г. Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта, 57    тел.: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32    e-mail: olana1@ukr.net
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций в Днепропетровске
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ворота и калитки
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Заборы
Решётки на окна
Двери металлические
Цветочницы
Кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
СКОРАЯ ПОМОЩЬ
Всем посетителям скидка
Как заказать козырёк?
Консультация мастера
Цены на козырьки
Фильм про козырьки
козирок

предыдущее фото  |  следующее фото

козирок фото

предыдущее фото  |  следующее фото

    


    козирок фото

    Книга: как сделать красивое крыльцо, кованый козырёк, навес с ковкой, арки над входом своими руками. Технологии для частного дома.

Книга: как сделать красивое крыльцо, кованый козырёк, навес с ковкой, арки над входом своими руками. Технологии для частного дома.


Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с depositfiles.com

Архив литературы Собрание видео
Книга домашнего сварщика. Самоучитель. Как самому сделать козырёк, навес, крыльцо или арку своими руками.

Книга домашнего сварщика. Самоучитель. Как самому сделать козырёк, навес, крыльцо или арку своими руками.


Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с depositfiles.com
Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с shareflare.net

    

    Гарний козирок на балкон. Балконні козирки. Для більшості людей питання козирка над балконом не стоїть особливо гостро. Справа в тому, що багато хто з нас живуть в багатоповерхових будинках і для наших балконів козирками над балконами служать ті балкони, які розташовані вище нас. Але для тих, хто проживає на останніх поверхах або в приватних будинках, козирок на балкон просто необхідний. Без козирка на балкон потрапляє дощ і сніг, а це унеможливлює користування балконом в погану погоду. У такій ситуації установка козирка балкона - єдиний вихід. При цьому, встановивши козирок на балкон, ви отримуєте не тільки захист від сонця, дощу і снігу, а й прикрашаєте свій балкон, перетворюючи його в красивий куточок на висоті. Козирок для балкона можна зробити красивим козирком. Для створення гарного козирка на балконі можна піти двома шляхами, які не виключають один одного, а доповнюють. По-перше, гарний козирок на балкон повинен мати якусь елегантну форму козирка. Хоча б зробіть просто арочний козирок, і вже буде декоративний ефект, як мінімум арочний козирок буде стильним козирком. Крім того, арочний козирок більш практичний, ніж прості козирки з рівною площиною нахилу. З арочного козирка на балконі краще стікає вода і не потрібно чистити сніг на козирку балкона. А ті, хто стикався, знають як важко і незручно прибирати сніг з козирків балконів. Якщо ви зробили установку козирка балкона у вигляді крутий арки, то з такого арочного козирка на балконі сніг буде з'їжджати сам, як тільки нагромадиться досить важкий шар снігу. В крайньому випадку, можна легенько постукати по внутрішній частині покрівлі козирка і все - впав сніг з козирка балкона сам собою. Така прибирання балконних козирків дуже зручна і не вимагає зусиль. Сучасний козирок повинен бути зручним козирком.

    Козирок на балкон дозволить вам не переживати за ті квіти на балконі, які ви можете завести. Не секрет, що квіти на балконі можуть не пережити сильна злива. Але якщо у вас встановлений козирок балкона, то вам не про що турбуватися. Квіти на балконі не постраждають навіть у найсильніший дощ. Для того щоб зробити красивий козирок на балкона, кілька недостатньо використовувати тільки геометрію покрівлі козирка. Можна доповнити козирок балкона ковкою. Ковані козирки широко розповсюджений на входах до будинків. За своєю суттю, кований козирок над балконом, ні чим не відрізняється від кованого козирка над входом в будинок. Залишається точно така конструкція, спосіб установки козирків балкона і козирків над входом абсолютно однаковий. Змінюються пропорції козирка. Козирок над балконом повинен повторити пропорції балкона, накривши його повністю і вийшовши за межі балконних перил приблизно на 200 - 400 мм. Такі розміри козирка для балкона ідеально захищають балкон від дощу. Балконні козирки великих розмірів роблять рідко, в силу високої вартості таких балконних козирків і труднощів їх установки. Та й виглядають великі балконні козирки дуже спірно.

    Установка козирків балконів, не дивлячись на те, що вона технічно подібна установці козирків над входом в будинок, виконується значно складніше і вартість установки козирка в цьому випадку вище. Сучасні козирки встановити так само важко як і старі козирки. На встановлення козирків балконів впливає декілька чинників. Головний з яких - це висота. Висотні роботи завжди небезпечні і важкі. Козирок для балкона потрібно підняти на балкон. Найчастіше це робиться за допомогою мотузок. Для підйому козирка на балкон знадобляться три мотузки. Дві з який будуть використовуватися власне для підйому козирка на балкон, прив'язані за рамку козирка, а третя мотузка потрібна для страховки. Але страховки не на випадок падіння козирка балкона, а цієї мотузкою постійно відтягують піднімається козирок від фасаду будинку і забезпечують можливість підйому козирка на балкон без того що б зачепити всі нижні балкони. Після підйому козирка на балкон, всі люди, які беруть участь в установці козирка балкона, змушені працювати на вузькому просторі балкона, і не можуть відійти від стіни. Це дуже незручно. Потім, після того як козирок піднято на руках його потрібно підняти ще вище і закріпити. Це робиться найчастіше з табуреток, драбин або невеликих приставних сходів. Що однаково незручно і небезпечно. Кріплення сучасного козирка здійснюється просто. У стіну забиваються шматки металевого прута або арматури, до яких і приварюється рамка козирка. Підгорілі місця на рамці козирка підфарбовуються. Гарний балконний козирок здається замовникові під ключ. У більш рідкісних випадках установка козирків балконів виконується за допомогою спеціальної підйомної машини.

    Ми займаємося виготовленням козирків в Дніпропетровську, виконуємо установку козирків балконів будь-якої складності. Робимо красиві козирки балконів, стильні козирки, сучасні козирки високої якості. Виготовляємо аркові козирки. Забезпечуємо фарбування козирків для балкона і виконуємо ремонт козирків балкона. Ремонт балконних козирків досить неприємна робота, але ми справляємося. При виконанні ремонту козирків балкона можна виконати заміну покрівлі козирка. Якщо ви хочете замовити установку козирків балкона - телефонуйте нам за телефонами вказаними на сайті.

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru