г. Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта, 57    тел.: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32    e-mail: olana1@ukr.net
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций в Днепропетровске
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ворота и калитки
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Заборы
Решётки на окна
Двери металлические
Цветочницы
Кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
СКОРАЯ ПОМОЩЬ
Всем посетителям скидка
Как заказать лестницу?
Консультация мастера
Цены на лестници
Фильм про лестници
ОБЛАШТУВАННЯ СХОДІВ

предыдущее фото  |  следующее фото

Отделка лестниц фото

предыдущее фото  |  следующее фото

    Кованые лестницы и перила фото

    Ми збирали нашу добірку матеріалів , для розділу : Оздоблення сходів фото , досить довгий час. Справа в тому , що наша виробнича діяльність пов'язана з обробкою сходів на металевим , тому що ми є виробниками сходів в Дніпропетровську. Частина видів обробки сходів зачіпає нас безпосередньо . Це та обробка сходів, яка стосується фарбування металу , а так ж та обробка яка пов'язана з виконанням ковки для оздоблення сходів . Ковані деталі на сходах можуть грати чисто оформлювальну , декоративну роль , а можуть служити і технічними рішеннями , пов'язаними з надійністю сходи , безпекою сходи і зручністю її використання. Саме цю роль грають ковані деталі які використовуються одночасно і для оздоблення сходів і для зміцнення сходинок. В ідеалі можна взагалі піти при оформленні сходи від стандартного металопрокату , а там де це не раціонально надати йому такий зовнішній вигляд який здивує навіть самого вимогливого цінителя . Особливо вдало це виходить , коли ми реалізуємо рослинний стиль в оформленні сходів. Оздоблення металевих сходів в цьому випадку дуже захоплююче заняття. Самі перила сходового огородження перетворюються на якісь зарості , з'являються залізні листи й кований виноград. Переплетення залізних гілок , завжди викликає підвищену увагу у будь-якого глядача. Але рослинний стиль - це не аксіома. Кування дозволяє реалізувати практично будь-який напрямок в обробці сходів . Дивіться в нашому альбомі розділ : обробка сходів фото . виконуючи обробку сходів на металевим , головне завдання полягає в тому , що б цього металлокаркаса або не було видно або він здався б елегантним елементом дизайну. Згадаю коротко про трохи незвичайній ролі оздоблення сходів куванням. Якщо у вас в будинку проживають маленькі діти , то ви будете хвилюватися , якщо вони повзають на другому поверсі. Адже вони можуть дістатися до сходів і скотитися вниз по сходинках. Можливе отримання важкої травми. Нам довелося знайти оригінальне рішення цієї проблеми. У ковані перила була вбудована елегантна кована хвіртка за типом відкривається решітки. Хвіртка забезпечувалася засувкою яку важко відкрити дітям . Після того як діти виросли , ми за 10 хвилин демонтували хвіртку і віднесли її до замовників в сарай. Там вона буде чекати того моменту коли з'являться онуки.

    Якщо ми розглянемо обробку зовнішніх сходів , то потрібно відразу вказати , на застосування в обробці металевих сходів на ряду з куванням натурального каменю і кахлю . Найпростішим варіантом обробки , буде укладання кам'яної плитки або кахлю на сходинки сходів . Природно , що самі сходинки зварені таким чином що б у них можна було залити невеликий шар розчину і укласти камінь або кахель. Технологія обробки сходів плиткою проста і економічна . А служить така обробка практично вічно. Сходи з плиткою легко піддається ремонту . Якщо вам знадобиться консультація в такому вигляді обробки сходів , як обробка сходів плиткою - телефонуйте нам . Допоможемо . Розповімо . Підкажемо . Проконсультуємо . Або зробимо обробку самі. Оздоблення металевих сходів на вулиці виключає застосування матеріалів , які боятися вологи та сонячного світла. Не забувайте про це. Якщо у вас бетонні сходи , то обробка бетонних сходів здійснюється за тією ж схемою. Кам'яною плиткою і називається обробкою сходів каменем або кахлем. Але в цьому випадку , при обробці бетонних сходів декоруються не тільки самі щаблі , а й подступенки . Для бетонних сходів обробка сходів плиткою - це саме розумне рішення , яке органічно відповідає матеріалу сходів: бетону .

     Коли ми перейдемо до обробці сходів всередині будинку. То побачимо , що спектр застосовуваних матеріалів істотно розширився. В арсеналі обробки сходів залишається і обробка сходів плиткою , і обробка сходів каменем. Але додається обробка сходів на металевим деревом. Обробка сходів деревом має найширше розповсюдження , і можливо це найпопулярніший випадок обробки сходів своїми руками. Якщо у вас є тяга до технічної творчості , то ви можете придбати готові дерев'яні сходинки в будівельному магазині. Обрізати їх за розміром , а потім прикрутити до металевої основи сходів. Оздоблення сходи своїми руками в цьому випадку перетворитися на одне суцільне задоволення . А вартість готових дерев'яних сходинок в магазині така, що ви можете не турбуватися , якщо зіпсуєте парочку з них і викинете. Всупереч існуючим міфам , обробка сходинок сходів своїми руками не така важка справа . Тим більш , що самому собі ви точно вибачте дрібні огріхи і легкий скрип сходинок , який може з'явитися через кілька років. Обробка сходів ковроліном по суті зводиться до обробки сходинок сходів шляхом укладання ковроліну на підготовлену рівну поверхню. Я б рекомендував уникати поклейки ковроліну на сходинки. Мені здається що ковролін занадто легко псується. Краще при обробці сходи ковроліном кріпити його спеціальними алюмінієвими планками , які продаються в кожному магазині. Це дозволити вам при необхідності легко замінити ковролін на сходах. Ці планки для кріплення лінолеуму і ковроліну прикручуються до сходинках сходів звичайними шурупами. нічого страшного. Головне не прибивайте їх молотком. Оздоблення сходи ковроліном , ще більш проста різновид обробки сходів своїми руками , простіше навіть ніж оздоблення сходи деревом. Головне не думайте собі зайвих складнощів. Ідіть простим і раціональним шляхом в обробці сходів своїми руками.

    Оздоблення монолітних сходів виконується так само як і обробка будь-яких інших бетонних сходів . Тому не бачу сенсу зупинятися на обробці монолітних сходів спеціально . Згадаю тільки , що обробка монолітних сходів своїми руками небажана , якщо у вас немає досвіду роботи Кафельщики або теслею. У такому разі не морочте собі голову , а запросіть для обробки монолітних сходів фахівця . Можете звернутися прямо до нас. За тими телефонами які вказані на сайті. Якщо обробка сходинок сходів завжди порівняно проста і технологічна. Те обробка каркаса сходів вимагає великого досвіду і багато часу. Зазвичай виконується комбінована обробка каркаса сходів. Ті частини каркаса сходів які будуть піддаватися впливу взуття , обов'язково обробляються матеріалом з високою механічною міцністю. А так де потрібна обробка каркаса сходів з декоративною метою , можна приміряти навіть гіпсокартон. ще раз рекомендую наші фотографії в розділі : обробка сходів фото . Нагадую , що ми робимо сходи в Дніпропетровську і займаємося обробкою сходів в Дніпропетровську.

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru