г. Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта, 57    тел.: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32    e-mail: olana1@ukr.net
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций в Днепропетровске
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ворота и калитки
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Заборы
Решётки на окна
Двери металлические
Цветочницы
Кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
СКОРАЯ ПОМОЩЬ
Всем посетителям скидка
Как заказать лестницу?
Консультация мастера
Цены на лестници
Фильм про лестници
Гвинтові сходи

предыдущее фото  |  следующее фото

Гвинтові сходи фото

предыдущее фото  |  следующее фото

    Гвинтові сходи фото

    Наше підприємство виготовляє різні типи сходів. У тому числі і такий тип як гвинтові сходи - a spiral staircase. Виробництво гвинтових сходів в Дніпропетровську - це до нас. Схема гвинтових сходів завжди однакова і може відрізнятися тільки в деталях. Гвинтові сходи нагадує собою спіраль із сходинок, яку загорнули навколо опорного стовпа. Якщо коротко охарактеризувати особливості гвинтових сходів з точки зору корисної інформації для клієнта, можна сказати про те, що гвинтові сходи це найбільш економний вид сходів, який використовується при нестачі простору. Я б не радив застосовувати гвинтові сходи, якщо у вас є хоч найменша можливість відмовитися від цього виду сходів. Чому? А тому, що гвинтові сходи при всій її естетичності і локальності, виявляється самої «неудобнопроходімой» з усіх сходів. Гвинтові сходи для дачі - це прекрасний варіант. А для постійного користування погано. Хоча якщо вам потрібна дешева гвинтові сходи для дачі вам може підійти готова гвинтові сходи з будівельного магазину. Це найдешевша гвинтові сходи яку ви зможете знайти. Усі готові залізні гвинтові сходи для дачі відрізняються хисткістю і скромною вартістю. Готова гвинтові сходи для дачі - це економ варіант. Такий же економ варіант, як дешева китайська двері замість нормальної сталевих дверей. Як на мене особисто, так це вельми сумнівна економія. Але багато людей вважають інакше, можу їм рекомендувати прапор в руки з побажанням переконатися в моїй правоті на власному досвіді. Скільки років вже минуло після СРСР, а люди все ще ніяк не звикнуть до думки про те, що дуже дешеве хорошим бути не може. Гвинтові сходи - a spiral staircase, часто називають раціональною конструкцією сходів. Не впевнений. Це швидше вимушена сходи в безвихідній ситуації. Або прагнення отримати потрібний візуальний ефект в інтер'єрі будинку. А інтер'єр часто змушує нас жертвувати розумними речами.

    Отже, повернемося до Віннов сходах. Схема гвинтових сходів проста. Як я вже говорив, основою гвинтових сходів є центральний опорний стовп. Він встановлюється прямо на стяжку підлоги або для нього робиться невеликий окремий фундамент - це вирішується в кожному окремому випадку на місці. Сходинки гвинтових сходів, кріпляться одним кінцем до цього опорного стовпа, а другий кінець сходинки залишається вільно висіти в повітрі. Потім його зв'яжуть в загальну конструкцію за допомогою поручнів гвинтових сходів. Вийде досить жорстко, але може і трохи хитатися. Тут уже як пощастить. Чим конструкція економічніше, тим більше вона хитається. Іноді, навіть страшно ходити по гвинтових сходах. Кілька слів про сходинках гвинтових сходів. Вони мають великий недолік, який полягає в їх формі. Чим далі від опорного стовпа, тим ширше сходинка, а чим ближче до опорного стовпа, тим сходинки кручених сходів виходять вже. Ходити по таким сходам досить незручно. Якщо поглянути на схему гвинтових сходів, то в плані сходинки кручених сходів нагадують трикутник. Так, дійсно гвинтові сходи може бути така красива, що має самостійне художнє значення, але вам же не милуватися їй потрібно, користуватися. Тому постарайтеся не робити кручені сходи, якщо в ній немає необхідності. Виробництво гвинтових сходів заради самої ідеї мати кручені сходи в будинку - це не є правильно.

    Бувають сходи гвинтові монолітні. Бувають, я сам бачив і ніколи не розумів навіщо їх роблять. Сходи гвинтові монолітні володіють усіма незручностями і особливостями металевих гвинтових сходів. Хоча звичайно можна заперечувати, що виглядають сходи гвинтові монолітні просто Ульотне. Така споруда - аж дух захоплює. Але абсолютно не потрібне в будинку. Ширина гвинтових сходів з монолітного бетону задається відповідно до бажання клієнта і розташуванням сходів в просторі. Зазначу, що виробництво гвинтових сходів з моноліту вимагає великої майстерності й досвіду. Виробництво залізних гвинтових сходів з стали значно більш раціональна технологія. Як виглядає залізна гвинтові сходи з металу, ви це вже зрозуміли. Але гвинтові сходи може виконуватися з дерева теж. Гвинтові сходи з дерева буде мати ті ж конструктивними особливостями: опорний стовп, незручні сходинки і перила гвинтових сходів. Тільки якщо у випадку гвинтових сходів з металу перила гвинтових сходів виготовляються з круглої труби і вартість перил досить скромна, то спиралеподібні дерев'яні перила для кручених сходів влетять вам в копійку. І робитися будуть не менше місяця, а то й двох. Враховуйте цей момент. Ковані гвинтові сходи - це розкіш. Не так уже й дорого коштують, зате виглядають на мільйон доларів США. Ковані гвинтові сходи - це звичайнісінькі гвинтові сходи з металу, але прикрашені кованими деталями. Мені подобаються ковані металеві сходи, оформлені в рослинному стилі. Ковані сходи, з усякими кованими гілками і кованими ліанами. Можливо навіть з кованим виноградом і кованими листям. Всі залізні гвинтові сходи відрізняються високою міцністю. Ламаються вони рідко. Ширина гвинтових сходів визначається індивідуально, але зазвичай вона не менш 1300 - 1500 мм.

    Якщо вам потрібна залізна гвинтові сходи недорого - це до нас. Ми мало працюємо в елітному сегменті гвинтових сходів, і нам часто ставлять завдання наші замовники: залізна гвинтові сходи не дорого. Робимо ми гвинтові сходи недорого тільки в Дніпропетровську. На жаль, на виїзді доводиться враховувати транспортні витрати та витрати на відрядження. Це збільшує вартість гвинтових сходів. Крім самих гвинтових сходів, ми виконуємо роботи по виготовленню перил гвинтових сходів з металу. Природно, що ми виконуємо і установку перил гвинтових сходів власного виробництва. Телефони для зв'язку вказані на сайті. Дзвоніть, виконаємо для вас кручені сходи на замовлення. Запрошуємо переглянути наш фотоальбом, розділ: гвинтові сходи фото.

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru