г. Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта, 57    тел.: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32    e-mail: olana1@ukr.net
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций в Днепропетровске
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ворота и калитки
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Заборы
Решётки на окна
Двери металлические
Цветочницы
Кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
СКОРАЯ ПОМОЩЬ
Всем посетителям скидка
Как заказать лестницу?
Консультация мастера
Цены на лестници
Фильм про лестници
ЗАБіЖНИЕ СХОДИНКИ

предыдущее фото  |  следующее фото

Забежные ступеньки фото

предыдущее фото  |  следующее фото

    Кованые лестницы и перила фото

    Забіжні щаблі - звучать ці слова страшно , але на практиці означають прості і корисні елементи конструкції сходів . Почнемо з забіжних ступенів . Чим вони відрізняються від простих сходових сходинок ? У першу чергу забіжні щаблі відрізняються своєю формою , ну і звичайно призначенням . Звичайні , самі зручні щаблі маршових сходів при погляді зверху схожі на прямокутники. Їх форма визначає зручність звичайних сходинок. Вам не потрібно стежити за тим , куди ви ставите ногу. Сходинка має однакову ширину скрізь. А ось забіжні щаблі , в плані нагадують трикутник або трапецію. І коли ви йдете по сходах з забіжними ступенями не забувайте дивитися собі під ноги. Може так виявитися , що ваша нога стане на вузьку частину трикутника і це призведе до падіння зі сходів , а можливо і до травмі . Кріплення забіжних ступенів не викликає ніяких складнощів.

    Навіщо ж потрібні забіжні сходинки , якщо є прекрасні звичайні сходинки для сходів ? Забіжні щаблі влаштовують в тому випадку , коли з якихось причин не можуть або не хочуть встановлювати на маршової сходах сходовий майданчик . Сходова площадка зазвичай дозволяє зробити розворот при переході від одного прямого сходового маршу на інший. А якщо майданчика немає , то розворот доводиться здійснювати за рахунок сходинок трапецевидной форми , які як би нанизані вузькими кінцями на одну уявну вісь. При бажанні , з трикутних сходинок можна викласти замкнуте коло , а це означає , що за допомогою забіжних сходинок можна здійснити розворот на 180 градусів. Тобто в своєму максимальному прояві , маршова сходи з забіжними ступенями , перетворюється на такий собі симбіоз маршової сходи і гвинтових сходів . Єдино , що маршові сходи перетворюється на подобу гвинтовий тільки в одному місці , там , де маршова сходи здійснює розворот і там де у класичної маршових сходів розташовується сходовий майданчик . Можна сказати інакше . Сходи з забіжними ступенями дозволяє реалізувати різкий вигин сходи в двох площинах відразу. У горизонтальній і вертикальної . Хоча тут більше доводиться говорити про тривимірності конструкції. При використанні забіжних ступенів досягається якась економія місця. Це правда . Але при використанні забіжних сходинок , часто доводиться надавати сходовим перилах досить своєрідну і дуже задуману форму. Сходові балясини , особливо ті з них , які об'ємні або сильно вигнуті в одну сторону , дуже неохоче стають в тому місці на сходах , де є крутий розворот з забіжними ступенями. Таке враження , що вони там тимчасово стовпилися . Справа в тому , і це не секрет навіть для обивателів далеких від будівництва сходів , що ескіз сходових перил для маршових сходів вибирається за одним технічним критеріям , а для гвинтових сходів за іншими . І , коли сходи поєднує прямі марші , з гвинтовими полуразворотамі , то деякі ділянки перил виглядають краще , а над деякими хочеться плакати. Врахуйте цей момент відразу , ще на етапі вибору конструкції сходів . У кожному разі , сходи з забіжними ступенями - це вимушений варіант. Хоча і його можна обіграти красиво.

     Ми займаємося виготовленням сходів в Дніпропетровську. Самі проектуємо сходи . Ми добре знаємо , як зробити забіжні щаблі. Тому ми зможемо зробити розрахунок забіжних ступенів самостійно. Як втім , і розрахувати сходи з забіжними ступенями всю цілком. Забіжні щаблі можуть виготовлятися з будь-якого матеріалу , який застосовується в будівництві сходів . Найчастіше зустрічаються забіжні щаблі металеві та забіжні щаблі дерев'яні . Якщо вам буде потрібна драбина - звертайтеся до нас за телефонами вказаними на нашому сайті.

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru