г. Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта, 57    тел.: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32    e-mail: olana1@ukr.net
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций в Днепропетровске
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ворота и калитки
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Заборы
Решётки на окна
Двери металлические
Цветочницы
Кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
СКОРАЯ ПОМОЩЬ
Всем посетителям скидка
Как заказать козырёк?
Консультация мастера
Цены на козырьки
Фильм про козырьки
Навіщо потрібен дашок над балконом ?

предыдущее фото  |  следующее фото

Кованый козырёк

предыдущее фото  |  следующее фото

    


    Кованые козырьки фото

    Книга: как сделать красивое крыльцо, кованый козырёк, навес с ковкой, арки над входом своими руками. Технологии для частного дома.

Книга: как сделать красивое крыльцо, кованый козырёк, навес с ковкой, арки над входом своими руками. Технологии для частного дома.


Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с depositfiles.com

Архив литературы Собрание видео
Книга домашнего сварщика. Самоучитель. Как самому сделать козырёк, навес, крыльцо или арку своими руками.

Книга домашнего сварщика. Самоучитель. Как самому сделать козырёк, навес, крыльцо или арку своими руками.


Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с depositfiles.com
Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с shareflare.net

    

Навіщо потрібен дашок над балконом ?

     Відповідь на питання : навіщо потрібен козирок над балконом , мені завжди здавався очевидним . Козирок над балконом дозволить вкрити  балкон від дощу і снігу. Козирок над балконом дозволить вам перебувати на балконі в дощову погоду. Я ж не знаю , в якому режимі ви користуєтеся  балконом. Може бути вам подобається вранці пити каву на балконі , курити сигару і дивитися , як встає сонце . Дощ у такому випадку зіпсує вам настрій і не  дозволить вам посидіти на балконі і помріяти про щось своє особисте. Або поміркувати про долі всесвіту. А якщо ви ніколи не користуєтеся балконом , то потрібно задавати інше запитання . Чи не навіщо потрібен козирок над балконом , а навіщо вам взагалі потрібен балкон? Ось такі справи . Якщо у вас на балконі є меблі , якщо  у вас є квіти на балконі і так далі , у всіх подібних випадках вам потрібен козирок над балконом. Козирок над балконом не тільки захистить вас від дощу , але  і допоможе сховатися від прямих сонячних променів. Ось навіщо потрібен козирок над балконом.

    Не забувайте так само і про вхідний балконних дверей. Козирок над балконом виконує по відношенню до неї , такі функції ,  які виконує козирок над входом в будинок , по відношенню до вхідних дверей в будинок. Якщо у вас пластикові двері на балкон , то по ній може бігти вода і двері  не зіпсується . Але в тому випадку , коли у вас дерев'яна столярка та дерев'яні двері на балкон , бажано було б захистити її від прямого попадання вологи і  потрапляння прямих сонячних променів. Звідси виникає цікаве питання про розміри козирка над балконом. Не хотілося б радити вам маленький  козирок над балконом. Справа в тому , що маленький козирок над балконом виконуватиме швидше декоративну функцію , але не буде функціональним козирком.  Правильний козирок над балконом повинен надійно укрити не тільки балконні двері, але й захистити всю площу балкона. Тому розміри козирка над  балконом повинні перевищувати розміри балкона приблизно на 300 - 400 мм. Тоді й двері на балкон , і квіти на балконі і будь-які меблі на балконі будуть захищені  за допомогою козирка над балконом.

     ще один аспект питання : навіщо потрібен козирок над балконом. Козирок над балконом може бути дуже красивим і прикрашати не тільки сам балкон , але і все ваше будівлю. Якщо ви хочете влаштувати красивий балкон , розумно було б не відмовлятися від козирка над балконом. При цьому при виборі зовнішнього вигляду козирка над балконом потрібно враховувати стиль і зовнішній вигляд перил балкона і всіх інших конструкція розташованих на  фасаді вашого будинку.

    Де купити козирок над балконом ? Козирок над балконом потрібно не купувати , а замовити виготовлення козирка у фірмі  козирків. Наприклад , ми - фірма козирків. Займаємося виготовленням і установкою козирків різного типу , в тому числі і козирків над балконами. Замовити козирок над балконом ви можете , просто зв'язавшись з нашим майстром. Зробити це найзручніше за телефонами вказаними на сайті. Зверніть увагу на нижню  частина цієї сторінки. Підібрати зовнішній вигляд козирка над балконом , його форму і стиль козирка над балконом ви можете прямо в нашому фотокатологе фотографій  козирків : козирки фото . Поки ви тільки роздумуєте про козирку над балконом , приємно вам перегляду каталогу фотографій козирків : козирки фото .

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru