г. Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта, 57    тел.: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32    e-mail: olana1@ukr.net
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций в Днепропетровске
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ворота и калитки
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Заборы
Решётки на окна
Двери металлические
Цветочницы
Кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
СКОРАЯ ПОМОЩЬ
Всем посетителям скидка
Как заказать козырёк?
Консультация мастера
Цены на козырьки
Фильм про козырьки
ганок

предыдущее фото  |  следующее фото

Металлическое крыльцо для дома фото

предыдущее фото  |  следующее фото

    


    ганок фото

    Книга: как сделать красивое крыльцо, кованый козырёк, навес с ковкой, арки над входом своими руками. Технологии для частного дома.

Книга: как сделать красивое крыльцо, кованый козырёк, навес с ковкой, арки над входом своими руками. Технологии для частного дома.


Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с depositfiles.com

Архив литературы Собрание видео
Книга домашнего сварщика. Самоучитель. Как самому сделать козырёк, навес, крыльцо или арку своими руками.

Книга домашнего сварщика. Самоучитель. Как самому сделать козырёк, навес, крыльцо или арку своими руками.


Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с depositfiles.com
Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с shareflare.net

    

     Повертаючись до розмірів ганку для дому, маючи на увазі під розмірами ганку габарити верхнього майданчика ганку, то потрібно виходити з вашої зручності. Вам повинно бути зручно підходити до дверей, зручно вставляти ключ і при цьому мати можливість спокійно відчинити двері, не балансуючи на краю ганку і не роблячи кроків назад спиною на щаблі. Це дійсно важливо. Особливо взимку, коли легко послизнутися. Можна спертися, у першому наближенні, на деякі рекомендації, які наводяться в літературі. При ширині вхідних дверей 0.9 м, ширина ганку рекомендується не менше 1.5 - 1.6 метра. Якщо у вас двостулкові двері шириною 1.3 - 2.05 метра, то ширина ганку рекомендується 2 - 2.05 метра. Але до таких рекомендацій потрібно ставитися творчо, не виконуючи їх буквально, а сміливо збільшуючи рази в півтора.

     Металеве ганок для будинку - це один з варіантів. Можна вибрати різні матеріали і зробити бетонне ганок, цегляне ганок або дерев'яний ганок для дому. Все має визначатися стилем самого будинку. Адже ганок - це як би підпорядковане споруда, яка служить деталлю оформлення входу в будинок. Якщо будинок у вас дерев'яний, то логічно зробити і ганок дерев'яним. Металеве ганок для будинку - це швидко, стильно і порівняно недороге ганок. Вартість металевого ганку назвати складно. Занадто багато особливостей може бути у даного конкретного ганку. Крім того незрозуміло, що саме включати у вартість ганку для дому, а що вважати окремо, як перила або навіс над ганком. Зазвичай недороге ганок для дому, з простими поручнями обходиться замовникові від 3000 грн до 6000 грн. Конструкція металевого ганку проста. Її основою є зварена під заливання бетоном каркасна металоконструкція, яка буде надалі основним майданчиком ганку. Найчастіше необхідні як мінімум дві опори під цією зварної майданчиком. І сама, коротка драбина, яка буде грати роль ступенів ганку для дому.

    Металевий каркас ганку може збиратися з різних видів металопрокату. Найчастіше використовуються: куточок 50, 63. Труба профільна 50х50 і більше. Додатково металевий каркас ганку армується арматурою 12, 14, 16. Передбачається, що металевий каркас ганку буде надалі зашивати або ганок буде облицьовуватися. Виходячи з цих подальших робіт, і вибирається конструкція каркаса з металу. Якщо ви вирішили не облицьовувати ганок, то поверхня ганку в цьому випадку повинна бути покрита міцним металевим покриттям, на якому не буде накопичуватися вода і яке не буде слизьким взимку. Таким вимогам найкраще задовольняє просічний лист товщиною 3 - 4 мм. Він нагадує мелкоячеистую мережа з високим ступенем жорсткості.

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru