Зіпсовані дерев'яні перила потрібно міняти. При цьому в ході експлуатації перил з металу , без всяких проблем змінюється колір перил - вони в цьому випадку просто перефарбовуються іншою фарбою .

    Перила з металу можуть кріпитися на сходах , біля сходів або на балконі абсолютно несподіваним способом. Грубо  кажучи перила з металу можна кріпити і до стелі . Аби це було виправдано з декоративної точки зору в даному інтер'єрі. А можливості перил з металу в цьому напрямку практично необмежені. Адже метал легко піддається згинанні , зварюванні , клепці і так далі. При цьому перила з металу можуть кріпитися різними способами. Наприклад , якщо зварка неприйнятна , то можна кріпити перила з металу на гвинти , заклепки , саморізи. Іноді це буває дуже важливим моментом . Особливо якщо врахувати можливість при необхідності окремого виготовлення поручнів , занесення їх у вже оброблене приміщення і установки  перил з металу без брудних робіт , загрозливих зашкодити вже виконані оздоблювальні роботи.

    Поручні з металу можуть бути встановлені в спеціальних приміщеннях з агресивним атмосферою. Наприклад , перила з  нержавійки можна встановити прямо в басейні з водою і вони дуже довго служитимуть , не втрачаючи ні товарного вигляду, ні експлуатаційних якостей. зрозуміло , що застосування нержавійки для перил сильно звужує декоративні можливості перил. Але ж інші матеріали для перил взагалі не застосовні в таких ситуаціях . Так що і тут перила з металу виграють.

    Перила з металу легко комбінуються з іншими декоративними та будівельними матеріалами , а найголовніше їх легко  можна встановлювати на будь-які види сходів , незалежно від того з чого сходи зроблені і яку мають конструкцію . Прикладом таких комбінацій може служити установка перил з металу на дерев'яні сходи , на сходи з бетону , установка дерев'яних поручнів на перила з металу і так далі. перила  із заліза для подібних ситуацій оснащуються спеціальними кріпленнями , додатковими деталями або упорами. При необхідності перила з заліза можуть  бути зроблені таким чином , щоб вони виконували роль несучих конструкцій для сходів або несучих конструкцій іншого призначення.

    Поручні з металу можуть бути встановлені в спеціальних приміщеннях з агресивним атмосферою. Наприклад , перила з  нержавійки можна встановити прямо в басейні з водою і вони дуже довго служитимуть , не втрачаючи ні товарного вигляду, ні експлуатаційних якостей. зрозуміло , що застосування нержавійки для перил сильно звужує декоративні можливості перил. Але ж інші матеріали для перил взагалі не застосовні в таких ситуаціях . Так що і тут перила з металу виграють.

    Говорячи про конструктивні можливості поручнів з чорного металу , потрібно вказати на можливості зігнути, закрутити  або розгорнути перила із чорного металу під самими немислимими кутами , які можуть знадобитися при конструюванні і виготовленні сходів . проробити  подібні « фокуси » з поручнями з інших матеріалів не завжди можна , а якщо і можна , то варто це шалено дорого. При чому в аналогічних ситуаціях для перил  з чорного металу , швидше за все , проблема не буде коштувати і виїденого яйця.

     Перила з металу можуть виготовлятися в широкому ціновому діапазоні і самі стислі терміни. Існують і дуже  дешеві перила з заліза , і перила з металу середнього класу вартості і елітні перила з металу для найдорожчих інтер'єрів. при необхідності перила з заліза можуть бути розроблені , виготовлені і встановлені за лічені дні. І це ніяк не позначиться на експлуатаційних якостях перил з  металу.

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru