Кованые перила, лестницы, балконы, кованые козырьки, светильники, кованые заборы, оконные решётки, кованые ворота и калитки, кованая мебель, металлоконструкции, металлические двери, бронированные двери
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ковка ворот, калиток
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Кованые заборы
Решётки на окна
Металлические двери
Подставки для цветов
Различные кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
Приклад вироби ручної художньої ковки для дому та інтер'єру квартири - це красивий кований світильник на фото, оригінальний металевий освітлювальний прилад з сімейства ексклюзивних декоративних ліхтарів.

предыдущее фото  |  следующее фото

Дивимося красивий кований світильник на фото.

предыдущее фото  |  следующее фото

Опис стилю дизайну, призначення і технології виготовлення зразка продукції ковальської майстерні в Дніпропетровську, дивимося красивий кований світильник на фото.

    Це виріб художньої ковки призначене для прикраси і оформлення інтер'єру приміщення. Найкраще красивий кований світильник на фото може підійти для приватного будинку або квартири. Призначення його очевидно - це підлоговий освітлювальний прилад , часто називається кованим торшером , за аналогією , із звичною нам класифікацією інтер'єрних ліхтарів. Розмістити в будинку металевий ліхтар , показаний на фото , ви зможете самостійно , просто поставивши його на підлогу в тому місці , де це здасться вам зручним. Ніяких спеціальних додаткових робіт пов'язаних з установкою , монтажем або кріплення виробляти немає ніякої необхідності. Підключення до електричної мережі передбачено в готовому декоративному виробі відразу , у вигляді звичайного дроту в вилкою , для євро розетки .

    Технологія виготовлення світильника - ручна вільна ковка металу . Це означає на практиці , що подібні мистецькі вироби та інтер'єрні аксесуари виготовляються не серійно , а штучно . І купити оригінальний світильник з кованих деталей можна не в магазині , а тільки під замовлення, в одиничних екземплярах. Металеві ліхтарі та інші декоративні освітлювальні прилади з заліза такої якості та дизайну відносяться до виробів індивідуального виготовлення і називаються ексклюзивними . Якість оформлення і рівень художньої ковки зразка продукції нашої кузні на фото , цілком відповідають критеріям , визначальним ексклюзивні роботи для дому та інтер'єру квартири.

    Стиль оформлення підлогового ліхтаря з елементів ковки. Як ми бачимо на фото , цей металевий освітлювальний прилад має яскраво виражений рослинний дизайн . Оригінальний виріб прикрашено виноградними гронами і лозою з характерними для цього стилю ковки залізними листами. Фарбування фарбою має свої особливості , крім звичайної фарби металевий підлоговий ліхтар додатково покривається ковальської патиною. Фарбування теж індивідуальна , зроблена ковалем самостійно , своїми руками , за допомогою спеціального фарбувального складу і лаку .

    Проблема стійкості для красивого підлогового кованого світильника на фото вирішена просто й дотепно , з урахуванням загального дизайну декоративного вироби з металу. У нижній частині , освітлювальний прилад , показаний на фото , має спеціальну платформу круглої форми , зроблену своїми руками з товстого залізного листа. Лист порізаний нарочито недбало , що добре ув'язується за стилем з цікавими деформаціями і малюнком ретельно проковують лози винограду з металевого прута .

    Де купити гарний кований світильник , показаний на фото ? Виготовляємо оригінальні світильники з металу ми своїми руками в Дніпропетровську. Однак , купити його можна не тільки жителям нашого славного міста на Дніпрі. Зараз звичним способом покупки кованих світильників стає замовлення виробів нашої кузні в інтернеті та отримання поштою.

    Як оформити замовлення і купити ексклюзивний світильник роботи коваля художньої ковки з нашої майстерні в Дніпропетровську? Дуже просто . Достатньо написати нам листа , електронна адреса ви знайдете в розділі « КОНТАКТИ ». У разі необхідності при виготовленні красивого кованого світильника майстер може внести в його дизайн і елементи оформлення деякі зміни , врахувавши побажання замовника купує металевий декоративний світильник , який ви бачите на фото. У тому числі врахувати вимоги до розмірів .

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru