г. Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта, 57    тел.: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32    e-mail: olana1@ukr.net
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций в Днепропетровске
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ворота и калитки
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Заборы
Решётки на окна
Двери металлические
Цветочницы
Кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
СКОРАЯ ПОМОЩЬ
Всем посетителям скидка
Как заказать лестницу?
Консультация мастера
Цены на лестници
Фильм про лестници
КОСОУР СХОДІВ

предыдущее фото  |  следующее фото

Косоур лестницы фото

предыдущее фото  |  следующее фото

    Кованые лестницы и перила фото

    Ще одне страшне конструкторське слово - косоур. За перший асоціацію - це щось таке незрозуміле, але обов'язково косе. В принципі так і є. Косоуром називається похила балка, на яку кріпляться сходинки. По суті це міцнісний елемент каркаса сходів. Чи не коректно питати на скільки косим повинен бути косоур, але кут нахилу косоура, а значить і кут нахилу сходового маршу повинен становити від 30 до 45 градусів. Як і всі величини, навколо яких ведуться розрахунки сходів, кут нахилу сходів на косоурах визначається в підсумку висотою і шириною ступенів за якими буде зручно або не зручно ходити. Сходовий марш сходів на косоурах, як я вже писав не повинен виходити з діапазону 30 - 45 градусів. Кількість косоуров на сходах зазвичай вибирається або оди або два косоура і відповідно тоді сходи називаються: сходи на одному косоуре і сходи на двох косоурах. Яка модель краще? Так ставити питання не можна. Кожна модель має свої переваги і свої недоліки. Але якісно зроблена сходи на косоурах в люом випадку це надійна конструкція, яка практично не схильна до зносу в ході експлуатації. Так що вибір кількості косоуров - це скоріше вибір декоративності і стилю сходи на косоурах. Якщо косоур один, то він ставиться зазвичай по центру сходи і є центральним косоуром. А якщо косоурів два, то вони називаються бічними косоурами.

    Які бувають косоури. Найбільшу популярність отримали такі види косоурів: косоури металеві, косоури дерев'яні, косоури залізобетонні. Всі інші зустрічаються рідше і не мають великого значення. Кріплення щаблів до косоурам виконується двома основними способами: щабель ставиться на косоур, а під щаблем розташовують спеціальну підпірку, що б щабель завжди залишалася в горизонтальному положенні, другий спосіб - це коли в косоуре робляться зубчатообразние запили, а на них вже ставляться щаблі. Другий спосіб частіше застосовується з дерев'яними косоурами, а перший у разі виготовлення металевих косоурів. Як зробити косоур своїми руками? Та його власне і не потрібно робити, потрібно вибрати відповідну балку і розташувати її під розрахованим кутом нахилу. Залізобетонні косоури - це окрема пісня. Залізобетонні косоури переважно застосовуються в масовому житловому будівництві та відливаються на заводі відразу разом зі сходинками. Хоча є такий напрямок у приватній забудові, як бетонні сходи, але і там бетонний косоур НЕ відливається окремо від ступенів.

    Головна хитрість в сходовому косоуре - це його міцність. При чому міцність, досить специфічна. Сходовий косоур не тільки повинен витримувати людей і вантажі на сходах, але й не мати зайвих вібрацій під навантаженням. Вібруючий, тремтячий або хитний косоур - це непорядок. Швидше за все, це прорахунок проекту або нерозумні вимоги замовника. Де купити косоур? Металевий косоур купують на металобазі, або виготовляють за допомогою зварювання з швелера, а частіше з прямокутної труби великого розміру. Виробництво косоурів вимагає достатнього досвіду. Якщо ви ніколи цього не робили, то краще не ризикувати. Можна зробити шлюб. Дерев'яний косоур - це або товста широка дошка, або дерев'яний брус великого розміру. Вони продаються зараз на кожному дерев'яному ринку. Ми займаємося виготовленням кованих сходів в Дніпропетровську, кованих перил в Дніпропетровську, художньою ковкою у дніпропетровську і з задоволенням можемо зробити сходи для вас або просто виготовити косоури. Телефони для зв'язку вказані на сайті.

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru